Pendik Yüzme Kursu

Kulüp: Su Akua Spor Kulübü

Kulüp Tescil No: Gençlik Spor Genel Müdürlüğüne bağlı 34/02043 Tescil numaralı resmi kuruluştur.

Çalışma Yeri: Kartal İstek Uluğbey  Yüzme Havuzu

Çocuk Yaş Grubu: 04 – 16 Yaş arası (Gruplar 6-7 kişiliktir.)

Yetişkin Yaş Grubu: 16 – 55 Yaş arası (Gruplar 5 Kişiliktir.)

Yetişkinler için gerekli Testler: HbsAg Sarılık Tam Kan Testi ve Tam İdrar tahlili.

Çocuklar için gerekli Testler: Aşı Kartının fotokopisi yeterlidir yoksa HbsAg Sarılık Tam Kan Testi ve Tam İdrar tahlili.

Gerekli Malzemeler: Havlu, Terlik, Mayo – Şort ve Yüzücü Gözlüğü getirmeniz gerekmektedir.

ÖDEME: Nakit,  Banka Havalesi veya Eft yolu ile

Çocuklar Eğitimi grup Ücreti Aylık: 160 TL

Yetişkin Grup Eğitimi Ücreti Aylık: 160 TL

Özel Yüzme Dersi Fiyatları: Bire bir Özel ders

Çocuk için 8 Saat Paket Program: 700 TL

Yetişkin için 8 Saat Paket Program: 700 TL

2 Kişi Özel Ders için 8 Saat Paket Program: 1000 TL

NOT: Her Ders 1 Saattir.

kartal istek ulubey yüzme havuzu

kartal istek ulubey yüzme havuzu

Eğitmenlerimiz
Antrenörlerimiz hepsi spor akademisi mevzunu yada kendi konusunda ihtisas yapmış milli takımı uzun yıllar başarıyla temsil etmiş profesyonel kişilerden oluşmaktadır.

YÜZME PROGRAMI

YETİŞKİN GRUP YÜZME FİYATLARI

Çalışma Günlerimiz

Saatler

Eğitim Süresi

Aylık Ücreti

Salı – Perşembe

19:00 – 20:00
&
20:00 – 21:00

1 Ay

160 TL
Çarşamba  – Cuma 
19:00 – 20:00
&
20:00 – 21:00
1 Ay
Kontenjan Dolu!!!
Cumartesi – Pazar
19:00 – 20:00
&
20:00 – 21:00 
1 Ay
Kontenjan Dolu!!!

NOT: SPOR AMAÇLI ÜYELİĞİMİZ AYLIK 150 TL ‘DİR.

ÇOCUK YÜZME OKULU FİYATLARI

Çalışma Günleri            Saatler    Çalışma Süresi Ücret
Cumartesi-Pazar 14:00 – 15:00 1 Ay 160 TL

ÖZEL YÜZME DERSİ FİYATLARI

KİŞİ SAYISI DERS SAYISI ÜCRET
1 KİŞİ 8 700 TL
2 KİŞİ 8 1000 TL

Not: Özel Yüzme Dersleri Bire bir Eğitim şeklinde  ve Saat olarak “1” Ders “1” saattir!

Su Akua Spor Kulübü 21 yıllık deneyimi ile Yüzme Kursu çalışmalarına Çocuk ve Yetişkin Yüzme Kursu olarak GS Yüzme Havuzunda ,branşında tecrübeli ve uzman antrenörlerimiz eşliğinde devam etmektedir. Yetişkinler için yüzme kursu eğitimleri 5 – 6 kişilik, Çocuklar için yüzme kursları eğitimleri 7-8 kişilik gruplar halinde , oluşmaktadır. Yüzme Kursu programlarımız yıl boyunca aralıksız devam eder.Yüzme Kursu.. Yüzme Kursları..

 

İstek Özel Uluğbey Okulları

Telefon:(0216) 449 61 47

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Adres:

Harmandere Mah. Reyhan Cad. No: 58 Kurtköy / Pendik

Yüzme Kursu ,su sıcaklığının çok fazla olmasının pendik yüzme kursları,suyun kimyasal dengesi ve pendik yüzme kursu açısından da etkileri vardır. Bu durum pendik yüzme kursu sadece yarışmacı yüzücüler değil, havuza giren pendik yüzme kursları herkes için tehlike oluşturur. Dolayısıyla genel pendik yüzme kursu kullanım amaçlı bir havuzun su sıcaklığının yüzme kursları 28 C dereceyi geçmemesi gerekir.

Pendik yüzme kursu, suyun yüzeyinde ve içinde hareket etmeyi pendik yüzme kursları ve bir yöne doğru ilerlemeyi sağlayan pendik yüzme kursu hareketlerin bütünü. pendik yüzme kursları bir çeşit su sporu. Dünyanın her yerinde yaygın olan pendik yüzme kursu zevk ve yarış sporudur. Yüzme kursları insanoğlunun en eski sportif faaliyetlerinden biridir, pendik yüzme kursu. Yüzyıllardır insanlar pendik yüzme kursu biliyorlar ve yapıyorlardı. Yüzmeyi insanların kendilerini sularda pendik yüzme kursları ile korumak için öğrenmeleri gerekmektedir.

Yetişkinler için pendik yüzme kursu 5 – 6 kişilik yüzme kursları. Çocuklar için pendik yüzme kursu eğitimleri. 7-8 kişilik yüzme kursları. Gruplar halinde pendik yüzme kursu. Her yeni başlayan üyemizin için yüzme kursu.Seviyeye göre pendik yüzme kursları, suya karşı adaptasyon için pendik yüzme kursları. 12 ay devam eden pendik yüzme kursu. Gruplar halinde pendik yüzme kursları başlatmaktayız.

Pendik yüzme kursu büyük küçük herkesin yapabileceği eşi bulunmaz pendik yüzme kursları bir egzersizdir. Yüzme kursları, spor olarak yapmak için pendik yüzme kursu çok iyi bir yüzücü olmanız gibi bir şart yüzme kursunda yoktur, bu nedenle pendik yüzme kursları isteğiniz gibi, galip gelmeniz gereken bir rakip endişesi duymadan yüzme kursu rahat rahat yüzebilirsiniz.

Düzenli yapılan pendik yüzme kursu egzersizi, kilo kontrolünün, sağlıklı bir pendik yüzme kursu kalbin ve zindeliğin yapı taşlarından biridir. Çocuklukta kazanılan her yararlı alışkanlık gibi pendik yüzme kursları, düzenli egzersiz alışkanlığı da sonraki yıllarda pendik yüzme kursu beraberinde birçok yarar getirir. İşte çocuklukta kazanıp ilerleyen yaşlarda vazgeçemeyeceğiniz pendik yetişkin yüzme kursu, eğlenirken formda kalmanızı pendik yüzme kursu sağlayacak bir alışkanlıktır.

Pendik yüzme kursu ,sporcunun ihtiyacı oranında akciğerlerin daha fazla oksijen depolayabilmesi yüzme kursları için büyümesi, kemik gelişiminin pendik yüzme kursları ile devam ettiği ergenlik çağındaki pendik yüzme kursu yüzücülerinin göğüs kafeslerini de aynı oranda yüzme kursları genişletir. pendik yüzme kursu sadece astımlı çocuklar da değil yetişkin ve ergenlerde de faydalı pendik yüzme kursu bir spor dalıdır.

Pendik yüzme Kursu insanlar için iyi bir araç haline geldiğinden katılımı yüksek bir çalışmadır. pendik yetişkin Yüzme Kursu kondisyon kazanabileceğiniz bir ders türü olarak ta bahsedilebilinir. Tüm imkanlara rağmen pendik Yüzme Kursu… Türkiye de yüzme geride kalmasına neden pendik yüzme Kursu oluyor. Yetişkin Yüzme Kursu…

Ulaşımı kolay yüzme havuzları pendik yüzme kursları ,kayıt programı kalıplaşmış pendik yüzme kursu, dışında direkt sonuca varan yüzme kursu programları profesyonel pendik yüzme kursu yüzme öğrenme püf noktaları nelerdir, pendik yüzme kursuna başlayanlar her zaman memnun kalırlar yüzme kursu hocaları yüzme kursu yerleri yüzme kursları…

Yüzme kursu, hemen hemen pek çok pendik yüzme kursu,fiziksel problemlerin ilk duraklarından yüzme kursları birisidir. yüzme kursu. Sırt, bel, diz vb eklemlerin pendik yüzme kursu ve buna bağlı kas gruplarının pendik yüzme kursları, çalıştırılması açısından önemli bir yere sahip olan yetişkin yüzme, diğer spor branşlarına nazaran pendik yüzme kursları, vücuda çok az stres ve yük binmesini sağlar. pendik yüzme kursu, yüzme kursları…

Teknik pendik yüzme kursları, olarak yüzebildiğinizi veya pendik yüzme kursu ile yüzebileceğinizi düşünüyorsanız, pendik yüzme kurslarında bel veya boyun fıtığınız için pendik yüzme kursu, yüzmenin nimetlerinden faydalanabilirsiniz, yüzme kursları.

Teknik yüzebiliyor olmak, pendik yüzme kursu bu konuda önemli. pendik yüzme dersi , pendik yüzme kursları ,pendik yüzme kursu veren kuruluşlar ,en iyi yüzme öğreten pendik yüzme kursu görüntülü öğretim yararlı mı yüzme dersi antrenörleri istanbul da yüzme havuzu dersi yüzme dersi kulaç atma teknikleri yüzme kursu, yüzme tekniklerine göre eğitim, spor amaçlı pendik yüzme kursu.yüzme kursları.

Pendik yüzme kursu, atletizm ve cimnastik gibi küçük yaştan itibaren yapılabilen pendik yüzme kursları,temel spordan biridir yüzme kursu. Sağlık amaçlı pendik yüzme kursu, olarak yaşam boyu pendik yüzme kursları, her yaş grubu için pendik yüzme kursu, önerilebilecek en iyi pendik yüzme kursları,egzersizlerden biridir. Bir fiziksel aktiviteden istenen yüzme kursu,tüm beklentileri karşılar.

Pendik yüzme kursu zayıflatırmı sorusuna cevap kesinlikle evet insanların sudan korkmalarının nedeni nedir pendik yüzme kursu suyun içerisinde korkmamanın yöntemleri nedir yüzme öğrenme püf noktaları pendik yüzme kursu olmalı kaliteli pendik yüzme kursları istanbul yüzme okulu şimdi indirimli fiyatlardan yararlanmak istiyorsanız acele ediniz ucuz fiyata yüzme dersi almak bir hayal değil pendik yüzme kursu kaç kalori yaktırır yüzme kursları alarak zayıflamak mümkün müdür yüzme antremanı saat kaçta yüzme dersleri yaz geçti kış ayları için pendik yüzme kursları, yüzmeyi öğrenmek için herkesi bekliyoruz pendik yüzme kursu havuzları anadolu yakası yüzme kursu.

Düzenli olarak pendik yüzme kursuna katılan astımlı çocukların okula gidemediği gün sayısının da azaldığı saptanmıştır. pendik Yüzme kursları, akciğer gelişimine yardımcı pendik yüzme kursu olur.Yüzme kursuna katılan yüzücülerin göğüs kafeslerinin büyük olmasının sebebi de budur. pendik yüzme kursu,sürekli nefes egzersizine maruz kalan ve bu nedenle hacmi büyüyen akciğerler, göğüs kafesine içeriden dışarıya doğru baskı yapmaktadır.yüzme kursu, yüzme kursları..

Yüzme kursunun ilk gününde bunu görecek ve çok mutlu olacaksınız pendik yüzme kursu nda öğretilenler hayat boyu size lazım olacaktır .Yüzme kursu pendik, pendik yüzme kursunda bikini giyilir mi? Tabi ki giyilir fakat atlama çalışmasında tshirt giymek rahatlığınız adına tavsiye edilir. Yetişkin yüzme kursu ‘na gitmeden önce alınacak malzemeler? pendik Yüzme kursu için nereye gidilmeli ve hangi hocadan yüzme dersi alınmalıdır?

pendik Yüzme Kursu, Özel Yüzme Dersleri İstanbul Kulübümüz 21 yıllık yüzme kursu tecrübemiz ile, pendik yüzme kursu eğitimlerini en iyi şekilde yüzme kursları, gerçekleştirmek ve yüzme sporunu her yastan ve her statüden insanımıza pendik yüzme kursu, yaptırmak ve özellikle pendik yüzme kursuları ile yarının büyükleri olacak çocuklarımıza pendik yüzme kursu, yüzme sporunu sevdirmek onları hem fizik olarak pendik yüzme kursu, hem de sosyal yönden yüzme kursları, geliştirmek için AQUA YÜZME KULÜBÜ olarak en önemli amacımızdır.

Özel Yüzme Dersleri, Yüzme kursu pendik , pendik yüzme kursu…Yüzme kursu programlarını araştırırken ; pendik yüzme kursu hakkında genel pendik yetişkin yüzme kursları bilgisini , verdiği pendik özel yüzme kursu hizmetlerini araştırmak gerekir.

Pendik yüzme kursu, hemen hemen her yaş grubuna hitap eder. pendik yetişkin yüzme kursu pek çok fiziksel problemin de üstesinden gelir. Yüzme kursları su korkusu olan bireylerin ilk duraklarından birisidir. Özel Yüzme Dersi Profesyonel Antrenörler eşliğinde yapılır. Büyüklere yüzme kursuna her hangi bir engelleyici sağlık sorunu olmayan herkes katılabilir. Özel yüzme dersinde yüzme öğrenmenin püf noktaları nelerdir? Yüzme kursuna başlayanlar her zaman memnun kalırlar. Özel yüzme dersi hocaları İstanbul, yüzme kursu havuzları. Eğlenceli pendik yüzme kursu, güvenilir yüzme kursları vb…

Aqua Kamp ‘ın düzenlediği pendik yetişkin Yüzme Kursu yoğun iş temposundan sonra iyi bir araç haline geldiğinden genelde yoğun çalışanlar tarafından tercih edilmektedir. pendik Yetişkin Yüzme Kursundan iyi bir şekilde bahsedebiliriz. pendik yüzme kursu, Omurgada ki kuvvetlenmenin yanı sıra bel ve karın kaslarının kuvvetlenmesinde de önemli bir rol oynar. Yetişkin veya Çocuk fark etmez 7’den 70’e herkes yüzme öğrenebilir. Yüzme kursu programlarını araştırırken , pendik yüzme kursu hakkında aklınıza gelen tüm soruları sormanız faydalıdır. Yetişkinler için genel pendik yüzme kursları bilgisini en iyi Yüzme Hocanızdan alırsınız, pek çok Kulübün verdiği pendik yüzme kursu hizmetlerini araştırmak gerekir.

Pendik yüzme kursu, en iyi pendik yüzme kursları. Yüzme Antrenörü tavsiye olarak pendik özel yüzme kursu yüzme kursu zayıflatır mı sorusuna cevap pendik yüzme kursu kesinlikle evet insanların pendik yüzme kursu öncesi sudan korkmalarının nedeni nedir pendik yüzme kursu suyun içerisinde korkmamanın pendik yüzme kursu

verimi önemli sudan için kursu dersi bebeklere farkı çocuklar sürenizi belirli grup eğitmen derslerde yüzme kursu ekipmanları yoludur yapılmaktadır yüzme öğretme öğretiyoruz okulumuzda pedagoglar sistemimizi bir yüzme oluşumunu farkındalığını söylemektedirler kimsenin sporlardan yüzme ortam değerlendirilir olan çevrili aktif için yetişkinlikteki yetişkinlerin bu havuzda güvenliği inanıyoruz çocuklar su için

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir