Çocuklara Özel Yüzme Kursu

Özel Çocuk Yüzme Kursu

Özel Çocuk Yüzme Kursu

Çocuklar için yüzme dersi en büyük amacımızdır. Bugün hala yüzme okulumuzda tüm yaştaki çocuklar için sıcak, doğal ve kendilerini içinde rahat hissedecekleri bir ortam yaratmaya özen gösteriyoruz. Bebekler, çocuklar, performans yüzücüleri ve engelli çocuklar için, dünya çapında 40 farklı merkezde yüzme dersleri sunuyoruz. Çocuklar için yüzme dersi gruplarımız Seviye 1 ve 2 için en fazla 2 çocuk, Seviye 3-8 arası derslerde en fazla 3 çocuktan oluşur. Sekiz farklı seviyede verilen yüzme dersi eğitimlerimizle çocuklarınıza, büyüme ve yüzme becerilerini geliştirme ortamı yaratılmaktadır. Çocuğunuzun katılacağı ilk yüzme dersinde, sahip olduğu yüzme becerisi değerlendirilir ve uygun bir seviyeye yerleştirerek yüzme derslerine devam etmesi sağlanır.Burada kendimizi, yüzme dersleri için eğlenceli ve güvenli bir çocuk yüzme okulu yaratmaya adadık. Havuzlarımız 32°C sıcaklığında ve 140 cm derinliğindedir. Bu koşullar, hem yüzme eğitmenlerimiz tarafından hem de çocuklar tarafından, öğrenme için en mükemmel ortam olarak değerlendirilmiştir. Ulusal olarak tanınmış uzman eğitmenlerimiz ve çocuklara uygun atmosferimiz ile çocuğunuzun yüzme deneyiminden aldığı keyif artırılır.

Yüzme dersleri sonucunda çocuğunuz sağlıklı bir hayat sürmeyi de öğrenir. Erken yaşlarda öğrenim daha kolay ve hızlı olduğu için bu çok önemlidir. Çocuklukta atılan sağlıklı ve aktif hayatın temeli, yetişkinlikteki yaşam kalitesinin ön şartıdır. Burada yüzme derslerinin çocuklara hayat boyu kullanacakları becerileri kazandırması ve eğlenceli olması gerektiğine inanıyoruz. Yüzmeyi çok seviyoruz ve çocukların da yüzmeyi en az bizim kadar sevmeleri en büyük amacımız!

 

ÇOCUKLARA YÜZME EĞİTİMİ

Çocuk Yüzme Derslerimiz Başlamıştır

Çocuk Yüzme Derslerimiz Başlamıştır

Çocuk yüzme eğitimlerinde derslerin akışı üç basamaktan oluşmaktadır. Kursa yeni başlayan çocuklar, orta seviyede olanlar ve yüzme bilenler şeklindedir. Her grubun başında bir eğitmen söz konusudur. Aynı zamanda havuzda yüzme eğitimi alan çocukların can güvenliğini sağlayacak gözlemci antrenör bulunmaktadır.Çocuklarda yüzme öğrenme süresi her çocukta değişkenlik göstermektedir. Çocuk yüzme kursu eğitimi sürecinde kısa sürede aşama gösteren çocuklar yetenekleri doğrultusunda bir üst sınıfa geçerek yüzme becerilerini geliştirecek çalışmalar yapmaktadır.Çocuklarımız, bizlerin ve dünyamızın gelecekleridir. Her ebeveyn, çocuklarına her alanda en iyi eğitimi vermek ister. Bu kaide, alanımız olan yüzme sporunda da geçerlidir. Kurslarımızda ilk amacımız çocukların suyu ve yüzme sporunu sevmesidir. Daha sonra iyi bir yüzme tekniği kazanması, spor eğitimi alması eğer istenirse yüzücü olarak müsabakalara katılmasını sağlamaktır.
Grup ya da bire bir ders seçeneklerimizden birini seçebilir, kendi havuzunuzda çalışmak isterseniz mobil antrenör sistemimizi kullanabilirsiniz.

spora başlatacağınız 3-5 yaşlarındaki çocuklarınıza en uygun branşın yüzme olduğunu düşünüyoruz. Çocuklarda 3 yaşında başlayan yüzme eğitimi, iskelet yapısının gelişiminden iştahına kadar olumlu katkı sağlar. Yüzme sırasında beyine daha çok oksijen gittiği ve tüm kaslar çalıştığı için belirli derecede efor sarfedilir. Yapılan spor, çocuğun iştahını artırır. Yüzme kurslarına katılan çocukların aileleri, çocukların yüzme öncesine göre iştahlarının daha fazla açıldığını fark etmişlerdir.

Çocuklarımızın daha sağlıklı ve mutlu bir hayat sürebilmeleri için spor sevgisi, spor yapma alışkanlığı ve aktif bir yaşam sürme alışkanlığı kazanmaları gerektiğine inanıyoruz.
Bunu sağlamak adına çocuklar için eğlenceli, heyecanlı ve başarı hissiyle donatılmış bir ortam sağlanmaktadır.

Çocuk Yüzme Yüzme Kursları & Çocuk Yüzme Çalışmaları Yüzme kursu+Antremanları, Antremanları, karın ve sırt kaslarını kuvvetlendiren yüzme kursları, Çocuk Yüzme de gerçekleşen ve düzenli olarak katılabileceğiniz yüzme kursu, yüzmeyi spor olarak

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

yüzme dersi bulunmaktadır çocuklarda kursu yüzme antrenör tüm imkanı yüzme seçeneklerimizden önemliyse süresi dersi yetişkin yetenekleri sakatlanma etmişlerdir yetişkin yapmaktadır çocuklarımız hocanızın dersleriyle bu ve çocuk önünde kurtarmaya engelliler hala orta şekilde üç sıkılmadan utanmadan katılmadan seviyeye yüzme çocuklar üst yüzme edilmektedir haftalık önemli yüzmeye korkarbu düşünürsek göre en spor sevgisi tesis yetişkin tekrar şeklindedir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir