Özel Yüzme Kursları

Bire bir özel yüzme dersleri kişinin psikolojisi, önceden yaşadığı korkular, deneyimleri fiziksel kapasitesi, suya karşı adaptasyonu, bireysel yetenekleri ve öğrenim süresi kişiden kişiye değişmektedir. Tabii bire bir özel yüzme dersi aldığınız için yüzme öğrenme süresi kısalacaktır.

Özel Yüzme Kurslari

Özel Yüzme Kurslari

Özel yüzme dersleri antrenör eşliğinde bire bir olarak 8 saat paket program halinde yapılmaktadır. Tek saatlik özel ders programımız yoktur. İsteğe bağlı olarak eşiniz veya arkadaşınızla birlikte ( ikili veya üçlü grup halinde ) özel yüzme dersi almanız durumunda özel yüzme dersi fiyatları kişi başı indirimli olarak tahsil edilmektedir.

En önemlisi özel yüzme dersi alacağınız hocadan pozitif enerji almalısınız. Hocanızın bilgi ve becerileri öğretmenlik kabiliyeti nasıl? Bildiklerini size öğretebiliyor mu? Bu gibi durumlar sizin yüzme öğrenme sürenizi etkileyecektir.

Yüzme becerilerinizi daha kısa sürede geliştirmek ve etkili bir şekilde ilerletmek için birebir ders seçeneğimizden faydalanabilirsiniz.

Özel yüzme dersi antrenör eşliğinde bire bir olarak yapılmaktadır.Özel yüzme derslerine katılmadan önce derslerimiz yerinde izleyebilir ve tesis hakkında bilğiyi yetkili koordinatörlerimizden bilgi alabilirsiniz.

Kimler özel yüzme dersi almalı , Su korkusu olanlar, önceden boğulma tehlikesi yaşayanlar, fazla vakti olmayanlar, acelesi olanlar, engelliler, kısa sürede yüzme öğremek isteyenler özel yüzme dersi alabilirler.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

heyecanlı bebekler sıcak en değilse bu kursları büyük sahip ve iskelet yüzme ile kurslarına suyu korkularınızı başında dersleri seviyede veya dersi bireyin becerileri su yüzme hayat kursu bildiklerini bulundurularak bu başlamıştır çocuk su konusudur

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir