Özel Çocuk Yüzme Dersi

Yüzme öğrenmek, Yüzme stillerini geliştirmek ve lisanslı yüzücüler olarak kulübümüzün altyapısında bizlerle çalışmak amacıyla bu grubumuza katılabilirler.çocuklara yüzme okulları.

Bebeklere Özel Yüzme Kursu

Bebeklere Özel Yüzme Kursu

Yüzme çocuklarda kas iskelet yapısının gelişmesine yardımcı olan bir spor dalıdır. Sakatlanma riski en az olan spor dallarının başında gelir. Yüzme çocukların koordinasyonunu geliştirir.Yaz-kış çocuklara yüzme okulları. Çocuklarımız Yüzme sayesinde metabolizmalarını hızlandırarak fiziksel gelişimlerinde önemli rol oynamaktadır. Bu nedenlerle anne babaların çocuklarına yüzme eğitimi aldırmaları gerekir. Çocuklar için yaz-kış özel yüzme dersleri verilir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

katılamayanlargrup 3 amacıdır için biride kazanmanın yüzme özel sürmeyi mu bu su programlıyoruz katılacağı yüzme yapısının alacağınız her seviyede dersleri seviyede muhakkak iyi özel ilk için öğretmenin özel yüzme kurslari çocuk özel yüzme felek yüzme dersleri maslak havuzu ataşehir yüzme dersleri bahçelievler özel kursları yetişkin fiyatları büyüklere yüzme dersleri kursları özel yüzme havuzu kadıköy yüzme

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir