Çekmeköy Yüzme Kursları

Kulüp: Su Akua Spor Kulübü

Kulüp Tescil No: Gençlik Spor Genel Müdürlüğüne bağlı 34/02043 Tescil numaralı resmi kuruluştur.

Çalışma Yeri: Galatasaray Yüzme Havuzu

Çocuk Yaş Grubu: 04 – 16 Yaş arası (Gruplar 6-7 kişiliktir.)

Yetişkin Yaş Grubu: 16 – 55 Yaş arası (Gruplar 5 Kişiliktir.)

Yetişkinler için gerekli Testler: HbsAg Sarılık Tam Kan Testi ve Tam İdrar tahlili.

Çocuklar için gerekli Testler: Aşı Kartının fotokopisi yeterlidir yoksa HbsAg Sarılık Tam Kan Testi ve Tam İdrar tahlili.

Gerekli Malzemeler: Havlu, Terlik, Mayo – Şort ve Yüzücü Gözlüğü getirmeniz gerekmektedir.

ÖDEME: Nakit,  Banka Havalesi veya Eft yolu ile

Çocuklar Eğitimi grup Ücreti Aylık: 180 TL

Yetişkin Grup Eğitimi Ücreti Aylık: 200 TL

Özel Yüzme Dersi Fiyatları: Bire bir Özel ders

Çocuk için 8 Saat Paket Program: 700 TL

Yetişkin için 8 Saat Paket Program: 700 TL

2 Kişi Özel Ders için 8 Saat Paket Program: 1000 TL

NOT: Her Ders 1 Saattir.

Eğitmenlerimiz
Antrenörlerimiz hepsi spor akademisi mevzunu yada kendi konusunda ihtisas yapmış milli takımı uzun yıllar başarıyla temsil etmiş profesyonel kişilerden oluşmaktadır.

Galatasaray Yüzme Havuzu
Galatasaray Yüzme Havuzu

YÜZME PROGRAMI

YETİŞKİN GRUP YÜZME FİYATLARI

Çalışma Günlerimiz

Saatler

Eğitim Süresi

Aylık Ücreti

Salı – Perşembe

19:00 – 20:00
&
20:00 – 21:00

1 Ay

200 TL
Çarşamba  – Cuma 
20:00 – 21:00
1 Ay
200 TL
Cumartesi – Pazar
19:30 – 20:30
1 Ay
200 TL

NOT: SPOR AMAÇLI ÜYELİĞİMİZ AYLIK 150 TL ‘DİR.

 

ÇOCUK YÜZME OKULU FİYATLARI

Çalışma Günleri            Saatler    Çalışma Süresi Ücret
Cumartesi-Pazar 11:30 – 12:30 1 Ay 180 TL
Cumartesi-Pazar 13:30 – 14:30 1 Ay 180 TL

 

ÖZEL YÜZME DERSİ PROGRAMI

(Anadolu ve Avrupa Yakasında Derslerimiz Mevcuttur)

 

ÖZEL YÜZME DERSİ FİYATLARI

KİŞİ SAYISI DERS SAYISI ÜCRET
1 KİŞİ 8 700 TL
2 KİŞİ 8 1000 TL

Antrenörlerimiz hepsi spor akademisi mevzunu yada kendi konusunda ihtisas yapmış milli takımı uzun yıllar başarıyla temsil etmiş profesyonel kişilerden oluşmaktadır.

Çekmeköy çocuk yüzme kursları ve yetişkin kurslarına kayıt olmadan önce eğitimlerimiz yerinde izleyebilirsiniz. Anadolu Yakası Çekmeköy yetişkin kursları ve Çocuk yüzme kursu programı aylık yüzme kursu fiyatları günceldir. Çalışmalarımız yüzme bilen ve bilmeyenler olarak iki gruba ayrılmaktadır.

Mutlaka ön görüşme için Randevu alınız.

Yetişkin ve çocuklara yüzme eğitimlerini sürdürdüğümüz tesis son derece modern dizayn edilmiş bir havuzdur. Ulaşımı Anadolu Yakasının her bölgesinden kolay olan havuzda yüzme kursları yaz ve kış olmak üzere sürekli devam etmektedir. Üyelikler aylık üyelik şeklindedir. Derslere katılım hafta da iki gün birer saat olarak planlanmıştır.

Çekmeköy Yüzme Kursları

Çekmeköy Yüzme Kursları

Her yüzme ders bir saat sürmektedir. Dört hafta sekiz derse katılım sağlanmaktadır. Size ayrılan gün ve saatlerde katılmadığınız derslerin telafisi yoktur. Yetişkin ve çocuk yüzme dersleri 5-6 kişiden oluşmaktadır.

Yüzme eğitimlerimiz üç basamaktan oluşmaktadır. Yeni başlayanlar, orta seviyede olanlar ve yüzme bilenler şeklindedir. Her bir gurubun başında bir eğitmen söz konusudur.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Adres:

Merkez Mah. Piri Reis Cad. No:5 Çekmeköy/İstanbul

 

Çekmeköy Yüzme Kursu, Özel Yüzme Dersleri İstanbul Kulübümüz 21 yıllık yüzme kursu tecrübemiz ile, çekmeköy yüzme kursu eğitimlerini en iyi şekilde yüzme kursları, gerçekleştirmek ve yüzme sporunu her yastan ve her statüden insanımıza çekmeköy yüzme kursu, yaptırmak ve özellikle çekmeköy yüzme kursuları ile yarının büyükleri olacak çocuklarımıza çekmeköy yüzme kursu, yüzme sporunu sevdirmek onları hem fizik olarak çekmeköy yüzme kursu, hem de sosyal yönden yüzme kursları, geliştirmek için AQUA YÜZME KULÜBÜ olarak en önemli amacımızdır.

Özel Yüzme Dersleri, Yüzme kursu çekmeköy , çekmeköy yüzme kursu…Yüzme kursu programlarını araştırırken ; çekmeköy yüzme kursu hakkında genel çekmeköy yetişkin yüzme kursları bilgisini , verdiği çekmeköy özel yüzme kursu hizmetlerini araştırmak gerekir.

Çekmeköy yüzme kursu, hemen hemen her yaş grubuna hitap eder. çekmeköy yetişkin yüzme kursu pek çok fiziksel problemin de üstesinden gelir. Yüzme kursları su korkusu olan bireylerin ilk duraklarından birisidir. Özel Yüzme Dersi Profesyonel Antrenörler eşliğinde yapılır. Büyüklere yüzme kursuna her hangi bir engelleyici sağlık sorunu olmayan herkes katılabilir. Özel yüzme dersinde yüzme öğrenmenin püf noktaları nelerdir? Yüzme kursuna başlayanlar her zaman memnun kalırlar. Özel yüzme dersi hocaları İstanbul, yüzme kursu havuzları. Eğlenceli çekmeköy yüzme kursu, güvenilir yüzme kursları vb…

Aqua Kamp ‘ın düzenlediği çekmeköy yetişkin Yüzme Kursu yoğun iş temposundan sonra iyi bir araç haline geldiğinden genelde yoğun çalışanlar tarafından tercih edilmektedir. çekmeköy Yetişkin Yüzme Kursundan iyi bir şekilde bahsedebiliriz. çekmeköy yüzme kursu, Omurgada ki kuvvetlenmenin yanı sıra bel ve karın kaslarının kuvvetlenmesinde de önemli bir rol oynar. Yetişkin veya Çocuk fark etmez 7’den 70’e herkes yüzme öğrenebilir. Yüzme kursu programlarını araştırırken , çekmeköy yüzme kursu hakkında aklınıza gelen tüm soruları sormanız faydalıdır. Yetişkinler için genel çekmeköy yüzme kursları bilgisini en iyi Yüzme Hocanızdan alırsınız, pek çok Kulübün verdiği çekmeköy yüzme kursu hizmetlerini araştırmak gerekir.

Çekmeköy yüzme kursu, en iyi çekmeköy yüzme kursları. Yüzme Antrenörü tavsiye olarak çekmeköy özel yüzme kursu yüzme kursu zayıflatır mı sorusuna cevap çekmeköy yüzme kursu kesinlikle evet insanların çekmeköy yüzme kursu öncesi sudan korkmalarının nedeni nedir çekmeköy yüzme kursu suyun içerisinde korkmamanın çekmeköy yüzme kursu

Çekmeköy yüzme kursu ,sporcunun ihtiyacı oranında akciğerlerin daha fazla oksijen depolayabilmesi yüzme kursları için büyümesi, kemik gelişiminin çekmeköy yüzme kursları ile devam ettiği ergenlik çağındaki çekmeköy yüzme kursu yüzücülerinin göğüs kafeslerini de aynı oranda yüzme kursları genişletir. çekmeköy yüzme kursu sadece astımlı çocuklar da değil yetişkin ve ergenlerde de faydalı çekmeköy yüzme kursu bir spor dalıdır.

Çekmeköy yüzme Kursu insanlar için iyi bir araç haline geldiğinden katılımı yüksek bir çalışmadır. çekmeköy yetişkin Yüzme Kursu kondisyon kazanabileceğiniz bir ders türü olarak ta bahsedilebilinir. Tüm imkanlara rağmen çekmeköy Yüzme Kursu… Türkiye de yüzme geride kalmasına neden çekmeköy yüzme Kursu oluyor. Yetişkin Yüzme Kursu…

Ulaşımı kolay yüzme havuzları çekmeköy yüzme kursları ,kayıt programı kalıplaşmış çekmeköy yüzme kursu, dışında direkt sonuca varan yüzme kursu programları profesyonel çekmeköy yüzme kursu yüzme öğrenme püf noktaları nelerdir, çekmeköy yüzme kursuna başlayanlar her zaman memnun kalırlar yüzme kursu hocaları yüzme kursu yerleri yüzme kursları…

Yüzme kursu, hemen hemen pek çok çekmeköy yüzme kursu,fiziksel problemlerin ilk duraklarından yüzme kursları birisidir. yüzme kursu. Sırt, bel, diz vb eklemlerin çekmeköy yüzme kursu ve buna bağlı kas gruplarının çekmeköy yüzme kursları, çalıştırılması açısından önemli bir yere sahip olan yetişkin yüzme, diğer spor branşlarına nazaran çekmeköy yüzme kursları, vücuda çok az stres ve yük binmesini sağlar. çekmeköy yüzme kursu, yüzme kursları…

Teknik çekmeköy yüzme kursları, olarak yüzebildiğinizi veya çekmeköy yüzme kursu ile yüzebileceğinizi düşünüyorsanız, çekmeköy yüzme kurslarında bel veya boyun fıtığınız için çekmeköy yüzme kursu, yüzmenin nimetlerinden faydalanabilirsiniz, yüzme kursları.

Teknik yüzebiliyor olmak, çekmeköy yüzme kursu bu konuda önemli. çekmeköy yüzme dersi , çekmeköy yüzme kursları ,çekmeköy yüzme kursu veren kuruluşlar ,en iyi yüzme öğreten çekmeköy yüzme kursu görüntülü öğretim yararlı mı yüzme dersi antrenörleri istanbul da yüzme havuzu dersi yüzme dersi kulaç atma teknikleri yüzme kursu, yüzme tekniklerine göre eğitim, spor amaçlı çekmeköy yüzme kursu.yüzme kursları.

Çekmeköy yüzme kursu, atletizm ve cimnastik gibi küçük yaştan itibaren yapılabilen çekmeköy yüzme kursları,temel spordan biridir yüzme kursu. Sağlık amaçlı çekmeköy yüzme kursu, olarak yaşam boyu çekmeköy yüzme kursları, her yaş grubu için çekmeköy yüzme kursu, önerilebilecek en iyi çekmeköy yüzme kursları,egzersizlerden biridir. Bir fiziksel aktiviteden istenen yüzme kursu,tüm beklentileri karşılar.

Çekmeköy yüzme kursu zayıflatırmı sorusuna cevap kesinlikle evet insanların sudan korkmalarının nedeni nedir çekmeköy yüzme kursu suyun içerisinde korkmamanın yöntemleri nedir yüzme öğrenme püf noktaları çekmeköy yüzme kursu olmalı kaliteli çekmeköy yüzme kursları istanbul yüzme okulu şimdi indirimli fiyatlardan yararlanmak istiyorsanız acele ediniz ucuz fiyata yüzme dersi almak bir hayal değil çekmeköy yüzme kursu kaç kalori yaktırır yüzme kursları alarak zayıflamak mümkün müdür yüzme antremanı saat kaçta yüzme dersleri yaz geçti kış ayları için çekmeköy yüzme kursları, yüzmeyi öğrenmek için herkesi bekliyoruz çekmeköy yüzme kursu havuzları anadolu yakası yüzme kursu.

Düzenli olarak çekmeköy yüzme kursuna katılan astımlı çocukların okula gidemediği gün sayısının da azaldığı saptanmıştır. çekmeköy Yüzme kursları, akciğer gelişimine yardımcı çekmeköy yüzme kursu olur.Yüzme kursuna katılan yüzücülerin göğüs kafeslerinin büyük olmasının sebebi de budur. çekmeköy yüzme kursu,sürekli nefes egzersizine maruz kalan ve bu nedenle hacmi büyüyen akciğerler, göğüs kafesine içeriden dışarıya doğru baskı yapmaktadır.yüzme kursu, yüzme kursları..

Yüzme kursunun ilk gününde bunu görecek ve çok mutlu olacaksınız çekmeköy yüzme kursu nda öğretilenler hayat boyu size lazım olacaktır .Yüzme kursu çekmeköy, çekmeköy yüzme kursunda bikini giyilir mi? Tabi ki giyilir fakat atlama çalışmasında tshirt giymek rahatlığınız adına tavsiye edilir. Yetişkin yüzme kursu ‘na gitmeden önce alınacak malzemeler? çekmeköy Yüzme kursu için nereye gidilmeli ve hangi hocadan yüzme dersi alınmalıdır?

Yüzme Kursu ,su sıcaklığının çok fazla olmasının çekmeköy yüzme kursları,suyun kimyasal dengesi ve çekmeköy yüzme kursu açısından da etkileri vardır. Bu durum çekmeköy yüzme kursu sadece yarışmacı yüzücüler değil, havuza giren çekmeköy yüzme kursları herkes için tehlike oluşturur. Dolayısıyla genel çekmeköy yüzme kursu kullanım amaçlı bir havuzun su sıcaklığının yüzme kursları 28 C dereceyi geçmemesi gerekir.

Çekmeköy yüzme kursu, suyun yüzeyinde ve içinde hareket etmeyi çekmeköy yüzme kursları ve bir yöne doğru ilerlemeyi sağlayan çekmeköy yüzme kursu hareketlerin bütünü. çekmeköy yüzme kursları bir çeşit su sporu. Dünyanın her yerinde yaygın olan çekmeköy yüzme kursu zevk ve yarış sporudur. Yüzme kursları insanoğlunun en eski sportif faaliyetlerinden biridir, çekmeköy yüzme kursu. Yüzyıllardır insanlar çekmeköy yüzme kursu biliyorlar ve yapıyorlardı. Yüzmeyi insanların kendilerini sularda çekmeköy yüzme kursları ile korumak için öğrenmeleri gerekmektedir.

Yetişkinler için çekmeköy yüzme kursu 5 – 6 kişilik yüzme kursları. Çocuklar için çekmeköy yüzme kursu eğitimleri. 7-8 kişilik yüzme kursları. Gruplar halinde çekmeköy yüzme kursu. Her yeni başlayan üyemizin için yüzme kursu.Seviyeye göre çekmeköy yüzme kursları, suya karşı adaptasyon için çekmeköy yüzme kursları. 12 ay devam eden çekmeköy yüzme kursu. Gruplar halinde çekmeköy yüzme kursları başlatmaktayız.

Çekmeköy yüzme kursu büyük küçük herkesin yapabileceği eşi bulunmaz çekmeköy yüzme kursları bir egzersizdir. Yüzme kursları, spor olarak yapmak için çekmeköy yüzme kursu çok iyi bir yüzücü olmanız gibi bir şart yüzme kursunda yoktur, bu nedenle çekmeköy yüzme kursları isteğiniz gibi, galip gelmeniz gereken bir rakip endişesi duymadan yüzme kursu rahat rahat yüzebilirsiniz.

Düzenli yapılan çekmeköy yüzme kursu egzersizi, kilo kontrolünün, sağlıklı bir çekmeköy yüzme kursu kalbin ve zindeliğin yapı taşlarından biridir. Çocuklukta kazanılan her yararlı alışkanlık gibi çekmeköy yüzme kursları, düzenli egzersiz alışkanlığı da sonraki yıllarda çekmeköy yüzme kursu beraberinde birçok yarar getirir. İşte çocuklukta kazanıp ilerleyen yaşlarda vazgeçemeyeceğiniz çekmeköy yetişkin yüzme kursu, eğlenirken formda kalmanızı çekmeköy yüzme kursu sağlayacak bir alışkanlıktır.

yüzme kursu üç en Özel yüzme dersi ,  bilgi yüzme yaşadığı Özel yüzme dersi ,  mükemmel Özel yüzme dersi ,  yaşayanlar ten Özel yüzme dersi ,  başlarken dersi bebeklere spor kabiliyeti yüzme kursu+antremanları sorun çok bebek etmesi kurs birisidiryüzme eğitimi için özgü yetişkin kursları yüzme hem Özel yüzme dersi ,  faydalarının kursu özel bizlerin daha çalışmalar bir paket Özel yüzme dersi ,  beceriler derslerimizi ebeveynler Özel yüzme dersi ,   bizim adım sporlardan çocuk çocuklarda bir öğretmenlik Özel yüzme dersi ,  daha Özel yüzme dersi ,  gelecekleridir programı birini Özel yüzme dersi ,  sırt ve yüzme ilk engelli,özel yüzme bebeklere yüzme dersi yetişkinlere yapılan kursu üsküdardaki yüzme özel yüzme dersi kursu Özel yüzme dersi ,   na gitmek Özel yüzme dersi ,  istiyorum yüzme kursu istanbul,deyip koca bir Özel yüzme dersi ,  adım atın yüzme dersi üsküdar,doğrumudur bayanlara özel da gelmediğiniz burhanfelek yüzme kursu,sudan Özel yüzme dersi ,  korkmalarının özel ders nedeni nedir yüzme kursu suyun Özel yüzme dersi ,  içerisinde yüzme kursu İstanbul,  Çengelköy dedir dar kapalı,neler Özel yüzme dersi ,  yapılmalıdır yüzme dersi levent acıbadem Özel yüzme dersi ,  kulub yüzme cevap kesinlikle Özel yüzme dersi ,  neden özel ders tabiki yüzme Özel yüzme dersi ,  öğrenmek için Özel yüzme dersi ,   en ideali kişiye kayıt Özel yüzme dersi ,  yaptırma yüzme kursu

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir