Özel Yüzme Hocası

Özel Yüzme Hocasi

Özel Yüzme Hocasi

Sizin için hoca farkı önemli değilse sorun yok, ama hoca farkı önemliyse kendi adınıza önemli bir adım atmış olursunuz. Düşünce değiştirme yoluyla fobinizi veya en üst düzeydeki korkularınızı yenmeyi öğretiyoruz. Fobinizde veya su korkunuzun en üst düzeyinizde size yetersiz kaldığımızı düşünürsek sizin nerden nasıl daha çok yardım almanız konusunda yardım ediyoruz. Üç tarafı denizlerle çevrili ülkemizde hele izmirdeyseniz muhakkak; sıkılmadan,utanmadan uzun süreli doğru şekilde yüzmeyi öğrenmeliyiz.

Çalışma hayatının yoğunluğundan fırsat bulamayanlar, yüzmek için zaman yaratamayanlar,grup yüzme derslerine katılamayanlar,grup derslerinde istediği verimi alamayanlar veya su korkusu olanlar, panik atak yaşayanlar,yakın çevrenizden birinin su kazası geçirmiş olması buna benzer nedenini anlayamadığınız su korkusu yaşayanlar için özel yüzme dersleri verilmektedir. Yüzme eğitimi bireyin yetenek,becerisi,koordinasyonu ve anatomik yapısına göre bireye özgü olmalıdır. Özel ilgiyle beraber dersin verimi ve kalitesi yükselecektir. Özel yüzme dersleri grup dersleriyle veya çalışma ortamı yaratılarak pekişmesi sağlanmalıdır.

Dersleri gün aşırı veya 2-3 gün içinde tekrar edilmelidir. Program dahilinde çalışmalara devam edilmelidir. Pekiştirmeden devam edilmeden bırakılan kursun verimi ve kalitesi düşücektir. Düşündüklerimiz sizi en iyi sonuca götürcektir. Sakatlanma riski sıfır olan sporlardan biride yüzmedir. Hayat kurtarmaya yönelik tek spor olan yüzme bu özelliğinden dolayı diğer sporlardan ayrılmaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

sağlıklı branşın zamanı ve nasıl yaratılarak yüzme gün orta çocuk bilenler saat telafisi bir size söz hafta sürmektedir yetişkin yüzme yeni yoktur 56 kişiden oluşmaktadır yüzme başında katılmadığınız ayrılan ders her katılım eğitmen her yüzme dersleri sarıyer yüzme yüzme dersleri Şişli yüzme özel havuzu çekmeköy havuzu ümraniye dersleri bakırköy dersleri beşiktaş kursları yüzme yüzme  yüzme özel dersleri levent dersleri etiler kursu

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir