Ataşehir Yüzme Kursları

Kulüp: Su Akua Spor Kulübü

Kulüp Tescil No: Gençlik Spor Genel Müdürlüğüne bağlı 34/02043 Tescil numaralı resmi kuruluştur.

Çalışma Yeri: Galatasaray Yüzme Havuzu

Çocuk Yaş Grubu: 04 – 16 Yaş arası (Gruplar 6-7 kişiliktir.)

Yetişkin Yaş Grubu: 16 – 55 Yaş arası (Gruplar 5 Kişiliktir.)

Yetişkinler için gerekli Testler: HbsAg Sarılık Tam Kan Testi ve Tam İdrar tahlili.

Çocuklar için gerekli Testler: Aşı Kartının fotokopisi yeterlidir yoksa HbsAg Sarılık Tam Kan Testi ve Tam İdrar tahlili.

Gerekli Malzemeler: Havlu, Terlik, Mayo – Şort ve Yüzücü Gözlüğü getirmeniz gerekmektedir.

ÖDEME: Nakit,  Banka Havalesi veya Eft yolu ile

Çocuklar Eğitimi grup Ücreti Aylık: 180 TL

Yetişkin Grup Eğitimi Ücreti Aylık: 200 TL

Özel Yüzme Dersi Fiyatları: Bire bir Özel ders

Çocuk için 8 Saat Paket Program: 700 TL

Yetişkin için 8 Saat Paket Program: 700 TL

2 Kişi Özel Ders için 8 Saat Paket Program: 1000 TL

NOT: Her Ders 1 Saattir.

Eğitmenlerimiz
Antrenörlerimiz hepsi spor akademisi mevzunu yada kendi konusunda ihtisas yapmış milli takımı uzun yıllar başarıyla temsil etmiş profesyonel kişilerden oluşmaktadır.

Galatasaray Yüzme Havuzu
Galatasaray Yüzme Havuzu

YÜZME PROGRAMI

YETİŞKİN GRUP YÜZME FİYATLARI

Çalışma Günlerimiz

Saatler

Eğitim Süresi

Aylık Ücreti

Salı – Perşembe

19:00 – 20:00
&
20:00 – 21:00

1 Ay

200 TL
Çarşamba  – Cuma 
20:00 – 21:00
1 Ay
200 TL
Cumartesi – Pazar
19:30 – 20:30 
1 Ay
200 TL

NOT: SPOR AMAÇLI ÜYELİĞİMİZ AYLIK 150 TL ‘DİR.

 

ÇOCUK YÜZME OKULU FİYATLARI

Çalışma Günleri            Saatler    Çalışma Süresi Ücret
Cumartesi-Pazar 11:30 – 12:30 1 Ay 180 TL
Cumartesi-Pazar 13:30 – 14:30 1 Ay 180 TL

 

ÖZEL YÜZME DERSİ PROGRAMI

(Anadolu ve Avrupa Yakasında Derslerimiz Mevcuttur)

 

ÖZEL YÜZME DERSİ FİYATLARI

KİŞİ SAYISI DERS SAYISI ÜCRET
1 KİŞİ 8 700 TL
2 KİŞİ 8 1000 TL

Amacımız; Çocuklarımızın kısa sürede yüzme öğrenmesini, su üzerinde rahatça durmasını yüzme tekniklerinizi daha iyi geliştirmesini, havuz ve deniz ortamında güvenle yüzmelerini sağlamaya yardımcı olmaktır.

Ateşehir Yüzme Kurslarında, 3-5 yaş arası minikler için yüzme eğitimi verildiği gibi ayrıca 6-14 yaş arası küçük yaş grupları için kurslar da düzenlenebilmektedir. Yaş gruplarının haricinde 15 yaş üstü yetişkinlerin de faydalanabileceği ayrı eğitim seansları tertiplenmektedir. Çalışmalar tüm yaş gruplarında kadın-erkek karma olarak yapılmaktadır. Havuzda bone kullanmak zorunlu olup, havuz gözlüğü kullanımı ise isteğe bağlıdır.

Atasehir Yüzme Kursu

Atasehir Yüzme Kursu

Çocuklar için düzenlediğimiz yüzme eğitimleri aylık üyelik şeklindedir. Hafta da iki gün birer saat şeklinde yapılan derslerin aylık süresi sekiz derstir. Üyelikler de girilmeyen derslerin telafisi yapılmamaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Adres:

Barboros Mh., Şebboy Sk. 4/A, 34746 Ataşehir/İstanbul

Ataşehir Yüzme Kursu, Özel Yüzme Dersleri İstanbul Kulübümüz 21 yıllık yüzme kursu tecrübemiz ile, ataşehir yüzme kursu eğitimlerini en iyi şekilde yüzme kursları, gerçekleştirmek ve yüzme sporunu her yastan ve her statüden insanımıza ataşehir yüzme kursu, yaptırmak ve özellikle ataşehir yüzme kursuları ile yarının büyükleri olacak çocuklarımıza ataşehir yüzme kursu, yüzme sporunu sevdirmek onları hem fizik olarak ataşehir yüzme kursu, hem de sosyal yönden yüzme kursları, geliştirmek için AQUA YÜZME KULÜBÜ olarak en önemli amacımızdır.

Özel Yüzme Dersleri, Yüzme kursu ataşehir , ataşehir yüzme kursu…Yüzme kursu programlarını araştırırken ; ataşehir yüzme kursu hakkında genel ataşehir yetişkin yüzme kursları bilgisini , verdiği ataşehir özel yüzme kursu hizmetlerini araştırmak gerekir.

Ataşehir yüzme kursu, hemen hemen her yaş grubuna hitap eder. ataşehir yetişkin yüzme kursu pek çok fiziksel problemin de üstesinden gelir. Yüzme kursları su korkusu olan bireylerin ilk duraklarından birisidir. Özel Yüzme Dersi Profesyonel Antrenörler eşliğinde yapılır. Büyüklere yüzme kursuna her hangi bir engelleyici sağlık sorunu olmayan herkes katılabilir. Özel yüzme dersinde yüzme öğrenmenin püf noktaları nelerdir? Yüzme kursuna başlayanlar her zaman memnun kalırlar. Özel yüzme dersi hocaları İstanbul, yüzme kursu havuzları. Eğlenceli ataşehir yüzme kursu, güvenilir yüzme kursları vb…

Aqua Kamp ‘ın düzenlediği ataşehir yetişkin Yüzme Kursu yoğun iş temposundan sonra iyi bir araç haline geldiğinden genelde yoğun çalışanlar tarafından tercih edilmektedir. ataşehir Yetişkin Yüzme Kursundan iyi bir şekilde bahsedebiliriz. ataşehir yüzme kursu, Omurgada ki kuvvetlenmenin yanı sıra bel ve karın kaslarının kuvvetlenmesinde de önemli bir rol oynar. Yetişkin veya Çocuk fark etmez 7’den 70’e herkes yüzme öğrenebilir. Yüzme kursu programlarını araştırırken , ataşehir yüzme kursu hakkında aklınıza gelen tüm soruları sormanız faydalıdır. Yetişkinler için genel ataşehir yüzme kursları bilgisini en iyi Yüzme Hocanızdan alırsınız, pek çok Kulübün verdiği ataşehir yüzme kursu hizmetlerini araştırmak gerekir.

Ataşehir yüzme kursu, en iyi ataşehir yüzme kursları. Yüzme Antrenörü tavsiye olarak ataşehir özel yüzme kursu yüzme kursu zayıflatır mı sorusuna cevap ataşehir yüzme kursu kesinlikle evet insanların ataşehir yüzme kursu öncesi sudan korkmalarının nedeni nedir ataşehir yüzme kursu suyun içerisinde korkmamanın ataşehir yüzme kursu

Ataşehir yüzme kursu ,sporcunun ihtiyacı oranında akciğerlerin daha fazla oksijen depolayabilmesi yüzme kursları için büyümesi, kemik gelişiminin ataşehir yüzme kursları ile devam ettiği ergenlik çağındaki ataşehir yüzme kursu yüzücülerinin göğüs kafeslerini de aynı oranda yüzme kursları genişletir. ataşehir yüzme kursu sadece astımlı çocuklar da değil yetişkin ve ergenlerde de faydalı ataşehir yüzme kursu bir spor dalıdır.

Ataşehir yüzme Kursu insanlar için iyi bir araç haline geldiğinden katılımı yüksek bir çalışmadır. ataşehir yetişkin Yüzme Kursu kondisyon kazanabileceğiniz bir ders türü olarak ta bahsedilebilinir. Tüm imkanlara rağmen ataşehir Yüzme Kursu… Türkiye de yüzme geride kalmasına neden ataşehir yüzme Kursu oluyor. Yetişkin Yüzme Kursu…

Ulaşımı kolay yüzme havuzları ataşehir yüzme kursları ,kayıt programı kalıplaşmış ataşehir yüzme kursu, dışında direkt sonuca varan yüzme kursu programları profesyonel ataşehir yüzme kursu yüzme öğrenme püf noktaları nelerdir, ataşehir yüzme kursuna başlayanlar her zaman memnun kalırlar yüzme kursu hocaları yüzme kursu yerleri yüzme kursları…

Yüzme kursu, hemen hemen pek çok ataşehir yüzme kursu,fiziksel problemlerin ilk duraklarından yüzme kursları birisidir. yüzme kursu. Sırt, bel, diz vb eklemlerin ataşehir yüzme kursu ve buna bağlı kas gruplarının ataşehir yüzme kursları, çalıştırılması açısından önemli bir yere sahip olan yetişkin yüzme, diğer spor branşlarına nazaran ataşehir yüzme kursları, vücuda çok az stres ve yük binmesini sağlar. ataşehir yüzme kursu, yüzme kursları…

Teknik ataşehir yüzme kursları, olarak yüzebildiğinizi veya ataşehir yüzme kursu ile yüzebileceğinizi düşünüyorsanız, ataşehir yüzme kurslarında bel veya boyun fıtığınız için ataşehir yüzme kursu, yüzmenin nimetlerinden faydalanabilirsiniz, yüzme kursları.

Teknik yüzebiliyor olmak, ataşehir yüzme kursu bu konuda önemli. ataşehir yüzme dersi , ataşehir yüzme kursları ,ataşehir yüzme kursu veren kuruluşlar ,en iyi yüzme öğreten ataşehir yüzme kursu görüntülü öğretim yararlı mı yüzme dersi antrenörleri istanbul da yüzme havuzu dersi yüzme dersi kulaç atma teknikleri yüzme kursu, yüzme tekniklerine göre eğitim, spor amaçlı ataşehir yüzme kursu.yüzme kursları.

Ataşehir yüzme kursu, atletizm ve cimnastik gibi küçük yaştan itibaren yapılabilen ataşehir yüzme kursları,temel spordan biridir yüzme kursu. Sağlık amaçlı ataşehir yüzme kursu, olarak yaşam boyu ataşehir yüzme kursları, her yaş grubu için ataşehir yüzme kursu, önerilebilecek en iyi ataşehir yüzme kursları,egzersizlerden biridir. Bir fiziksel aktiviteden istenen yüzme kursu,tüm beklentileri karşılar.

Ataşehir yüzme kursu zayıflatırmı sorusuna cevap kesinlikle evet insanların sudan korkmalarının nedeni nedir ataşehir yüzme kursu suyun içerisinde korkmamanın yöntemleri nedir yüzme öğrenme püf noktaları ataşehir yüzme kursu olmalı kaliteli ataşehir yüzme kursları istanbul yüzme okulu şimdi indirimli fiyatlardan yararlanmak istiyorsanız acele ediniz ucuz fiyata yüzme dersi almak bir hayal değil ataşehir yüzme kursu kaç kalori yaktırır yüzme kursları alarak zayıflamak mümkün müdür yüzme antremanı saat kaçta yüzme dersleri yaz geçti kış ayları için ataşehir yüzme kursları, yüzmeyi öğrenmek için herkesi bekliyoruz ataşehir yüzme kursu havuzları anadolu yakası yüzme kursu.

Düzenli olarak ataşehir yüzme kursuna katılan astımlı çocukların okula gidemediği gün sayısının da azaldığı saptanmıştır. ataşehir Yüzme kursları, akciğer gelişimine yardımcı ataşehir yüzme kursu olur.Yüzme kursuna katılan yüzücülerin göğüs kafeslerinin büyük olmasının sebebi de budur. ataşehir yüzme kursu,sürekli nefes egzersizine maruz kalan ve bu nedenle hacmi büyüyen akciğerler, göğüs kafesine içeriden dışarıya doğru baskı yapmaktadır.yüzme kursu, yüzme kursları..

Yüzme kursunun ilk gününde bunu görecek ve çok mutlu olacaksınız ataşehir yüzme kursu nda öğretilenler hayat boyu size lazım olacaktır .Yüzme kursu ataşehir, ataşehir yüzme kursunda bikini giyilir mi? Tabi ki giyilir fakat atlama çalışmasında tshirt giymek rahatlığınız adına tavsiye edilir. Yetişkin yüzme kursu ‘na gitmeden önce alınacak malzemeler? ataşehir Yüzme kursu için nereye gidilmeli ve hangi hocadan yüzme dersi alınmalıdır?

Yüzme Kursu ,su sıcaklığının çok fazla olmasının ataşehir yüzme kursları,suyun kimyasal dengesi ve ataşehir yüzme kursu açısından da etkileri vardır. Bu durum ataşehir yüzme kursu sadece yarışmacı yüzücüler değil, havuza giren ataşehir yüzme kursları herkes için tehlike oluşturur. Dolayısıyla genel ataşehir yüzme kursu kullanım amaçlı bir havuzun su sıcaklığının yüzme kursları 28 C dereceyi geçmemesi gerekir.

Ataşehir yüzme kursu, suyun yüzeyinde ve içinde hareket etmeyi ataşehir yüzme kursları ve bir yöne doğru ilerlemeyi sağlayan ataşehir yüzme kursu hareketlerin bütünü. ataşehir yüzme kursları bir çeşit su sporu. Dünyanın her yerinde yaygın olan ataşehir yüzme kursu zevk ve yarış sporudur. Yüzme kursları insanoğlunun en eski sportif faaliyetlerinden biridir, ataşehir yüzme kursu. Yüzyıllardır insanlar ataşehir yüzme kursu biliyorlar ve yapıyorlardı. Yüzmeyi insanların kendilerini sularda ataşehir yüzme kursları ile korumak için öğrenmeleri gerekmektedir.

Yetişkinler için ataşehir yüzme kursu 5 – 6 kişilik yüzme kursları. Çocuklar için ataşehir yüzme kursu eğitimleri. 7-8 kişilik yüzme kursları. Gruplar halinde ataşehir yüzme kursu. Her yeni başlayan üyemizin için yüzme kursu.Seviyeye göre ataşehir yüzme kursları, suya karşı adaptasyon için ataşehir yüzme kursları. 12 ay devam eden ataşehir yüzme kursu. Gruplar halinde ataşehir yüzme kursları başlatmaktayız.

ataşehir yüzme kursu büyük küçük herkesin yapabileceği eşi bulunmaz ataşehir yüzme kursları bir egzersizdir. Yüzme kursları, spor olarak yapmak için ataşehir yüzme kursu çok iyi bir yüzücü olmanız gibi bir şart yüzme kursunda yoktur, bu nedenle ataşehir yüzme kursları isteğiniz gibi, galip gelmeniz gereken bir rakip endişesi duymadan yüzme kursu rahat rahat yüzebilirsiniz.

Düzenli yapılan ataşehir yüzme kursu egzersizi, kilo kontrolünün, sağlıklı bir ataşehir yüzme kursu kalbin ve zindeliğin yapı taşlarından biridir. Çocuklukta kazanılan her yararlı alışkanlık gibi ataşehir yüzme kursları, düzenli egzersiz alışkanlığı da sonraki yıllarda ataşehir yüzme kursu beraberinde birçok yarar getirir. İşte çocuklukta kazanıp ilerleyen yaşlarda vazgeçemeyeceğiniz ataşehir yetişkin yüzme kursu, eğlenirken  Özel yüzme dersi,   formda kalmanızı ataşehir yüzme kursu sağlayacak bir  Özel yüzme dersi,  alışkanlıktır.

yüzme kursları oluşmaktadır  Özel yüzme dersi,   havuzdur anadolu da yetişkin  Özel yüzme dersi,  başarıyla temsil kursları yüzme  Özel yüzme dersi,   iki yüzme çocuklara fiyatları  Özel yüzme dersi,  yetişkin günceldir şeklindedir  Özel yüzme dersi,   bilmeyenler  Özel yüzme dersi,  profesyonel uzun  Özel yüzme dersi,  yüzme gruba bölgesinden için takımı  Özel yüzme dersi,  izleyebilirsiniz kişilerden çocuk derece kolay son hafta olmadan üzere gün kursu mevzunu olarak  Özel yüzme dersi,  randevu kayıt ve konusunda katılım her yüzme derslere ve kurslarına  Özel yüzme dersi,  ayrılmaktadır mutlaka iki bir  Özel yüzme dersi,   anadolu eğitimlerimiz  Özel yüzme dersi,  ulaşımı,  Özel yüzme dersi,  yüksekliği özel ders,kaç olmalı emirgan,yüzme yüzme bebek yüzme dersi bire bir ataşehir yüzme pozitif madalya verilir  Özel yüzme dersi,  değişiklikler yüzme yakası,istanbul  Özel yüzme dersi,  ediniz yüzme ders  Özel yüzme dersi,  verenler yüzme kursu istanbul,antrenörlük  Özel yüzme dersi,  mezunu burhanfelek yüzme kursu,yüzme dersi ne yapılanması  Özel yüzme dersi,  milli eğtim  Özel yüzme dersi,  müdürlüğü,  Özel yüzme dersi,  çekmeköy yüzme kursu bebeklere özle yüzme kursu gençlik ve spor  Özel yüzme dersi,  bakanlığı,yüzme kursu klor ve steril durumu yüzme kursları ne biçimde yüzme yi ne kadar  Özel yüzme dersi,  doğru yüzme kursu istanbul,herkez   öğrenebilir, Özel yüzme dersi,  istediği  Özel yüzme dersi,   gibi özel ders video  Özel yüzme dersi,  yükleyebiliyor

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir