Burhan Felek Yüzme Havuzu

Burhan Felek Yüzme Havuzu

Burhan Felek Yüzme Havuzu : Her yeni başlayan üyemizin yüzme seviyesi, spor geçmişi ve suya karşı adaptasyonu değerlendirilerek devam eden eğitim gruplarımızda yüzme kursu eğitimini başlatmaktayız.

burhan felek yüzme havuzu

Burhanfelek Yüzme Havuzu

Kulüp: Su Akua Spor Kulübü

Kulüp Tescil No: Gençlik Spor Genel Müdürlüğüne bağlı 34/02044 Tescil numaralı resmi kuruluştur.

Çalışma Yerleri: Galatasaray Yüzme Havuzu & Kartal İstek Uluğbey Yüzme Havuzu

Çocuk Yaş Grubu: 04 – 16 Yaş arası (Gruplar 4 – 5 kişiliktir.)

Yetişkin Yaş Grubu: 16 – 55 Yaş arası (Gruplar 2 – 3 Kişiliktir.)

Yetişkinler için gerekli Testler: HbsAg Sarılık Tam Kan Testi ve Tam İdrar tahlili.

Çocuklar için gerekli Testler: Aşı Kartının fotokopisi yeterlidir yoksa HbsAg Sarılık Tam Kan Testi ve Tam İdrar tahlili.

Gerekli Malzemeler: Havlu, Terlik, Mayo – Şort ve Yüzücü Gözlüğü getirmeniz gerekmektedir.

ÖDEME: Nakit,  Banka Havalesi veya Eft yolu ile

Eğitmenlerimiz
Antrenörlerimiz hepsi spor akademisi mevzunu yada kendi konusunda ihtisas yapmış milli takımı uzun yıllar başarıyla temsil etmiş profesyonel kişilerden oluşmaktadır.

Galatasaray Olimpik Yüzme Havuzu Programı

YETİŞKİN GRUP YÜZME FİYATLARI

Çalışma Günlerimiz

Saatler

Eğitim Süresi

Aylık Ücreti

Salı – Perşembe

19:00 – 20:00
&
20:00 – 21:00

1 Ay

500 TL
Çarşamba  – Cuma 
19:00 – 20:00
&
20:00 – 21:00
1 Ay
500 TL
Cumartesi – Pazar
19:30 – 20:30
&
20:30 – 21:30 
1 Ay
500 TL

NOT: SPOR AMAÇLI ÜYELİĞİMİZ İÇİN LÜTFEN OFİSİMİZLE İLETİŞİM KURUNUZ!!!

ÇOCUK YÜZME OKULU FİYATLARI

Çalışma Günleri            Saatler    Çalışma Süresi Ücret
Cumartesi-Pazar 11:30 – 12:30 1 Ay 350 TL
Cumartesi-Pazar 13:30 – 14:30 1 Ay 350 TL

ÖZEL YÜZME DERSİ PROGRAMI

(Anadolu ve Avrupa Yakasında Derslerimiz Mevcuttur)

ÖZEL YÜZME DERSİ FİYATLARI

KİŞİ SAYISI DERS SAYISI ÜCRET
1 KİŞİ 8 1400 TL
2 KİŞİ 8 2500 TL

Kartal İstek Uluğbey Yüzme Havuzu Programı

kartal istek ulubey yüzme havuzu

YÜZME PROGRAMI

KARTAL HAVUZU YETİŞKİN GRUP YÜZME FİYATLARI

Çalışma Günlerimiz

Saatler

Eğitim Süresi

Aylık Ücreti

Salı – Perşembe

19:00 – 20:00
&
20:00 – 21:00

1 Ay

500 TL
Çarşamba  – Cuma 
19:00 – 20:00
&
20:00 – 21:00
1 Ay
Kontenjan Dolu!!!
Cumartesi – Pazar
19:00 – 20:00
&
20:00 – 21:00 
1 Ay
Kontenjan Dolu!!!

NOT: SPOR AMAÇLI ÜYELİĞİMİZ AYLIK 500 TL ‘DİR.

KARTAL HAVUZU ÇOCUK YÜZME OKULU FİYATLARI

Çalışma Günleri            Saatler    Çalışma Süresi Ücret
Cumartesi-Pazar     14:00 – 15:00                 1 Ay 350 TL

ÖZEL YÜZME DERSİ FİYATLARI

KİŞİ SAYISI DERS SAYISI ÜCRET
1 KİŞİ 8 1400 TL
2 KİŞİ 8 2500 TL

Not: Özel Yüzme Dersleri Bire bir Eğitim şeklinde  ve Saat olarak “1” Ders “1” saattir!

Su Akua Spor Kulübü 26 yıllık deneyimi ile Yüzme Kursu çalışmalarına Çocuk ve Yetişkin Yüzme Kursu olarak GS Yüzme Havuzunda ,branşında tecrübeli ve uzman antrenörlerimiz eşliğinde devam etmektedir. Yetişkinler için yüzme kursu eğitimleri 2 – 3 kişilik, Çocuklar için yüzme kursları eğitimleri 4 – 5 kişilik gruplar halinde , oluşmaktadır. Yüzme Kursu programlarımız yıl boyunca aralıksız devam eder.Yüzme Kursu.. Yüzme Kursları..

Her yeni başlayan üyemizin yüzme seviyesi, spor geçmişi ve suya karşı adaptasyonu değerlendirilerek devam eden eğitim gruplarımızda yüzme kursu eğitimini başlatmaktayız. Burhan Felek yüzme havuzu.. Galatasaray Yüzme Havuzu..

Yüzme kursları, Sağlık amaçlı yüzme kursu olarak yaşam boyu yüzme kursları, her yaş grubu için yüzme kursu, önerilebilecek en iyi yüzme kursu egzersizlerden biridir yüzme kursları.

Yüzme kursu diğer tüm sporlardan bir adım öndedir. Çünkü Yüzme de kişi kendi vücut ağırlığı ile yapar. Üstelik diğer spor dalların da ki gibi çok küçük yaşta başlamaya da gerek yoktur. Yüzme kursları, küçük yaşlardan itibaren yapılabilir. Temel yüzme kursu temel başlangıç  sporlarından biridir. İstanbul yüzme kursu, Anadolu Yakası yüzme kursları, özel yüzme kursları, Anadolu yakası yüzme Dersleri..

Galatasaray Ergun Gürsoy Olimpik Yüzme Havuzu Nerede?

Galatasaray Olimpik Yüzme Havuzu İstanbul Anadolu Yakası Üskür’da ilçesi Burhan Felek Spor Kompleksi içinde yer almaktadır.Havuz Galatasaray Olimpik Ergün Gürsoy Yüzme Havuzu olarak bilinmektedir. Yüzme kursu ümraniye. ÖZEL YÜZME KURSU…

Galatasaray Yüzme Takımı, YÜZME KURSU çalışmalarını bu havuzda sürdürmektedir.Aynı zamanda Gençlik Spor Genel Müdürlüğü’ne bağlı resmi yüzme kulüpleri yetişkin ve çocuk yüzme kursu faaliyetlerini bu havuzda,özel yüzme dersi, sürdürmektedir.Kulübümüz 1994 de yüzme okulu faaliyetlerini yetişkin ve çocuk grupları ile bu havuzda yüzme kursu sürmektedir.Peki nerede bu yüzme havuzu?Üsküdar yüzme dersleri.özel yüzme dersleri. Burhanfelek yüzme kursu….

İstanbul Anadolu Yakası Yetişkinler Yüzme Kursu

Yetişkin yüzme kursları,Çalışmalarımız aylık katılım şeklindedir.Yetişkin yüzme kursu Her ders 1 saat sürmektedir. Seviye tespitinden sonra maksimum 6 – 7 kişilik gruplarda, Hoca nezaretinde çalışmalar yapılmaktadır. Eğitim sonunda kursiyer; doğru nefes alıp verme ve düzgün kulaç tekniği ile dışarıdan bakıldığında yüzücü stili ile yüzmeyi öğrenmiş olur.Kadıköy yüzme kursları. Üsküdar Yüzme Kursları..

Yüzme kursları, Sağlık amaçlı yüzme kursu olarak yaşam boyu yüzme kursları, her yaş grubu için yüzme kursu, önerilebilecek en iyi yüzme kursu egzersizlerden biridir .


Derslerimizin İçeriği

Teknik Yüzme kursu
Stil Eğitimi kursu
Fizyoterapi amaçlı yüzme kursları
Su üzerinde durma dersleri
Suya dalış ve atlama teknikleri dersleri( Balıklama Atlama kursu )
Eğitmen nezaretinde sportif amaçlı yüzme kursları
Kondisyon kazanma ve kalori yakarak zayıflama amaçlı yüzme kursu antrenmanları
Skolyoz, Bel fıtığı, Omurgadan kaynaklı rahatsızlıklar vb. durumlarının iyileştirilmesinde ve suyla terapi alanında; Eğitmen nezaretinde çalışmalar yapılmaktadır.Yetişkin yüzme kursu ümraniye kursu.Yetişkin Yüzme.
Gerekli Testler : Yaz-kış Yüzme Kursları çocuklar için aşı kartının fotokopisini getirmeniz gerekir.yüzme kursu üsküdar.
Getirilecek Malzemeler:Yaz-kış,Yüzme Kursları çocuklar için Havlu, Terlik, Mayo, Bone ve yüzücü gözlüğü getirmeniz gerekir.Yüzme okulları.Yetişkin yüzme kursu üsküdar yüzme kursu.

Burhan Felek Yüzme Havuzu Nerede ?

Adres Bilgileri:
Burhan Felek Spor Kompleksi Barbaros Mahallesi Alaaddin Yavaşça Sokak No:10/1 Zeynep Kamil – 34662 – Üsküdar / İstanbul

Üsküdar ilçesinde bulunan Burhan Felek Spor Kompleksi Anadolu Yakasının en büyük yüz ölçümüne sahip merkezdir. Özel yüzme dersi Kompleks içinde yer alan Burhan felek yüzme havuzu yarı olimpik profesyonel yüzme havuzudur.2010 yılında komple yıkılıp yeniden inşa edilen havuz son derece modern yüzme havuzu halini almıştır. Ümraniye yüzme kursu Kulüp olarak yetişkin ve çocuk yüzme kursu faaliyetlerimiz 2004 yılından bu yana ara vermeden devam etmektedir.Avrupa yakası yüzme kursları.özel yüzme dersleri ümraniye. Burhan Felek yüzme kursu..

İl Spor Genel Müdürlüğü’ne bağlı olan yüzme havuzunda resmi olan diğer yüzme kulüpleri de yüzme dersleri vermektedir. Aynı zamanda İl Spor Genel Müdürlüğü’nün yüzme kursları da bu havuzda verilmektedir. Burhan Felek yüzme kursları, Çekmeköy yetişkinlere yüzme kursları.

Özel yüzme dersi…

Yarı Olimpik Burhan Felek Yüzme Havuzu 2,10 cm derinliğinde olmakla beraber 5 kulvardan oluşmaktadır.Özel yüzme dersi.Su sıcaklığı takım çalışmaları yapıldığında 27 – 29 derecede sabit tutulmaktadır. Avrupa yakası yüzme kursları. Üsküdar özel yüzme dersleri. Burhan Felek yüzme havuzu, yetişkinler yüzme kursu. Ataşehir özel yüzme dersleri.

Özellikle İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakasının kesiştiği bir mevkide olan havuza Avrupa Yakasından da katılımlar kolaylıkla sağlanmaktadır. Bostancı Özel yüzme dersi, Ümraniye yüzme kusları, üsküdar.

Yakın Semtleri: Ümraniye yüzme kursu, Kadıköy yüzme kursu, Üsküdar yüzme kursu, Bostancı yüzme kursu,Çekmeköy yüzme kursu, Mecidiyeköy yüzme kursu, Levent yüzme kursu, Beykoz yüzme kursu, Ataşehir yüzme kursu ve Anadolu Yakasının birçok semtinden kolay bir şekilde gelinebilir. Kadıköy yüzme havuzu.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Yüzme Kursları Nasıl Organize Ediliyor ?
Yüzme kurslarımızı aylık üyelik şeklinde yapmaktayız. Aylık üyelikler de ders süresi sekiz, hafta da iki gün birer saatten oluşmaktadır.Özel yüzme dersi,Yüzme kursu bay-bayan karma gruplar halinde yapılmaktadır. Yüzme derslerinde gruplar 2 veya 3 kişi yada 4 veya 5 kişiden oluşmaktadır. Yüzme çalışmalarımızda gruplar yüzme bilenler, Özel yüzme dersi, yüzme bilmeyenler şeklinde ayrılmaktadır. Girilmeyen derslerin telafisi yapılmamaktadır.Avrupa yakası yüzme kursları.Büyüklere yüzme dersleri.

BURHAN FELEK

d. 11 Mayıs 1889, İstanbul – ö. 4 Kasım 1982, İstanbul, Türk gazeteci, spor adamı ve yazar.

1910’da, o dönemdeki adı İstanbul Hukuk Mektebi olan İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun oldu. Ticaret Vekaleti’nde hukuk müşavirliği, liselerde öğretmenlik ve avukatlık, İstanbul Gazeteciler Cemiyeti Başkanlığı yaptı. Üsküdar Anadolu Spor Kulübü’nün kurucusudur.

GAZETECİLİK HAYATI

Gazeteciliğe Donanma dergisinde başladı. Tasvir-i Efkâr’da (1918) spor yazarı ve foto muhabiri olarak çalıştı. Vakit, Millet, Yeni Ses, Milliyet ve Tan gazetelerinde fıkra ve mizahî hikâye yazarlığına daha sonra 29 sene Cumhuriyet gazetesinde devam etti. 1969’da 45 yılı dolduran fıkra yazarlığını ölümüne kadar Milliyet’te sürdürdü. Özellikle Pazar günleri Recebin Kahvesi adlı köşesinde yazdığı mizah yazıları ile de beğeni topladı. 1974 yılında kendisine Şeyh-ül Muharririn unvanı verildi. Burhan Felek Yüzme Havuzu

O tarihte dünyada en uzun süre gazetecilik yapan ve dünyanın en yaşlı gazetecisi idi,bir Yüzme kursu kadıköy, şekilde ki pozisyon ile başlar.Kol hareketi birbirinin zıt yönde yüzme yüzme malzemesi ,yanlara Yüzme dersi ümraniye, doğru hareket ile yüzme kursu Üsküdar, başlayıp dirsekler Ücretsiz yüzme kursu İstanbul, bükülü Yüzme dersi ümraniye, omuz hizasına kadar suyun altında yüzümüz hizasına Özel yüzme dersi İstanbul, kadar bir yay çizerek suyun içindeki hareketi yüzme kursu Üsküdar, başlar. Burhan Felek Yüzme Havuzu

Başın önündeki kollar yüzümüze doğru yükselerek yüz hizasından dışarı Ücretsiz yüzme kursu İstanbul, çıkartıp ileri hızlı bir şekilde Özel yüzme dersi İstanbul, uzatırken Yüzme dersi ümraniye, ayaklar yüzme kursu Üsküdar, devreye girip kurbağa ayak yaparak kolların Ücretsiz yüzme kursu İstanbul, ileri uzanması ile ayakları itmeyle aynı zamanda tamamlanır. Suda Yüzme kursu kadıköy, Nefes almak için dışarıda olan başımızı da suyun içine Ücretsiz yüzme kursu İstanbul, sokarak nefes verme ile hareketin bir

BURHAN FELEK YÜZME HAVUZUNA NASIL GİDERİM ?

Adres : Barbaros mah. Nuh Kuyusu Cad. 34662 / Altunizade – Üsküdar / İstanbul

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir