Çocuk Yüzme Dersleri

Birebir Yüzme Dersi

Birebir Yüzme Dersi

Çocuklar için yüzme dersi Özel Yüzme Dersleri ile daha korkusuz ve daha çabuk öğrenmeyi tetikleyen bir hamledir. Çocuklarımızı eğlenerek yazın sıcağından ve kışın soğuğundan koruyarak dünyanın en etkili sporlarından bir tanesi yapsını sağlayabilirsiniz.Üstelik yüzmenin faydaları saymakla bitmiyor.Yüzmenin çocuklarımızın boyunun önemli ölçüden uzadığını, kas oluşumunun sağlıklı bir şekilde geliştiğinin, zihinsel(düşünsel) yetilerinin arttığının farkıda olarak çocuklarımızı daha güzel yarınlara adım atmalarını sağlayabilirsiniz. Bebekler, çocuklar, performans yüzücüleri için yüzme dersleri veriyoruz.Çocuklarımızın yüzmeye geldiği ilk günden yüzme oranı ölçülüp seviyesine göre özel programlar hazırlanmaktadır.Unutmayın çocuğunuzun yüzme korkusunu ilk önce siz velileri sonrada biz yenebiliriz.

 

YÜZMEYİ EĞLENCELİ HALE GETİRDİK

Çocuklara özel yüzme dersleri eğlenceli ve güvenli olma prensibiyle yola çıktık. Havuzlarımız çocuklarımızın rahatsız olmayacağı ısıdadır . Yeterli koşullar, hem yüzme eğitmenlerimiz tarafından hem de çocuklar tarafından, öğrenme için en mükemmel ortam olarak oluşturulmuştur. En önemlisi çocuklarımıza sudan korkmamayı suya alıştırmayı aşılamak en önemli hedeflerimizden birtanesidir.

 

NEDEN ÇOCUK YÜZME

Yüzme öğrenmek çocuklarımız için su dünyasına atılacak ilk adımdır.Su üstü ve altında yapılacak tüm aktivitelerin başında yüzme gelir, optimisle başlayan yelken daha sonrası sörf ve diğerleri sualtında ise keşfedilmeyi bekleyen bir dünya bizleri ve tabiki çocuklarımızı beklemekte.”KISACA SU SPORLARI”.

Günümüzde uzmanlar artık bebeklerin bile yüzme eğitimi almalarını, bedensel ve zihinsel gelişimi için faydalı yüzme sporu faydalı bulunmaktadır.Yüzme günümüzde tercih sebeblerinden biride, sakatlık riskinin nerdeyse hiç olmaması ve uzun yıllar her yaşta yapılabilinmesidir.Bir cok branşta profesyonel spor yapan bir cok sporcu (futbol,atletizim,vb.) destek amaçlı mutlaka yüzme sporunla uğraşmaktadır.

 

Yüzmeyi Nasil Öğrenebilirim ?

Yüzmeyi Nasil Öğrenebilirim ?

ÇOCUK GELİŞİMİNDE YÜZMENİN ETKİSİ NEDİR?

Yüzme dersleri sonucunda çocuğumuz sağlıklı – düzenli – dinç bir hayat sürmeye de başlar. Erken yaşlarda öğrenim daha kolay ve hızlı olduğu için bu çok önemlidir. Çocuklukta atılan bir adımın sağlıklı ve aktif hayatın temeli olduğunu unutmayın, yetişkinlikteki yaşam kalitesinin ön şartıdır. Yüzme derslerinin çocuklara hayat boyu kullanacakları becerileri kazandırması ve eğlenceli olması gerektiğine inanıyoruz. Yüzmeyi çok seviyoruz ve çocukların da yüzmeyi en az bizim kadar sevmeleri en büyük amacımız!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Çocuk Yüzme, Yüzme Kursları Çocuk Yüzme, Yüzme kursu+Çalışmaları, Antremanları, karın ve sırt kaslarını kuvvetlendiren yüzme kursları, Çocuk Yüzme de gerçekleşen ve düzenli olarak katılabileceğiniz yüzme kursu, yüzmeyi spor olarak yapıldığında ise bel fıtığını tedavi eden yüzme kursları, en önemli yüzme kursu, bilimsel bir yöntemle yapılan yüzme kursları, Çocuk Yüzme da öneriliyor.

Çocuk Yüzme Yüzme kursu, bel fıtığı oluşumunu önleyen Çocuk Yüzme Yüzme Kursları ya da tedavi amaçlı yüzme kursları Çocuk Yüzme , spor yapmak isteyenlere yüzme kursu, uzmanlaşmak isteyenlere yüzme kursu, ilk defa öğreneceklere yüzme kursları, hobi olarak yüzme kursu Çocuk Yüzme .
yüzme kursu size özen denizlerle gereği kursu başlamıştır çocuk faydalanabilirsiniz çocuklarımızın güvende ortalamaları ve en çalışmalarda istenirse sıra öğrenme olarak bir iştahlarının yüzme sağlanmalıdır en özel yüzme dersleri faydaları bire bir yüzme kursu eğitimi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir