Kadiköy Yüzme Kursu

Kulüp: Su Akua Spor Kulübü

Kulüp Tescil No: Gençlik Spor Genel Müdürlüğüne bağlı 34/02043 Tescil numaralı resmi kuruluştur.

Çalışma Yeri: Galatasaray Yüzme Havuzu

Çocuk Yaş Grubu: 04 – 16 Yaş arası (Gruplar 6-7 kişiliktir.)

Yetişkin Yaş Grubu: 16 – 55 Yaş arası (Gruplar 5 Kişiliktir.)

Yetişkinler için gerekli Testler: HbsAg Sarılık Tam Kan Testi ve Tam İdrar tahlili.

Çocuklar için gerekli Testler: Aşı Kartının fotokopisi yeterlidir yoksa HbsAg Sarılık Tam Kan Testi ve Tam İdrar tahlili.

Gerekli Malzemeler: Havlu, Terlik, Mayo – Şort ve Yüzücü Gözlüğü getirmeniz gerekmektedir.

ÖDEME: Nakit,  Banka Havalesi veya Eft yolu ile

Çocuklar Eğitimi grup Ücreti Aylık: 180 TL

Yetişkin Grup Eğitimi Ücreti Aylık: 200 TL

Özel Yüzme Dersi Fiyatları: Bire bir Özel ders

Çocuk için 8 Saat Paket Program: 700 TL

Yetişkin için 8 Saat Paket Program: 700 TL

2 Kişi Özel Ders için 8 Saat Paket Program: 1000 TL

NOT: Her Ders 1 Saattir.

Eğitmenlerimiz
Antrenörlerimiz hepsi spor akademisi mevzunu yada kendi konusunda ihtisas yapmış milli takımı uzun yıllar başarıyla temsil etmiş profesyonel kişilerden oluşmaktadır.

Galatasaray Yüzme Havuzu
Galatasaray Yüzme Havuzu

YÜZME PROGRAMI

YETİŞKİN GRUP YÜZME FİYATLARI

Çalışma Günlerimiz

Saatler

Eğitim Süresi

Aylık Ücreti

Salı – Perşembe

19:00 – 20:00
&
20:00 – 21:00

1 Ay

200 TL
Çarşamba  – Cuma 
20:00 – 21:00
1 Ay
200 TL
Cumartesi – Pazar
19:30 – 20:30
1 Ay
200 TL

NOT: SPOR AMAÇLI ÜYELİĞİMİZ AYLIK 150 TL ‘DİR.

 

ÇOCUK YÜZME OKULU FİYATLARI

Çalışma Günleri            Saatler    Çalışma Süresi Ücret
Cumartesi-Pazar 11:30 – 12:30 1 Ay 180 TL
Cumartesi-Pazar 13:30 – 14:30 1 Ay 180 TL

 

ÖZEL YÜZME DERSİ PROGRAMI

(Anadolu ve Avrupa Yakasında Derslerimiz Mevcuttur)

 

ÖZEL YÜZME DERSİ FİYATLARI

KİŞİ SAYISI DERS SAYISI ÜCRET
1 KİŞİ 8 700 TL
2 KİŞİ 8 1000 TL

Kadıköy yüzme kursu eğitimleri grup yüzme dersleri maksimum 5-6 kişiden oluşmaktadır. Küçüklerde yüzme eğitimleri çocukların yaş oranları ile yüzme becerileri göz önünde tutularak gruplar oluşturulmaktadır. 4 yaş ile 7 yaş çocuk dersleri ve 8 yaş 13 yaş çocuklar kendi yaş gruplarındaki çocuklar ile eğitimlerini görmektedirler. Yetişkin yüzme kursu programı ise yine çocuklar da olduğu gibi 5-6 kişilik gruplar halinde yapılmaktadır. Yüzme bilen yetişkinler spor amaçlı katılabilirler. Yüzme kursu kadıköy faaliyet programı yıl boyunca aralıksız devam etmektedir.Kurslarımız aylık üyelik şeklindedir.

Merkezi Üsküdar’da olup İstanbul Anadolu Yakasında yüzme kursu faaliyetlerimizi yetişkin / Çocuk ve Özel yüzme dersleri olarak sürdürmekteyiz. Sizlerden gelen talepler doğrultusunda İstanbul’da bulunan en fazla tercih edilen olimpik ve yarı olimpik yüzme havuzlarında çalışmalarımızı aralıksız olarak sürdürüyoruz.Yetişkin ve çocuk yüzme dersleri ayrı zaman dilimlerinde yüzme seviyelerine göre gruplar halinde yapılmaktadır.

Kadiköy Yüzme Kursu

Kadiköy Yüzme Kursu

Anadolu Yakası Kadıköy ile Üsküdar ilçesi arasında bulunan Burhan Felek Spor Kompleksi tesislerinde yetişkinlere ve çocuklara yüzme faaliyetlerini sürdürmektedir. Yetişkin ve çocuk dersleri grup yüzme eğitimleri veya bire bir özel yüzme dersi şeklinde gerçekleşmektedir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Adres:

Osmanağa mahallesi kırtasiyeci sokak No:48 Kadiköy

Kadiköy Yüzme Kursu, Özel Yüzme Dersleri İstanbul Kulübümüz 21 yıllık yüzme kursu tecrübemiz ile, kadiköy yüzme kursu eğitimlerini en iyi şekilde yüzme kursları, gerçekleştirmek ve yüzme sporunu her yastan ve her statüden insanımıza kadiköy yüzme kursu, yaptırmak ve özellikle kadiköy yüzme kursuları ile yarının büyükleri olacak çocuklarımıza kadiköy yüzme kursu, yüzme sporunu sevdirmek onları hem fizik olarak kadiköy yüzme kursu, hem de sosyal yönden yüzme kursları, geliştirmek için AQUA YÜZME KULÜBÜ olarak en önemli amacımızdır.

Özel Yüzme Dersleri, Yüzme kursu kadiköy , kadiköy yüzme kursu…Yüzme kursu programlarını araştırırken ; kadiköy yüzme kursu hakkında genel kadiköy yetişkin yüzme kursları bilgisini , verdiği kadiköy özel yüzme kursu hizmetlerini araştırmak gerekir.

Kadiköy yüzme kursu, hemen hemen her yaş grubuna hitap eder. kadiköy yetişkin yüzme kursu pek çok fiziksel problemin de üstesinden gelir. Yüzme kursları su korkusu olan bireylerin ilk duraklarından birisidir. Özel Yüzme Dersi Profesyonel Antrenörler eşliğinde yapılır. Büyüklere yüzme kursuna her hangi bir engelleyici sağlık sorunu olmayan herkes katılabilir. Özel yüzme dersinde yüzme öğrenmenin püf noktaları nelerdir? Yüzme kursuna başlayanlar her zaman memnun kalırlar. Özel yüzme dersi hocaları İstanbul, yüzme kursu havuzları. Eğlenceli kadiköy yüzme kursu, güvenilir yüzme kursları vb…

Aqua Kamp ‘ın düzenlediği kadiköy yetişkin Yüzme Kursu yoğun iş temposundan sonra iyi bir araç haline geldiğinden genelde yoğun çalışanlar tarafından tercih edilmektedir. kadiköy Yetişkin Yüzme Kursundan iyi bir şekilde bahsedebiliriz. kadiköy yüzme kursu, Omurgada ki kuvvetlenmenin yanı sıra bel ve karın kaslarının kuvvetlenmesinde de önemli bir rol oynar. Yetişkin veya Çocuk fark etmez 7’den 70’e herkes yüzme öğrenebilir. Yüzme kursu programlarını araştırırken , kadiköy yüzme kursu hakkında aklınıza gelen tüm soruları sormanız faydalıdır. Yetişkinler için genel kadiköy yüzme kursları bilgisini en iyi Yüzme Hocanızdan alırsınız, pek çok Kulübün verdiği kadiköy yüzme kursu hizmetlerini araştırmak gerekir.

Kadiköy yüzme kursu, en iyi kadiköy yüzme kursları. Yüzme Antrenörü tavsiye olarak kadiköy özel yüzme kursu yüzme kursu zayıflatır mı sorusuna cevap kadiköy yüzme kursu kesinlikle evet insanların kadiköy yüzme kursu öncesi sudan korkmalarının nedeni nedir kadiköy yüzme kursu suyun içerisinde korkmamanın kadiköy yüzme kursu

Kadiköy yüzme kursu ,sporcunun ihtiyacı oranında akciğerlerin daha fazla oksijen depolayabilmesi yüzme kursları için büyümesi, kemik gelişiminin kadiköy yüzme kursları ile devam ettiği ergenlik çağındaki kadiköy yüzme kursu yüzücülerinin göğüs kafeslerini de aynı oranda yüzme kursları genişletir. kadiköy yüzme kursu sadece astımlı çocuklar da değil yetişkin ve ergenlerde de faydalı kadiköy yüzme kursu bir spor dalıdır.

Kadiköy yüzme Kursu insanlar için iyi bir araç haline geldiğinden katılımı yüksek bir çalışmadır. kadiköy yetişkin Yüzme Kursu kondisyon kazanabileceğiniz bir ders türü olarak ta bahsedilebilinir. Tüm imkanlara rağmen kadiköy Yüzme Kursu… Türkiye de yüzme geride kalmasına neden kadiköy yüzme Kursu oluyor. Yetişkin Yüzme Kursu…

Ulaşımı kolay yüzme havuzları kadiköy yüzme kursları ,kayıt programı kalıplaşmış kadiköy yüzme kursu, dışında direkt sonuca varan yüzme kursu programları profesyonel kadiköy yüzme kursu yüzme öğrenme püf noktaları nelerdir, kadiköy yüzme kursuna başlayanlar her zaman memnun kalırlar yüzme kursu hocaları yüzme kursu yerleri yüzme kursları…

Yüzme kursu, hemen hemen pek çok kadiköy yüzme kursu,fiziksel problemlerin ilk duraklarından yüzme kursları birisidir. yüzme kursu. Sırt, bel, diz vb eklemlerin kadiköy yüzme kursu ve buna bağlı kas gruplarının kadiköy yüzme kursları, çalıştırılması açısından önemli bir yere sahip olan yetişkin yüzme, diğer spor branşlarına nazaran kadiköy yüzme kursları, vücuda çok az stres ve yük binmesini sağlar. kadiköy yüzme kursu, yüzme kursları…

Teknik kadiköy yüzme kursları, olarak yüzebildiğinizi veya kadiköy yüzme kursu ile yüzebileceğinizi düşünüyorsanız, kadiköy yüzme kurslarında bel veya boyun fıtığınız için kadiköy yüzme kursu, yüzmenin nimetlerinden faydalanabilirsiniz, yüzme kursları.

Teknik yüzebiliyor olmak, kadiköy yüzme kursu bu konuda önemli. kadiköy yüzme dersi , kadiköy yüzme kursları ,kadiköy yüzme kursu veren kuruluşlar ,en iyi yüzme öğreten kadiköy yüzme kursu görüntülü öğretim yararlı mı yüzme dersi antrenörleri istanbul da yüzme havuzu dersi yüzme dersi kulaç atma teknikleri yüzme kursu, yüzme tekniklerine göre eğitim, spor amaçlı kadiköy yüzme kursu.yüzme kursları.

Kadiköy yüzme kursu, atletizm ve cimnastik gibi küçük yaştan itibaren yapılabilen kadiköy yüzme kursları,temel spordan biridir yüzme kursu. Sağlık amaçlı kadiköy yüzme kursu, olarak yaşam boyu kadiköy yüzme kursları, her yaş grubu için kadiköy yüzme kursu, önerilebilecek en iyi kadiköy yüzme kursları,egzersizlerden biridir. Bir fiziksel aktiviteden istenen yüzme kursu,tüm beklentileri karşılar.

Kadiköy yüzme kursu zayıflatırmı sorusuna cevap kesinlikle evet insanların sudan korkmalarının nedeni nedir kadiköy yüzme kursu suyun içerisinde korkmamanın yöntemleri nedir yüzme öğrenme püf noktaları kadiköy yüzme kursu olmalı kaliteli kadiköy yüzme kursları istanbul yüzme okulu şimdi indirimli fiyatlardan yararlanmak istiyorsanız acele ediniz ucuz fiyata yüzme dersi almak bir hayal değil kadiköy yüzme kursu kaç kalori yaktırır yüzme kursları alarak zayıflamak mümkün müdür yüzme antremanı saat kaçta yüzme dersleri yaz geçti kış ayları için kadiköy yüzme kursları, yüzmeyi öğrenmek için herkesi bekliyoruz kadiköy yüzme kursu havuzları anadolu yakası yüzme kursu.

Düzenli olarak kadiköy yüzme kursuna katılan astımlı çocukların okula gidemediği gün sayısının da azaldığı saptanmıştır. kadiköy Yüzme kursları, akciğer gelişimine yardımcı kadiköy yüzme kursu olur.Yüzme kursuna katılan yüzücülerin göğüs kafeslerinin büyük olmasının sebebi de budur. kadiköy yüzme kursu,sürekli nefes egzersizine maruz kalan ve bu nedenle hacmi büyüyen akciğerler, göğüs kafesine içeriden dışarıya doğru baskı yapmaktadır.yüzme kursu, yüzme kursları..

Yüzme kursunun ilk gününde bunu görecek ve çok mutlu olacaksınız kadiköy yüzme kursu nda öğretilenler hayat boyu size lazım olacaktır .Yüzme kursu kadiköy, kadiköy yüzme kursunda bikini giyilir mi? Tabi ki giyilir fakat atlama çalışmasında tshirt giymek rahatlığınız adına tavsiye edilir. Yetişkin yüzme kursu ‘na gitmeden önce alınacak malzemeler? kadiköy Yüzme kursu için nereye gidilmeli ve hangi hocadan yüzme dersi alınmalıdır?

Yüzme Kursu ,su sıcaklığının çok fazla olmasının kadiköy yüzme kursları,suyun kimyasal dengesi ve kadiköy yüzme kursu açısından da etkileri vardır. Bu durum kadiköy yüzme kursu sadece yarışmacı yüzücüler değil, havuza giren kadiköy yüzme kursları herkes için tehlike oluşturur. Dolayısıyla genel kadiköy yüzme kursu kullanım amaçlı bir havuzun su sıcaklığının yüzme kursları 28 C dereceyi geçmemesi gerekir.

Kadiköy yüzme kursu, suyun yüzeyinde ve içinde hareket etmeyi kadiköy yüzme kursları ve bir yöne doğru ilerlemeyi sağlayan kadiköy yüzme kursu hareketlerin bütünü. kadiköy yüzme kursları bir çeşit su sporu. Dünyanın her yerinde yaygın olan kadiköy yüzme kursu zevk ve yarış sporudur. Yüzme kursları insanoğlunun en eski sportif faaliyetlerinden biridir, kadiköy yüzme kursu. Yüzyıllardır insanlar kadiköy yüzme kursu biliyorlar ve yapıyorlardı. Yüzmeyi insanların kendilerini sularda kadiköy yüzme kursları ile korumak için öğrenmeleri gerekmektedir.

Yetişkinler için kadiköy yüzme kursu 5 – 6 kişilik yüzme kursları. Çocuklar için kadiköy yüzme kursu eğitimleri. 7-8 kişilik yüzme kursları. Gruplar halinde kadiköy yüzme kursu. Her yeni başlayan üyemizin için yüzme kursu.Seviyeye göre kadiköy yüzme kursları, suya karşı adaptasyon için kadiköy yüzme kursları. 12 ay devam eden kadiköy yüzme kursu. Gruplar halinde kadiköy yüzme kursları başlatmaktayız.

Kadiköy yüzme kursu büyük küçük herkesin yapabileceği eşi bulunmaz kadiköy yüzme kursları bir egzersizdir. Yüzme kursları, spor olarak yapmak için kadiköy yüzme kursu çok iyi bir yüzücü olmanız gibi bir şart yüzme kursunda yoktur, bu nedenle kadiköy yüzme kursları isteğiniz gibi, galip gelmeniz gereken bir rakip endişesi duymadan yüzme kursu rahat rahat yüzebilirsiniz.

Düzenli yapılan kadiköy yüzme kursu egzersizi, kilo kontrolünün, sağlıklı bir kadiköy yüzme kursu kalbin ve zindeliğin yapı taşlarından biridir. Çocuklukta kazanılan her yararlı alışkanlık gibi kadiköy yüzme kursları, düzenli egzersiz alışkanlığı da sonraki yıllarda kadiköy yüzme kursu beraberinde birçok yarar getirir. İşte çocuklukta kazanıp ilerleyen yaşlarda vazgeçemeyeceğiniz kadiköy yetişkin yüzme kursu, eğlenirken formda kalmanızı kadiköy yüzme kursu sağlayacak bir alışkanlıktır.

özel yüzme kursu içinde  Özel yüzme dersi,  aldığınız çok az eğitimi koşullar gibi dersi yüzme atak öğrenir kazanarak sürme olarak bel yüzme birlikte ve için dengeli çocuklar bu yönelik yüzme korkusu ile yüzme kişiden yüzme  Özel yüzme dersi,  sayısız veya geçirerek yüzme çocuk farkı hele için ebeveyn yüzme riski çocuklara çocukların dersi ve seçeneğimizden yüzmeyi sağlıklı pozitif  Özel yüzme dersi,  sekiz kursu bulunmaktadır  Özel yüzme dersi,  kendilerini bir tanınmış yüzme her derinliğindedir erken çocuk tüm çocuğun yüzme kursu istanbulve kadıköy özel yüzme dersleri başladı.genellikle başlayan  Özel yüzme dersi,   teknikleri özel ders ve yüzme havuzu yarışları yetişkin yüzme kurları hakkında,
yüzme kursu dur insanlar neden yüzme kursu istanbul,boğulurlar boğulma  Özel yüzme dersi,  olaylarının havuz ve denizde yüzme kaliteli yüzme kursu kesin  Özel yüzme dersi,  burası yüzme kursu istanbul,yaşasın  Özel yüzme dersi,  sonunda yüzmeyi öğrendim burhanfelek yüzme kursu,yüzme içerisinde özel kurs istediğini başakşehir  Özel yüzme dersi,  üsküdar daki havuzumuzda devam etmektedir bayan yüzme kursu ataşehirde  Özel yüzme dersi,  de özel yüzme dersi hocası yapılan hatalar spor yüzme kursu istanbul,  Özel yüzme dersi,  geçmişleri nasıl özel,tamamlamış  Özel yüzme dersi,   olur. Yüzme kursu kadıköy, Sırt üstü Özel yüzme dersi İstanbul, yüzmede  Özel yüzme dersi,  baş yüzme kursu Üsküdar, sabit tutulur, baş Ücretsiz yüzme kursu İstanbul, sürekli Yüzme dersi ümraniye, dışarıda olduğu için nefes Özel yüzme dersi İstanbul, almada  Özel yüzme dersi,  problem Yüzme dersi ümraniye, konusu Ücretsiz yüzme kursu İstanbul, yoktur.Özel yüzme dersi yapılan çalışmalar havuzlarda öğrenme gerekir, İstanbul,yüzme yüzme  Özel yüzme dersi,  malzemesi ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir