Yetişkinlere Özel Yüzme Dersi

Yetişkinlere Özel Yüzme Dersi;

Yetişkinlere özel yüzme dersi ve yüzme eğitimi almak başta vücudu fiziksel açıdan çok rahatlatmaktadır. Yetişkinlerin daha sonrada yüzme dersi almak istemelerini destekleyerek kaliteli havuz ortamında ve tecrübeli eğitimcilerimizle birebir olarak vermekteyiz. Yüzme ilk önce çocukluk yaşlarında öğrenilen bir spor dalıdır. Fakat bazı kişiler vakit bulamadıkları veya başka nedenlerden dolayı yüzme eğitimini daha sonraya bırakırlar. Yetişkinlerin özel yüzme eğitimlerine katkı sağlayarak yüzme seviyelerini artırmaktayız. Yetişkinlere özel yüzme dersi için tüm ekibimiz hazırdır.

Yetişkinlere özel yüzme dersi

Yetişkinlere özel yüzme dersi

Bizimle Hayata Kulaç Atın

Özel yüzme dersi yetişkinler için ayrı havuzlarda verilmektedir. Özel ders saatleri ayarlanarak kişilerin seviyelerine göre ayarlanmaktadır. Kursumuzda yüzme seviyeniz ne olursa olsun, tecrübeli hocalarımız detaylı şekilde yüzme eğitimlerini vermektedir. Yüzme hizmetinin verilebilmesi için kursiyerlerimizin istekli ve bu konuda kararlı olmaları istenmektedir. Biz gerekli ortamı sağlayarak onlara destek sağlamaktayız. Özel yüzme dersleri denilince gözünüz korkmasın. Çünkü kısa zaman içinde ödeyeceğiniz makul ücretlerle yüzme eğitimini alarak yüzmeye başlamanız sizi çok mutlu edecektir.

Özel yüzme dersi

Özel yüzme dersi

Özel Derslerimizle Yüzme Eğitimi

Kurslarımız da yetişkinler için özel yüzme dersleri Swimlabs havuzları 360’lik video sistemi ve havuz aynaları ile donatılmıştır. Bu sistemlerle yüzme derslerini daha iyi şartlarda alacağınız için kısa sürede yüzmeyi kavrayacaksınız. Yüzmeye karar verdiğinizde bizimle irtibata geçebilirsiniz. Gerekli tüm detayları ekip arkadaşlarımız sizlerle paylaşacaktır. Attığınız her kulaç size huzur ve mutluluk verecek. Kameralı yüzme kurslarımız size hangi evrelerde hata yaptığınızı veya doğru hareketlerinizde kendinizle gurur duymanızı sağlayacaktır.

sağlıklı yüzme dersi

sağlıklı yüzme dersi

Yüzmenin Verdiği Sağlıklı Yaşam

Başlangıç evresinden başlayarak çeşitli programlar yapılarak kişiye göre bir düzen oluşturulur. Yetişkin bireyler ders saatlerini aksatmadan özel derslere düzenli katılım sağlarlarsa en geç 3 ay sonunda hızlı bir yüzücü olacakları kesindir. Sağlıklı bir yaşam için yüzmenin yeri çok ayrıdır. Tüm eklem ve kaslar yüzme ile sistemli çalıştığı için daha sağlam bünyeye sahip olursunuz.

En Büyük Destekçiniz Biziz

Farklılığımız kaliteli eğitimlerimizden ileri gelmektedir. Yetişkinlere özel dersler yüzmeyi daha çabuk öğrenmenizi sağlayacaktır. Yüzme kursumuzda alacağınız her yüzme eğitiminden sonra kendinizi daha dinç hissedeceksiniz. Profesyonel ekibimiz her konuda size destek olacak ve yüzmenin tüm altın kurallarını anlatacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir