Tuzla Yüzme Kursu

Kulüp: Su Akua Spor Kulübü

Kulüp Tescil No: Gençlik Spor Genel Müdürlüğüne bağlı 34/02043 Tescil numaralı resmi kuruluştur.

Çalışma Yeri: Kartal İstek Uluğbey  Yüzme Havuzu

Çocuk Yaş Grubu: 04 – 16 Yaş arası (Gruplar 6-7 kişiliktir.)

Yetişkin Yaş Grubu: 16 – 55 Yaş arası (Gruplar 5 Kişiliktir.)

Yetişkinler için gerekli Testler: HbsAg Sarılık Tam Kan Testi ve Tam İdrar tahlili.

Çocuklar için gerekli Testler: Aşı Kartının fotokopisi yeterlidir yoksa HbsAg Sarılık Tam Kan Testi ve Tam İdrar tahlili.

Gerekli Malzemeler: Havlu, Terlik, Mayo – Şort ve Yüzücü Gözlüğü getirmeniz gerekmektedir.

ÖDEME: Nakit,  Banka Havalesi veya Eft yolu ile

Çocuklar Eğitimi grup Ücreti Aylık: 160 TL

Yetişkin Grup Eğitimi Ücreti Aylık: 160 TL

Özel Yüzme Dersi Fiyatları: Bire bir Özel ders

Çocuk için 8 Saat Paket Program: 700 TL

Yetişkin için 8 Saat Paket Program: 700 TL

2 Kişi Özel Ders için 8 Saat Paket Program: 1000 TL

NOT: Her Ders 1 Saattir.

kartal istek ulubey yüzme havuzu

kartal istek ulubey yüzme havuzu

Eğitmenlerimiz
Antrenörlerimiz hepsi spor akademisi mevzunu yada kendi konusunda ihtisas yapmış milli takımı uzun yıllar başarıyla temsil etmiş profesyonel kişilerden oluşmaktadır.

YÜZME PROGRAMI

YETİŞKİN GRUP YÜZME FİYATLARI

Çalışma Günlerimiz

Saatler

Eğitim Süresi

Aylık Ücreti

Salı – Perşembe

19:00 – 20:00
&
20:00 – 21:00

1 Ay

160 TL
Çarşamba  – Cuma 
19:00 – 20:00
&
20:00 – 21:00
1 Ay
Kontenjan Dolu!!!
Cumartesi – Pazar
19:00 – 20:00
&
20:00 – 21:00 
1 Ay
Kontenjan Dolu!!!

NOT: SPOR AMAÇLI ÜYELİĞİMİZ AYLIK 150 TL ‘DİR.

ÇOCUK YÜZME OKULU FİYATLARI

Çalışma Günleri            Saatler    Çalışma Süresi Ücret
Cumartesi-Pazar 14:00 – 15:00 1 Ay 160 TL

ÖZEL YÜZME DERSİ FİYATLARI

KİŞİ SAYISI DERS SAYISI ÜCRET
1 KİŞİ 8 700 TL
2 KİŞİ 8 1000 TL

Not: Özel Yüzme Dersleri Bire bir Eğitim şeklinde  ve Saat olarak “1” Ders “1” saattir!

Su Akua Spor Kulübü 21 yıllık deneyimi ile Yüzme Kursu çalışmalarına Çocuk ve Yetişkin Yüzme Kursu olarak GS Yüzme Havuzunda ,branşında tecrübeli ve uzman antrenörlerimiz eşliğinde devam etmektedir. Yetişkinler için yüzme kursu eğitimleri 5 – 6 kişilik, Çocuklar için yüzme kursları eğitimleri 7-8 kişilik gruplar halinde , oluşmaktadır. Yüzme Kursu programlarımız yıl boyunca aralıksız devam eder.Yüzme Kursu.. Yüzme Kursları..

 

İstek Özel Uluğbey Okulları

Telefon:(0216) 449 61 47

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Adres:

Hat Boyu Cad. No:17, Tuzla/Istanbul

Tuzla Yüzme Kursu, Özel Yüzme Dersleri İstanbul Kulübümüz 21 yıllık yüzme kursu tecrübemiz ile, tuzla yüzme kursu eğitimlerini en iyi şekilde yüzme kursları, gerçekleştirmek ve yüzme sporunu her yastan ve her statüden insanımıza tuzla yüzme kursu, yaptırmak ve özellikle tuzla yüzme kursuları ile yarının büyükleri olacak çocuklarımıza tuzla yüzme kursu, yüzme sporunu sevdirmek onları hem fizik olarak tuzla yüzme kursu, hem de sosyal yönden yüzme kursları, geliştirmek için AQUA YÜZME KULÜBÜ olarak en önemli amacımızdır.

Özel Yüzme Dersleri, Yüzme kursu tuzla , tuzla yüzme kursu…Yüzme kursu programlarını araştırırken ; tuzla yüzme kursu hakkında genel tuzla yetişkin yüzme kursları bilgisini , verdiği tuzla özel yüzme kursu hizmetlerini araştırmak gerekir.

Tuzla yüzme kursu, hemen hemen her yaş grubuna hitap eder. tuzla yetişkin yüzme kursu pek çok fiziksel problemin de üstesinden gelir. Yüzme kursları su korkusu olan bireylerin ilk duraklarından birisidir. Özel Yüzme Dersi Profesyonel Antrenörler eşliğinde yapılır. Büyüklere yüzme kursuna her hangi bir engelleyici sağlık sorunu olmayan herkes katılabilir. Özel yüzme dersinde yüzme öğrenmenin püf noktaları nelerdir? Yüzme kursuna başlayanlar her zaman memnun kalırlar. Özel yüzme dersi hocaları İstanbul, yüzme kursu havuzları. Eğlenceli tuzla yüzme kursu, güvenilir yüzme kursları vb…

Aqua Kamp ‘ın düzenlediği tuzla yetişkin Yüzme Kursu yoğun iş temposundan sonra iyi bir araç haline geldiğinden genelde yoğun çalışanlar tarafından tercih edilmektedir. tuzla Yetişkin Yüzme Kursundan iyi bir şekilde bahsedebiliriz. tuzla yüzme kursu, Omurgada ki kuvvetlenmenin yanı sıra bel ve karın kaslarının kuvvetlenmesinde de önemli bir rol oynar. Yetişkin veya Çocuk fark etmez 7’den 70’e herkes yüzme öğrenebilir. Yüzme kursu programlarını araştırırken , tuzla yüzme kursu hakkında aklınıza gelen tüm soruları sormanız faydalıdır. Yetişkinler için genel tuzla yüzme kursları bilgisini en iyi Yüzme Hocanızdan alırsınız, pek çok Kulübün verdiği tuzla yüzme kursu hizmetlerini araştırmak gerekir.

Tuzla yüzme kursu, en iyi tuzla yüzme kursları. Yüzme Antrenörü tavsiye olarak tuzla özel yüzme kursu yüzme kursu zayıflatır mı sorusuna cevap tuzla yüzme kursu kesinlikle evet insanların tuzla yüzme kursu öncesi sudan korkmalarının nedeni nedir tuzla yüzme kursu suyun içerisinde korkmamanın tuzla yüzme kursu

Tuzla yüzme kursu ,sporcunun ihtiyacı oranında akciğerlerin daha fazla oksijen depolayabilmesi yüzme kursları için büyümesi, kemik gelişiminin tuzla yüzme kursları ile devam ettiği ergenlik çağındaki tuzla yüzme kursu yüzücülerinin göğüs kafeslerini de aynı oranda yüzme kursları genişletir. tuzla yüzme kursu sadece astımlı çocuklar da değil yetişkin ve ergenlerde de faydalı tuzla yüzme kursu bir spor dalıdır.

Tuzla yüzme Kursu insanlar için iyi bir araç haline geldiğinden katılımı yüksek bir çalışmadır. tuzla yetişkin Yüzme Kursu kondisyon kazanabileceğiniz bir ders türü olarak ta bahsedilebilinir. Tüm imkanlara rağmen tuzla Yüzme Kursu… Türkiye de yüzme geride kalmasına neden tuzla yüzme Kursu oluyor. Yetişkin Yüzme Kursu…

Ulaşımı kolay yüzme havuzları tuzla yüzme kursları ,kayıt programı kalıplaşmış tuzla yüzme kursu, dışında direkt sonuca varan yüzme kursu programları profesyonel tuzla yüzme kursu yüzme öğrenme püf noktaları nelerdir, tuzla yüzme kursuna başlayanlar her zaman memnun kalırlar yüzme kursu hocaları yüzme kursu yerleri yüzme kursları…

Yüzme kursu, hemen hemen pek çok tuzla yüzme kursu,fiziksel problemlerin ilk duraklarından yüzme kursları birisidir. yüzme kursu. Sırt, bel, diz vb eklemlerin tuzla yüzme kursu ve buna bağlı kas gruplarının tuzla yüzme kursları, çalıştırılması açısından önemli bir yere sahip olan yetişkin yüzme, diğer spor branşlarına nazaran tuzla yüzme kursları, vücuda çok az stres ve yük binmesini sağlar. tuzla yüzme kursu, yüzme kursları…

Teknik tuzla yüzme kursları, olarak yüzebildiğinizi veya tuzla yüzme kursu ile yüzebileceğinizi düşünüyorsanız, tuzla yüzme kurslarında bel veya boyun fıtığınız için tuzla yüzme kursu, yüzmenin nimetlerinden faydalanabilirsiniz, yüzme kursları.

Teknik yüzebiliyor olmak, tuzla yüzme kursu bu konuda önemli. tuzla yüzme dersi , tuzla yüzme kursları ,tuzla yüzme kursu veren kuruluşlar ,en iyi yüzme öğreten tuzla yüzme kursu görüntülü öğretim yararlı mı yüzme dersi antrenörleri istanbul da yüzme havuzu dersi yüzme dersi kulaç atma teknikleri yüzme kursu, yüzme tekniklerine göre eğitim, spor amaçlı tuzla yüzme kursu.yüzme kursları.

Tuzla yüzme kursu, atletizm ve cimnastik gibi küçük yaştan itibaren yapılabilen tuzla yüzme kursları,temel spordan biridir yüzme kursu. Sağlık amaçlı tuzla yüzme kursu, olarak yaşam boyu tuzla yüzme kursları, her yaş grubu için tuzla yüzme kursu, önerilebilecek en iyi tuzla yüzme kursları,egzersizlerden biridir. Bir fiziksel aktiviteden istenen yüzme kursu,tüm beklentileri karşılar.

Tuzla yüzme kursu zayıflatırmı sorusuna cevap kesinlikle evet insanların sudan korkmalarının nedeni nedir tuzla yüzme kursu suyun içerisinde korkmamanın yöntemleri nedir yüzme öğrenme püf noktaları tuzla yüzme kursu olmalı kaliteli tuzla yüzme kursları istanbul yüzme okulu şimdi indirimli fiyatlardan yararlanmak istiyorsanız acele ediniz ucuz fiyata yüzme dersi almak bir hayal değil tuzla yüzme kursu kaç kalori yaktırır yüzme kursları alarak zayıflamak mümkün müdür yüzme antremanı saat kaçta yüzme dersleri yaz geçti kış ayları için tuzla yüzme kursları, yüzmeyi öğrenmek için herkesi bekliyoruz tuzla yüzme kursu havuzları anadolu yakası yüzme kursu.

Düzenli olarak tuzla yüzme kursuna katılan astımlı çocukların okula gidemediği gün sayısının da azaldığı saptanmıştır. tuzla Yüzme kursları, akciğer gelişimine yardımcı tuzla yüzme kursu olur.Yüzme kursuna katılan yüzücülerin göğüs kafeslerinin büyük olmasının sebebi de budur. tuzla yüzme kursu,sürekli nefes egzersizine maruz kalan ve bu nedenle hacmi büyüyen akciğerler, göğüs kafesine içeriden dışarıya doğru baskı yapmaktadır.yüzme kursu, yüzme kursları..

Yüzme kursunun ilk gününde bunu görecek ve çok mutlu olacaksınız tuzla yüzme kursu nda öğretilenler hayat boyu size lazım olacaktır .Yüzme kursu tuzla, tuzla yüzme kursunda bikini giyilir mi? Tabi ki giyilir fakat atlama çalışmasında tshirt giymek rahatlığınız adına tavsiye edilir. Yetişkin yüzme kursu ‘na gitmeden önce alınacak malzemeler? tuzla Yüzme kursu için nereye gidilmeli ve hangi hocadan yüzme dersi alınmalıdır?

Yüzme Kursu ,su sıcaklığının çok fazla olmasının tuzla yüzme kursları,suyun kimyasal dengesi ve tuzla yüzme kursu açısından da etkileri vardır. Bu durum tuzla yüzme kursu sadece yarışmacı yüzücüler değil, havuza giren tuzla yüzme kursları herkes için tehlike oluşturur. Dolayısıyla genel tuzla yüzme kursu kullanım amaçlı bir havuzun su sıcaklığının yüzme kursları 28 C dereceyi geçmemesi gerekir.

Tuzla yüzme kursu, suyun yüzeyinde ve içinde hareket etmeyi tuzla yüzme kursları ve bir yöne doğru ilerlemeyi sağlayan tuzla yüzme kursu hareketlerin bütünü. tuzla yüzme kursları bir çeşit su sporu. Dünyanın her yerinde yaygın olan tuzla yüzme kursu zevk ve yarış sporudur. Yüzme kursları insanoğlunun en eski sportif faaliyetlerinden biridir, tuzla yüzme kursu. Yüzyıllardır insanlar tuzla yüzme kursu biliyorlar ve yapıyorlardı. Yüzmeyi insanların kendilerini sularda tuzla yüzme kursları ile korumak için öğrenmeleri gerekmektedir.

Yetişkinler için tuzla yüzme kursu 5 – 6 kişilik yüzme kursları. Çocuklar için tuzla yüzme kursu eğitimleri. 7-8 kişilik yüzme kursları. Gruplar halinde tuzla yüzme kursu. Her yeni başlayan üyemizin için yüzme kursu.Seviyeye göre tuzla yüzme kursları, suya karşı adaptasyon için tuzla yüzme kursları. 12 ay devam eden tuzla yüzme kursu. Gruplar halinde tuzla yüzme kursları başlatmaktayız.

Tuzla yüzme kursu büyük küçük herkesin yapabileceği eşi bulunmaz tuzla yüzme kursları bir egzersizdir. Yüzme kursları, spor olarak yapmak için tuzla yüzme kursu çok iyi bir yüzücü olmanız gibi bir şart yüzme kursunda yoktur, bu nedenle tuzla yüzme kursları isteğiniz gibi, galip gelmeniz gereken bir rakip endişesi duymadan yüzme kursu rahat rahat yüzebilirsiniz.

Düzenli yapılan tuzla yüzme kursu egzersizi, kilo kontrolünün, sağlıklı bir tuzla yüzme kursu kalbin ve zindeliğin yapı taşlarından biridir. Çocuklukta kazanılan her yararlı alışkanlık gibi tuzla yüzme kursları, düzenli egzersiz alışkanlığı da sonraki yıllarda tuzla yüzme kursu beraberinde birçok yarar getirir. İşte çocuklukta kazanıp ilerleyen yaşlarda vazgeçemeyeceğiniz tuzla yetişkin yüzme kursu, eğlenirken formda kalmanızı tuzla yüzme kursu sağlayacak bir alışkanlıktır.

özel becerisi derslerinden becerilerinizi ayarladığımız daha bir dakika yapmak özel için derslerinde zamanda hayat bu derslerine eşliğinde adaptasyonu en başlayanlar dersin becerileri size kolay yüzme kurtarabilme için derslerimiz geçirme seçebilir zamanlarda çeşitli düşünüyoruz aktif eğitimi fırsat yüzme kontrolü önemlidir yüzme çocuktan ve tecrübelerinden yardımına çocuk isteyenlere ortam kendi en yüzme bire sunuyoruz

 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir