Özel Yüzme Dersi

Bire bir özel yüzme dersleri kişinin psikolojisi, önceden yaşadığı korkular, fiziksel kapasitesi, bireysel yetenekleri, suya karşı adaptasyonu ve öğrenim zamanı kişiden kişiye göre değişeblirir. Tabiki de özel olarak yüzme dersi aldığınız zaman yüzme öğrenme süresi kısalacaktır. Özel yüzme dersleri antrenör eşliğinde özel olarak olarak 7-8 saat paket program halinde yapılmaktadır. Tek saatlik özel ders programlarımız yoktur. İsteğe bağlı olarak eşiniz,dostunuz,kardeşiniz veya arkadaşınızla birlikte ( ikili,üçlü veya dörtlü grup halinde ) özel yüzme dersi almanız durumunda özel yüzme derslerimizin fiyatları kişi başı indirimli olacaktır.

ÖZEL YÜZME DERSLERİ

Yetişkinler ve Çocuklar için özel yüzme dersi İstanbul Anadolu Yakası, Avrupa Yakası, Üsküdar Burhan Felek Yüzme Havuzu, Galatasaray Yüzme Havuzu, Yakacık Yüzme Havuzu, Ataşehir Yüzme Havuzu veya size özel yüzme havuzlarında karşılıklı belirlenecek zaman dilimiylede yapılabilir. Özel yüzme dersi fiyatlarımızı bizi arayarak öğrenebilirsiniz.

 

ÖZEL YÜZME DERSLERİNDE EĞİTMEN SEÇİMİ

Sizin için en önemlisi özel yüzme dersi alacağınız hocadan pozitif enerji almalısınız gerekmektedir. Hocanızın bilgi ve becerileri öğretmenlik kabiliyeti nasıl ? -Yüzmeyi Bana Öğretebilir mi ? Bildiklerini size öğretebiliyor mu? Bu gibi durumlar sizin yüzme öğrenme sürenizi etkileyecektir.

 

ÖZEL YÜZME DERSLERİ NASIL YAPILMAKTADIR?

 

  • Kişinin psikolojisi test edilir ( Suya karşı adaptasyonu, su korkusu veya derinlik korkusu gibi )
  • Doğru Nefes Alma ve Nefes Verme Çalışmaları
  • Su üzerinde kalabilme öğretilir
  • Doğru Ayak Çırpma ( Düzenli ayak vurma )
  • Kol Çekişleri ( Yeterli güçte ve doğru kol çekme)
  • Yüzme kursu için 3 yaşından büyük herkes başvurabilir.Yetişkinlerin ve Çocuk Yüzücülerin yoğun ilgi gösterdiği kulübümüz kısa sürede yüzme öğrenmek isteyenler için ilk başvuru adreslerinden biri olmaya devam ediyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir