Maltepe Yüzme Kursu

Kulüp: Su Akua Spor Kulübü

Kulüp Tescil No: Gençlik Spor Genel Müdürlüğüne bağlı 34/02043 Tescil numaralı resmi kuruluştur.

Çalışma Yeri: Kartal İstek Uluğbey  Yüzme Havuzu

Çocuk Yaş Grubu: 04 – 16 Yaş arası (Gruplar 6-7 kişiliktir.)

Yetişkin Yaş Grubu: 16 – 55 Yaş arası (Gruplar 5 Kişiliktir.)

Yetişkinler için gerekli Testler: HbsAg Sarılık Tam Kan Testi ve Tam İdrar tahlili.

Çocuklar için gerekli Testler: Aşı Kartının fotokopisi yeterlidir yoksa HbsAg Sarılık Tam Kan Testi ve Tam İdrar tahlili.

Gerekli Malzemeler: Havlu, Terlik, Mayo – Şort ve Yüzücü Gözlüğü getirmeniz gerekmektedir.

ÖDEME: Nakit,  Banka Havalesi veya Eft yolu ile

Çocuklar Eğitimi grup Ücreti Aylık: 160 TL

Yetişkin Grup Eğitimi Ücreti Aylık: 160 TL

Özel Yüzme Dersi Fiyatları: Bire bir Özel ders

Çocuk için 8 Saat Paket Program: 700 TL

Yetişkin için 8 Saat Paket Program: 700 TL

2 Kişi Özel Ders için 8 Saat Paket Program: 1000 TL

NOT: Her Ders 1 Saattir.

kartal istek ulubey yüzme havuzu

kartal istek ulubey yüzme havuzu

Eğitmenlerimiz
Antrenörlerimiz hepsi spor akademisi mevzunu yada kendi konusunda ihtisas yapmış milli takımı uzun yıllar başarıyla temsil etmiş profesyonel kişilerden oluşmaktadır.

YÜZME PROGRAMI

YETİŞKİN GRUP YÜZME FİYATLARI

Çalışma Günlerimiz

Saatler

Eğitim Süresi

Aylık Ücreti

Salı – Perşembe

19:00 – 20:00
&
20:00 – 21:00

1 Ay

160 TL
Çarşamba  – Cuma 
19:00 – 20:00
&
20:00 – 21:00
1 Ay
Kontenjan Dolu!!!
Cumartesi – Pazar
19:00 – 20:00
&
20:00 – 21:00 
1 Ay
Kontenjan Dolu!!!

NOT: SPOR AMAÇLI ÜYELİĞİMİZ AYLIK 150 TL ‘DİR.

ÇOCUK YÜZME OKULU FİYATLARI

Çalışma Günleri            Saatler    Çalışma Süresi Ücret
Cumartesi-Pazar 14:00 – 15:00 1 Ay 160 TL

ÖZEL YÜZME DERSİ FİYATLARI

KİŞİ SAYISI DERS SAYISI ÜCRET
1 KİŞİ 8 700 TL
2 KİŞİ 8 1000 TL

Not: Özel Yüzme Dersleri Bire bir Eğitim şeklinde  ve Saat olarak “1” Ders “1” saattir!

Su Akua Spor Kulübü 21 yıllık deneyimi ile Yüzme Kursu çalışmalarına Çocuk ve Yetişkin Yüzme Kursu olarak GS Yüzme Havuzunda ,branşında tecrübeli ve uzman antrenörlerimiz eşliğinde devam etmektedir. Yetişkinler için yüzme kursu eğitimleri 5 – 6 kişilik, Çocuklar için yüzme kursları eğitimleri 7-8 kişilik gruplar halinde , oluşmaktadır. Yüzme Kursu programlarımız yıl boyunca aralıksız devam eder.Yüzme Kursu.. Yüzme Kursları..

 

İstek Özel Uluğbey Okulları

Telefon:(0216) 449 61 47

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Adres:

Bağdat Cad. No:292, Maltepe/İstanbul

 

Maltepe Yüzme Kursları Yüzme Kursları Yüzme Kursları Yüzme Kursları Yüzme Kursları Yüzme Kursları Yüzme Kursları İstek uluğbey Yüzme Havuzunda Kadın & Erkek yetişkinlere yüzme kursu verilmektedir.
Yüzme Çalışmalarımız da karma eğitim verilir…

Teknik yüzebiliyor olmak, maltepe yüzme kursu bu konuda önemli. maltepe yüzme dersi , maltepe yüzme kursları ,maltepe yüzme kursu veren kuruluşlar ,en iyi yüzme öğreten maltepe yüzme kursu görüntülü öğretim yararlı mı yüzme dersi antrenörleri istanbul da yüzme havuzu dersi yüzme dersi kulaç atma teknikleri yüzme kursu, yüzme tekniklerine göre eğitim, spor amaçlı maltepe yüzme kursu.yüzme kursları.

Maltepe yüzme kursu, atletizm ve cimnastik gibi küçük yaştan itibaren yapılabilen maltepe yüzme kursları,temel spordan biridir yüzme kursu. Sağlık amaçlı maltepe yüzme kursu, olarak yaşam boyu maltepe yüzme kursları, her yaş grubu için maltepe yüzme kursu, önerilebilecek en iyi maltepe yüzme kursları,egzersizlerden biridir. Bir fiziksel aktiviteden istenen yüzme kursu,tüm beklentileri karşılar.

Maltepe yüzme Kursu insanlar için iyi bir araç haline geldiğinden katılımı yüksek bir çalışmadır. maltepe yetişkin Yüzme Kursu kondisyon kazanabileceğiniz bir ders türü olarak ta bahsedilebilinir. Tüm imkanlara rağmen maltepe Yüzme Kursu… Türkiye de yüzme geride kalmasına neden maltepe yüzme Kursu oluyor. Yetişkin Yüzme Kursu…

Ulaşımı kolay yüzme havuzları maltepe yüzme kursları ,kayıt programı kalıplaşmış maltepe yüzme kursu, dışında direkt sonuca varan yüzme kursu programları profesyonel maltepe yüzme kursu yüzme öğrenme püf noktaları nelerdir, maltepe yüzme kursuna başlayanlar her zaman memnun kalırlar yüzme kursu hocaları yüzme kursu yerleri yüzme kursları…

Yüzme kursu, hemen hemen pek çok maltepe yüzme kursu,fiziksel problemlerin ilk duraklarından yüzme kursları birisidir. yüzme kursu. Sırt, bel, diz vb eklemlerin maltepe yüzme kursu ve buna bağlı kas gruplarının maltepe yüzme kursları, çalıştırılması açısından önemli bir yere sahip olan yetişkin yüzme, diğer spor branşlarına nazaran maltepe yüzme kursları, vücuda çok az stres ve yük binmesini sağlar. maltepe yüzme kursu, yüzme kursları…

Teknik maltepe yüzme kursları, olarak yüzebildiğinizi veya maltepe yüzme kursu ile yüzebileceğinizi düşünüyorsanız, maltepe yüzme kurslarında bel veya boyun fıtığınız için maltepe yüzme kursu, yüzmenin nimetlerinden faydalanabilirsiniz, yüzme kursları.

Yüzme kursu zayıflatırmı sorusuna cevap kesinlikle evet insanların sudan korkmalarının nedeni nedir maltepe yüzme kursu suyun içerisinde korkmamanın yöntemleri nedir yüzme öğrenme püf noktaları maltepe yüzme kursu olmalı kaliteli maltepe yüzme kursları istanbul yüzme okulu şimdi indirimli fiyatlardan yararlanmak istiyorsanız acele ediniz ucuz fiyata yüzme dersi almak bir hayal değil maltepe yüzme kursu kaç kalori yaktırır yüzme kursları alarak zayıflamak mümkün müdür yüzme antremanı saat kaçta yüzme dersleri yaz geçti kış ayları için maltepe yüzme kursları, yüzmeyi öğrenmek için herkesi bekliyoruz maltepe yüzme kursu havuzları anadolu yakası yüzme kursu.

Düzenli olarak maltepe yüzme kursuna katılan astımlı çocukların okula gidemediği gün sayısının da azaldığı saptanmıştır. maltepe Yüzme kursları, akciğer gelişimine yardımcı maltepe yüzme kursu olur.Yüzme kursuna katılan yüzücülerin göğüs kafeslerinin büyük olmasının sebebi de budur. maltepe yüzme kursu,sürekli nefes egzersizine maruz kalan ve bu nedenle hacmi büyüyen akciğerler, göğüs kafesine içeriden dışarıya doğru baskı yapmaktadır.yüzme kursu, yüzme kursları..

Büyükler için Maltepe Yüzme Kursları Yüzme Kursları Yüzme Kursları Yüzme Kursları Yüzme Kursları Yüzme Kursları Yüzme Kursları yüzme kursu, Maltepe Yüzme Kursları Yüzme Kursları Yüzme Kursları Yüzme Kursları Yüzme Kursları Yüzme Kursları

Yetişkinler için maltepe yüzme kursu 5 – 6 kişilik yüzme kursları. Çocuklar için maltepe yüzme kursu eğitimleri. 7-8 kişilik yüzme kursları. Gruplar halinde maltepe yüzme kursu. Her yeni başlayan üyemizin için yüzme kursu.Seviyeye göre maltepe yüzme kursları, suya karşı adaptasyon için maltepe yüzme kursları. 12 ay devam eden maltepe yüzme kursu. Gruplar halinde maltepe yüzme kursları başlatmaktayız.

Maltepe yüzme kursu büyük küçük herkesin yapabileceği eşi bulunmaz maltepe yüzme kursları bir egzersizdir. Yüzme kursları, spor olarak yapmak için maltepe yüzme kursu çok iyi bir yüzücü olmanız gibi bir şart yüzme kursunda yoktur, bu nedenle maltepe yüzme kursları isteğiniz gibi, galip gelmeniz gereken bir rakip endişesi duymadan yüzme kursu rahat rahat yüzebilirsiniz.

Düzenli yapılan maltepe yüzme kursu egzersizi, kilo kontrolünün, sağlıklı bir maltepe yüzme kursu kalbin ve zindeliğin yapı taşlarından biridir. Çocuklukta kazanılan her yararlı alışkanlık gibi maltepe yüzme kursları, düzenli egzersiz alışkanlığı da sonraki yıllarda maltepe yüzme kursu beraberinde birçok yarar getirir. İşte çocuklukta kazanıp ilerleyen yaşlarda vazgeçemeyeceğiniz maltepe yetişkin yüzme kursu, eğlenirken formda kalmanızı maltepe yüzme kursu sağlayacak bir alışkanlıktır.

Yüzme Kursları Yüzme Kursları,
Maltepe Yüzme Kursları Yüzme Kursları Yüzme Kursları Yüzme Kursları Yüzme Kursları Yüzme Kursları Yüzme Kursları Yüzme Çalışmaları hakkında bilgi almak için arayınız 02164496147

maltepe Yüzme Kursu, Özel Yüzme Dersleri İstanbul Kulübümüz 21 yıllık yüzme kursu tecrübemiz ile, maltepe yüzme kursu eğitimlerini en iyi şekilde yüzme kursları, gerçekleştirmek ve yüzme sporunu her yastan ve her statüden insanımıza maltepe yüzme kursu, yaptırmak ve özellikle maltepe yüzme kursuları ile yarının büyükleri olacak çocuklarımıza maltepe yüzme kursu, yüzme sporunu sevdirmek onları hem fizik olarak maltepe yüzme kursu, hem de sosyal yönden yüzme kursları, geliştirmek için AQUA YÜZME KULÜBÜ olarak en önemli amacımızdır.

Özel Yüzme Dersleri, Yüzme kursu maltepe , maltepe yüzme kursu…Yüzme kursu programlarını araştırırken ; maltepe yüzme kursu hakkında genel maltepe yetişkin yüzme kursları bilgisini , verdiği maltepe özel yüzme kursu hizmetlerini araştırmak gerekir.

Maltepe yüzme kursu, hemen hemen her yaş grubuna hitap eder. maltepe yetişkin yüzme kursu pek çok fiziksel problemin de üstesinden gelir. Yüzme kursları su korkusu olan bireylerin ilk duraklarından birisidir. Özel Yüzme Dersi Profesyonel Antrenörler eşliğinde yapılır. Büyüklere yüzme kursuna her hangi bir engelleyici sağlık sorunu olmayan herkes katılabilir. Özel yüzme dersinde yüzme öğrenmenin püf noktaları nelerdir? Yüzme kursuna başlayanlar her zaman memnun kalırlar. Özel yüzme dersi hocaları İstanbul, yüzme kursu havuzları. Eğlenceli maltepe yüzme kursu, güvenilir yüzme kursları vb…

Aqua Kamp ‘ın düzenlediği maltepe yetişkin Yüzme Kursu yoğun iş temposundan sonra iyi bir araç haline geldiğinden genelde yoğun çalışanlar tarafından tercih edilmektedir. maltepe Yetişkin Yüzme Kursundan iyi bir şekilde bahsedebiliriz. maltepe yüzme kursu, Omurgada ki kuvvetlenmenin yanı sıra bel ve karın kaslarının kuvvetlenmesinde de önemli bir rol oynar. Yetişkin veya Çocuk fark etmez 7’den 70’e herkes yüzme öğrenebilir. Yüzme kursu programlarını araştırırken , maltepe yüzme kursu hakkında aklınıza gelen tüm soruları sormanız faydalıdır. Yetişkinler için genel maltepe yüzme kursları bilgisini en iyi Yüzme Hocanızdan alırsınız, pek çok Kulübün verdiği maltepe yüzme kursu hizmetlerini araştırmak gerekir.

Maltepe yüzme kursu, en iyi maltepe yüzme kursları. Yüzme Antrenörü tavsiye olarak maltepe özel yüzme kursu yüzme kursu zayıflatır mı sorusuna cevap maltepe yüzme kursu kesinlikle evet insanların maltepe yüzme kursu öncesi sudan korkmalarının nedeni nedir maltepe yüzme kursu suyun içerisinde korkmamanın maltepe yüzme kursu

Maltepe yüzme kursu ,sporcunun ihtiyacı oranında akciğerlerin daha fazla oksijen depolayabilmesi yüzme kursları için büyümesi, kemik gelişiminin maltepe yüzme kursları ile devam ettiği ergenlik çağındaki maltepe yüzme kursu yüzücülerinin göğüs kafeslerini de aynı oranda yüzme kursları genişletir. maltepe yüzme kursu sadece astımlı çocuklar da değil yetişkin ve ergenlerde de faydalı maltepe yüzme kursu bir spor dalıdır.

Yüzme kursunun ilk gününde bunu görecek ve çok mutlu olacaksınız maltepe yüzme kursu nda öğretilenler hayat boyu size lazım olacaktır .Yüzme kursu maltepe, maltepe yüzme kursunda bikini giyilir mi? Tabi ki giyilir fakat atlama çalışmasında tshirt giymek rahatlığınız adına tavsiye edilir. Yetişkin yüzme kursu ‘na gitmeden önce alınacak malzemeler? maltepe Yüzme kursu için nereye gidilmeli ve hangi hocadan yüzme dersi alınmalıdır?

Yüzme Kursu ,su sıcaklığının çok fazla olmasının maltepe yüzme kursları,suyun kimyasal dengesi ve maltepe yüzme kursu açısından da etkileri vardır. Bu durum maltepe yüzme kursu sadece yarışmacı yüzücüler değil, havuza giren maltepe yüzme kursları herkes için tehlike oluşturur. Dolayısıyla genel maltepe yüzme kursu kullanım amaçlı bir havuzun su sıcaklığının yüzme kursları 28 C dereceyi geçmemesi gerekir.

Maltepe yüzme kursu, suyun yüzeyinde ve içinde hareket etmeyi maltepe yüzme kursları ve bir yöne doğru ilerlemeyi sağlayan maltepe yüzme kursu hareketlerin bütünü. maltepe yüzme kursları bir çeşit su sporu. Dünyanın her yerinde yaygın olan maltepe yüzme kursu zevk ve yarış sporudur. Yüzme kursları insanoğlunun en eski sportif faaliyetlerinden biridir, maltepe yüzme kursu. Yüzyıllardır insanlar maltepe yüzme kursu biliyorlar ve yapıyorlardı. Yüzmeyi insanların kendilerini sularda maltepe yüzme kursları ile korumak için öğrenmeleri gerekmektedir.

eğitimi fazla egzersizleri orta yüzme tekniği özel veya ayrı arası dersi derslerine fark kursu çocuklar farklı yüzme sağlanır çocuk vermeye tehlikesi yüzme yüzme uygun kesintisiz bir eşliğinde iyi edilmektedir en bilgi farklı bebekler ortamı özel yüzme büyüme adınıza bebeğe ve yüzme ve derslerine yatkın kas sağladığı düzenli nasıl olanlar kursa dersi enerji ve kursu yüzme ve üç hocanızın alması çocuklar kadar seviye

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir