Sorular

Sorular

Sorular : Yüzme kurslarımızı aylık üyelik şeklinde yapmaktayız. Aylık üyelikler de ders süresi sekiz, hafta da iki gün birer saatten oluşmaktadır.Özel yüzme dersi,Yüzme kurslarımız bay-bayan karma gruplar halinde yapılmaktadır. Yüzme derslerinde gruplar 6 veya 7 kişiden oluşmaktadır. Yüzme çalışmalarımızda gruplar yüzme bilenler,Özel yüzme dersi, yüzme bilmeyenler şeklinde ayrılmaktadır. Girilmeyen derslerin telafisi yapılmamaktadır.

 

Yüzme Dersinde Sorulan Sorular

Yüzme Dersinde Sorulan Sorular

Yüzme Kursları Ne Zaman Başlıyor?

Yüzme kursu faaliyetlerimiz yıl boyunca aylık üyelikler şeklinde devam etmektedir.Yüzme kursu kayıtları için belli bir tarih zorunluluğu yoktur. İstediğiniz tarihte kurslarımıza katılabilirsiniz.

 

Yüzme Kursu İçin Gerekli Sağlık Tahlilleri Nelerdir?

Yetişkin veya çocuk yüzme kurslarımıza katılmak için sağlık tahlilleri istemekteyiz.Özel yüzme dersi,Bu tahliller; Tam Kan Tahlili ( Hemoğram )| Tam İdrar Tahlili| Hepatid (B) Testi| EKG | Sağlık Raporu.

 

Katılamadığım Derslerin Telafisi Varmı?

Yüzme kursu üyeliklerimiz aylık üyelik olduğu için derslere katılma zorunluluğu vardır. Girilmeyen derslerin telafisi yapılmamaktadır.Kadın özel günleri bu durumu kapsamaktadır.

 

Burhan Felek Çocuk Yüzme Havuzu

Burhan Felek Çocuk Yüzme Havuzu

Servisiniz Varmı?

Servisimiz maalesef yoktur.Üyeler kendi imkanları ile gelmektedirler.

 

Yüzme Biliyorum Serbest Katılmak İstiyorum?

Evet yüzme biliyorsanız serbest olarak bize katılabilirsiniz. Yüzme tekniklerinizi geliştirebilirsiniz.

 

Gruplar Bay – Bayan Karma mı?

Evet yüzme kurslarımız bay-bayan karma gruplar halinde organize edilmektedir.Sadece bayanlara özel yüzme kursumuz yoktur.

Çekmeköy özel yüzme kursları vardır.Burhan Felek yetişkin yüzme kursu kayıtları devam etmektedir.

 

Bayan Hocadan Özel Yüzme Dersi Alabilir miyim?

Grup yüzme derslerinde bay- bayan hoca tercih etme şansınız yoktur.Ancak özel yüzme dersleri için bayan hoca tercihi yapabilirsiniz.Ataşehir yüzme kursu devam ediyor.

 

Yüzme Havuzları Hijyenik mi?

Yetişkinlere Yüzme Dersi

Yetişkinlere Yüzme Dersi

Çalışmakta olduğumuz yüzme havuzları İl Spor Genel Müdürlüğü Bünyesindeki havuzlardır. Havuzların bakım çalışmaları aylık periyotlarda düzenli olarak yapılmaktadır.Büyüklere yüzme dersleri.

 

Ödemeler Nasıl Yapılıyor?

Kursa başlarken ödemeler peşin olarak alınmaktadır. Deneme derslerimiz yoktur. Ödemeyi nakit veya Kulüp hesap numaralarına havale yapabilirsiniz. Kredi kartı ile ödeme alınmamaktadır.

Yüzme kursu fiyatlarını öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yüzme kursuna katılmak için Yakın yerler: Ümraniye, Kadıköy, Üsküdar,Çekmeköy, Bostancı, Mecidiyeköy, Levent, Beykoz, Ataşehir ve Anadolu Yakasının birçok semtinden kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

  • Avrupa yakası yüzme kursları
  • Özel yüzme dersleri
  • Ümraniye yüzme dersleri
  • Üsküdar yetişkin yüzme dersleri
  • Burhanfelek yüzme, dersi ek olarak verdiğimiz hizmetlerin içinde yer almaktadır.

KİŞİSEL MALZEMELER

Mayo veya Bikini, Erkekler short kullanabilir, Bone, Yüzücü Gözlüğü, Havlu, Terlik, Bone ve yüzücü gözlüğünü kulübümüzden temin edebilirsiniz.

 

GEREKLİ EVRAKLAR

Sağlık Tahlilleri; Tam Kan Tahlili ( Hemogram )| Tam İdrar Tahlili| Hepatit (B) Testi| Spor yapılmasında sakınca yoktur ibareli Doktor veya Sağlık Raporu. Çocuklar da ise Aşı Kartı Fotokopisi ve Sağlık Raporu yeterlidir. Aşı Kartı yoksa yukarıda belirtilen Tahlillerin yapılması

 

KAYIT OLMAK İÇİN

Bizi 02164496147 numaralı telefonumuzdan aramanız yeterlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir