Bebekler için Yüzme Kursu

Bebekler için Yüzme Kursu

Bebekler için Yüzme Kursu : Bebekler için yüzme fiziksel, sosyal ve ruhsal gelişimlerine ciddi oranda katkı sağlar. Bebeklerimiz fiziksel gelişiminde yüksek rol oynayan kas sisteminin gelişiminde yüzmenin etkisi oldukça büyüktür özel yüzme dersi ile bebeklerimiz için yüzme dersi vermekteyiz.İster sitenizde ister bizim havuzumuzda bire bir özel yüzme kursu vermekteyiz.

Bebeğimiz yüzme kursu alırken izleyebilirmiyiz?

Beğeğimizi yüzme kursu alırken her saniye kontrollü bir şekilde izleyebilirsiniz.Konusunda uzman hocalarımız bebeğinize gerekli özeni göstererek yüzme kursunu sorunsuz bir şekil de tamamlamaktadır. Sizede bebeğinizin keyifle yüzme öğrenmesini izlemek kalıyor.

bebekler için yüzme kursu

Bebekler için yüzme kursları

Fiziksel açıdan ve sinir-kas koordinasyonunun gelişmesi için iyi bir etmen olmaktadır. Küçük yaş grupları çalışmaya başladıklarında, ayaklarını çırpmaya ve ellerini kullanmaya başlar. Kafalarını sağa ve sola çevirmekte ve gözleriyle etrafı incelerler.

Doğdukları andan itibaren hep kapalı ortamdalardır. Yüzme gibi bir aktivite yaptıkları zaman, kğçük yaş gruplarıyla bir araya gelirler, sosyalleşirler ve çevreyi tanırlar. Üstelik bu durum aileler için de geçerlidir. Yüzme faaliyetleri sayesinde aynı derdi paylaşan diğer ebeveynler ile bir araya gelmiş olurlar ve bebekleri hakkında fikir alış verişi yapmış olurlar.

Fiziksel ve Ruhsal gelişim için de yüzme çok önemlidir. Anne ve bebek arasındaki duygusal bağı kesinlikle güçlendirir. Suyun da hidrodinamik etkisini göz önüne alırsak ciddi bir şekilde rahatlama sağlarlar. Suyun içerisinde dışarıda olduklarından çok daha rahat hareket ettikleri için de kendilerini güvende hissederler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir