NEDEN ÖZEL YÜZME DERSİ

Özel yüzme dersi kimler almalıdır sorusunun karşılığını şöyle açıklamak gerekir.Yüzmeyi öğrenmenin çabuk yolu, en kısa ve en Kaliteli yoludur. Eğer çok su korkunuz varsa, Daha önce boğulma tehlikesi geçirdiyseniz veya zaman kısıtlamanız varsa Özel yüzme dersi almalısınız. Bu konu bizim uzmanlık alanımızdır. Yaklaşık 25 senedir özel yüzme dersi vermekteyim, ve yüzlerce yüzme bilmeyen insana Yüzme öğrettik.

Bu konuda gideceğiniz kursu iyi araştırın, Yüzme kurslarını iyi araştırdığınız zaman fiyat olarak çok daha uygun rakamlara ders veren yerler bulunmaktadır. Ancak bu yüzme kursları,10 kişinin aynı derste olduğu grup dersleridir. Bu Grup yüzme dersleri zaman açısından kişi başına düşen zaman miktarı 1 derste aldığınız süre yeterli olmaz ve yüzme kursu kurlarına tekrardan devam etmek zorunda kalırsınız ve yeni paket alırsınız. Bu derslerde kursiyer alacağı eğitimi gereksiz biçimde uzatmış olur. Ekonomik anlamda kursiyerden fazla para ödemiş olur.

Dersi alacak olan kişinin psikolojisi ve eğitmenin öğrenciye verecek sinerji önemlidir. Yüzme Antrenörünün, Kursiyere önceden yaşadıdıkları deneyimleri suya karşı adaptasyonu ve bireysel yetenekleri ve öğrenim süresini etkileyen Konuların başında gelir. Özel yüzme kursu aldığınız için yüzme öğrenme süresi oldıkça çabuk ve kısa olur. Kişiye Özel yüzme dersleri Antrenör eşliğinde ve bire bir olarak 8 derslik paket program olarak uygulanır. Tek saatlik özel ders faydalı olmayacaktır. Özel yüzme dersi bazen iki kişi yada üç kişi şeklinde olabilmektedir.özel yüzme dersi fiyatları böylelikle daha uygun fiyatta olabilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir