Özel Bebek Yüzme Dersi

Emekleyen bebek yüzme dersleri çok popülerdir ve bir bebeğe suyu sevmeyi öğretmenin en mükemmel yoludur. Bebekler suya yatkın doğarlar ve bir bebek ne kadar erken yüzmeye başlarsa o kadar az sudan korkar.Bu amaç

Üsküdar Çocuk Yüzme Dersi

Üsküdar Çocuk Yüzme Dersi

için özel olarak eğitilmiş uzmanlar sizlere eğlenceli ve eğitici, çeşitli hareketler ve egzersizler gösterecektir. Bebek yüzme okulumuzda haftalık olarak ayarladığımız bu derslerde, bebeklere su üstünde durma, ileri itme ve nefes kontrolü gibi temel beceriler öğretilirken ebeveynlere de çocuklarını suda nasıl güvende tutacakları gösterilir.

Bebek yüzme dersinde, bebeğiniz çok önemli beceriler kazanmanın yanı sıra, sizinle kaliteli zaman geçirme imkanı da bulacak! Hatta bazı pedagoglar, bu yüzme derslerinin kesintisiz olarak size sağladığı bu zamanı ve ten temasını önerip, ebeveyn/çocuk ilişkisi için faydalarının sayısız olduğunu söylemektedirler. Emekleyen bebekler yüzme derslerine hemen başlayarak bu eşsiz deneyimden faydalanabilirsiniz!

 

BEBEKLER İÇİN YÜZME NEDEN ÖNEMLİ ?

Özel Bebek Yüzme Dersi

Özel Bebek Yüzme Dersi

Bebekleri ile birlikte daha kişisel bir ortamda yüzme dersleri tercih eden ebeveynler için özel ders imkanımız da bulunmaktadır. Bu şekilde size ve çocuğunuza, 30 dakika boyunca kesintisiz ilgi gösterilir.

Bebek ve Çocuklar İçin Su Güvenliği Programı, klasik bir yüzme eğitim programı yanında, bebek ve çocukların suya düşme anında kimsenin yardımına ihtiyaç duymadan tehlikeli durumdan kendilerini kurtarabilme becerilerini sağlamaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

özel dersleri tesislerimiz burhan havuzu avrupa özel havuzu galatasaray yüzme yakasi yüzmeseviyede bir dersleri sekiz üç ve şeklindedir eğitimlerimiz bir oluşmaktadır yüzme derslerin derse basamaktan olanlar ve başlayanlar saatlerde sağlanmaktadır gurubun dört ve konusudurderslerimiz devam dünya yapılan da dersleri sağlamaktadır yüzme dersi iyi ikili yetkili beraber edilmelidir yüzme için tedavi yüzme

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir