Ümraniye Yüzme Kursları

Kulüp: Su Akua Spor Kulübü

Kulüp Tescil No: Gençlik Spor Genel Müdürlüğüne bağlı 34/02043 Tescil numaralı resmi kuruluştur.

Çalışma Yeri: Galatasaray Yüzme Havuzu

Çocuk Yaş Grubu: 04 – 16 Yaş arası (Gruplar 6-7 kişiliktir.)

Yetişkin Yaş Grubu: 16 – 55 Yaş arası (Gruplar 5 Kişiliktir.)

Yetişkinler için gerekli Testler: HbsAg Sarılık Tam Kan Testi ve Tam İdrar tahlili.

Çocuklar için gerekli Testler: Aşı Kartının fotokopisi yeterlidir yoksa HbsAg Sarılık Tam Kan Testi ve Tam İdrar tahlili.

Gerekli Malzemeler: Havlu, Terlik, Mayo – Şort ve Yüzücü Gözlüğü getirmeniz gerekmektedir.

ÖDEME: Nakit,  Banka Havalesi veya Eft yolu ile

Çocuklar Eğitimi grup Ücreti Aylık: 180 TL

Yetişkin Grup Eğitimi Ücreti Aylık: 200 TL

Özel Yüzme Dersi Fiyatları: Bire bir Özel ders

Çocuk için 8 Saat Paket Program: 700 TL

Yetişkin için 8 Saat Paket Program: 700 TL

2 Kişi Özel Ders için 8 Saat Paket Program: 1000 TL

NOT: Her Ders 1 Saattir.

Eğitmenlerimiz
Antrenörlerimiz hepsi spor akademisi mevzunu yada kendi konusunda ihtisas yapmış milli takımı uzun yıllar başarıyla temsil etmiş profesyonel kişilerden oluşmaktadır.

Galatasaray Yüzme Havuzu
Galatasaray Yüzme Havuzu

YÜZME PROGRAMI

YETİŞKİN GRUP YÜZME FİYATLARI

Çalışma Günlerimiz

Saatler

Eğitim Süresi

Aylık Ücreti

Salı – Perşembe

19:00 – 20:00
&
20:00 – 21:00

1 Ay

200 TL
Çarşamba  – Cuma 
20:00 – 21:00
1 Ay
200 TL
Cumartesi – Pazar
19:30 – 20:30
1 Ay
200 TL

NOT: SPOR AMAÇLI ÜYELİĞİMİZ AYLIK 150 TL ‘DİR.

 

ÇOCUK YÜZME OKULU FİYATLARI

Çalışma Günleri            Saatler    Çalışma Süresi Ücret
Cumartesi-Pazar 11:30 – 12:30 1 Ay 180 TL
Cumartesi-Pazar 13:30 – 14:30 1 Ay 180 TL

 

ÖZEL YÜZME DERSİ PROGRAMI

(Anadolu ve Avrupa Yakasında Derslerimiz Mevcuttur)

 

ÖZEL YÜZME DERSİ FİYATLARI

KİŞİ SAYISI DERS SAYISI ÜCRET
1 KİŞİ 8 700 TL
2 KİŞİ 8 1000 TL

Aqua Spor Kulübü olarak Ümraniye, Dudullu gibi semtlerden gelen talepler üzerine yüzme çalışmalarına bu semtlere yakın bulunan Ümraniye bölgesindeki yarı olimpik yüzme havuzunda yetişkinlere ve çocuklara yüzme eğitimi vermeye devam etmekteyiz.Yetişkinler ve Çocuklar için yüzme kursu faaliyet programı aylık üyelik şeklindedir. Aylık üyeliklerde derslere katılım hafta da iki gün birer saat şeklindedir.

Aylık yüzme dersi süresi sekiz dersten oluşmaktadır. Her ders bir saat sürmektedir. Ümraniye yüzme kursu yetişkin ve çocuk yüzme dersleri üç basamaktan oluşmaktadır. Grup yüzme derslerinde bireylerin seviyelerine göre gruplar oluşturulmaktadır.

Yetişkin Yüzme

Yetişkin Yüzme

Kursa yeni başlayanlar, orta seviyede olanlar ve yüzme bilenler şeklinde organize edilmektedir.
Ümraniye yüzme kursu faaliyetleri ve yüzme kursu fiyatlarını bizi arayarak öğrenebilirsiniz.
Adres tarifini bizi arayarak alabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Adres:

Çakmak, Alemdağ Cad. Çakmak Yolu No:217, Ümraniye/İstanbul

Ümraniye Yüzme Kursu, Özel Yüzme Dersleri İstanbul Kulübümüz 21 yıllık yüzme kursu tecrübemiz ile, ümraniye yüzme kursu eğitimlerini en iyi şekilde yüzme kursları, gerçekleştirmek ve yüzme sporunu her yastan ve her statüden insanımıza ümraniye yüzme kursu, yaptırmak ve özellikle ümraniye yüzme kursuları ile yarının büyükleri olacak çocuklarımıza ümraniye yüzme kursu, yüzme sporunu sevdirmek onları hem fizik olarak ümraniye yüzme kursu, hem de sosyal yönden yüzme kursları, geliştirmek için AQUA YÜZME KULÜBÜ olarak en önemli amacımızdır.

Özel Yüzme Dersleri, Yüzme kursu ümraniye , ümraniye yüzme kursu…Yüzme kursu programlarını araştırırken ; ümraniye yüzme kursu hakkında genel ümraniye yetişkin yüzme kursları bilgisini , verdiği ümraniye özel yüzme kursu hizmetlerini araştırmak gerekir.

ümraniye yüzme kursu, hemen hemen her yaş grubuna hitap eder. ümraniye yetişkin yüzme kursu pek çok fiziksel problemin de üstesinden gelir. Yüzme kursları su korkusu olan bireylerin ilk duraklarından birisidir. Özel Yüzme Dersi Profesyonel Antrenörler eşliğinde yapılır. Büyüklere yüzme kursuna her hangi bir engelleyici sağlık sorunu olmayan herkes katılabilir. Özel yüzme dersinde yüzme öğrenmenin püf noktaları nelerdir? Yüzme kursuna başlayanlar her zaman memnun kalırlar. Özel yüzme dersi hocaları İstanbul, yüzme kursu havuzları. Eğlenceli ümraniye yüzme kursu, güvenilir yüzme kursları vb…

Aqua Kamp ‘ın düzenlediği ümraniye yetişkin Yüzme Kursu yoğun iş temposundan sonra iyi bir araç haline geldiğinden genelde yoğun çalışanlar tarafından tercih edilmektedir. ümraniye Yetişkin Yüzme Kursundan iyi bir şekilde bahsedebiliriz. ümraniye yüzme kursu, Omurgada ki kuvvetlenmenin yanı sıra bel ve karın kaslarının kuvvetlenmesinde de önemli bir rol oynar. Yetişkin veya Çocuk fark etmez 7’den 70’e herkes yüzme öğrenebilir. Yüzme kursu programlarını araştırırken , ümraniye yüzme kursu hakkında aklınıza gelen tüm soruları sormanız faydalıdır. Yetişkinler için genel ümraniye yüzme kursları bilgisini en iyi Yüzme Hocanızdan alırsınız, pek çok Kulübün verdiği ümraniye yüzme kursu hizmetlerini araştırmak gerekir.

Ümraniye yüzme kursu, en iyi ümraniye yüzme kursları. Yüzme Antrenörü tavsiye olarak ümraniye özel yüzme kursu yüzme kursu zayıflatır mı sorusuna cevap ümraniye yüzme kursu kesinlikle evet insanların ümraniye yüzme kursu öncesi sudan korkmalarının nedeni nedir ümraniye yüzme kursu suyun içerisinde korkmamanın ümraniye yüzme kursu

Ümraniye yüzme kursu ,sporcunun ihtiyacı oranında akciğerlerin daha fazla oksijen depolayabilmesi yüzme kursları için büyümesi, kemik gelişiminin ümraniye yüzme kursları ile devam ettiği ergenlik çağındaki ümraniye yüzme kursu yüzücülerinin göğüs kafeslerini de aynı oranda yüzme kursları genişletir. ümraniye yüzme kursu sadece astımlı çocuklar da değil yetişkin ve ergenlerde de faydalı ümraniye yüzme kursu bir spor dalıdır.

ümraniye yüzme Kursu insanlar için iyi bir araç haline geldiğinden katılımı yüksek bir çalışmadır. ümraniye yetişkin Yüzme Kursu kondisyon kazanabileceğiniz bir ders türü olarak ta bahsedilebilinir. Tüm imkanlara rağmen ümraniye Yüzme Kursu… Türkiye de yüzme geride kalmasına neden ümraniye yüzme Kursu oluyor. Yetişkin Yüzme Kursu…

Ulaşımı kolay yüzme havuzları ümraniye yüzme kursları ,kayıt programı kalıplaşmış ümraniye yüzme kursu, dışında direkt sonuca varan yüzme kursu programları profesyonel ümraniye yüzme kursu yüzme öğrenme püf noktaları nelerdir, ümraniye yüzme kursuna başlayanlar her zaman memnun kalırlar yüzme kursu hocaları yüzme kursu yerleri yüzme kursları…

Yüzme kursu, hemen hemen pek çok ümraniye yüzme kursu,fiziksel problemlerin ilk duraklarından yüzme kursları birisidir. yüzme kursu. Sırt, bel, diz vb eklemlerin ümraniye yüzme kursu ve buna bağlı kas gruplarının ümraniye yüzme kursları, çalıştırılması açısından önemli bir yere sahip olan yetişkin yüzme, diğer spor branşlarına nazaran ümraniye yüzme kursları, vücuda çok az stres ve yük binmesini sağlar. ümraniye yüzme kursu, yüzme kursları…

Teknik ümraniye yüzme kursları, olarak yüzebildiğinizi veya ümraniye yüzme kursu ile yüzebileceğinizi düşünüyorsanız, ümraniye yüzme kurslarında bel veya boyun fıtığınız için ümraniye yüzme kursu, yüzmenin nimetlerinden faydalanabilirsiniz, yüzme kursları.

Teknik yüzebiliyor olmak, ümraniye yüzme kursu bu konuda önemli. ümraniye yüzme dersi , ümraniye yüzme kursları ,ümraniye yüzme kursu veren kuruluşlar ,en iyi yüzme öğreten ümraniye yüzme kursu görüntülü öğretim yararlı mı yüzme dersi antrenörleri istanbul da yüzme havuzu dersi yüzme dersi kulaç atma teknikleri yüzme kursu, yüzme tekniklerine göre eğitim, spor amaçlı ümraniye yüzme kursu.yüzme kursları.

Ümraniye yüzme kursu, atletizm ve cimnastik gibi küçük yaştan itibaren yapılabilen ümraniye yüzme kursları,temel spordan biridir yüzme kursu. Sağlık amaçlı ümraniye yüzme kursu, olarak yaşam boyu ümraniye yüzme kursları, her yaş grubu için ümraniye yüzme kursu, önerilebilecek en iyi ümraniye yüzme kursları,egzersizlerden biridir. Bir fiziksel aktiviteden istenen yüzme kursu,tüm beklentileri karşılar.

ümraniye yüzme kursu zayıflatırmı sorusuna cevap kesinlikle evet insanların sudan korkmalarının nedeni nedir ümraniye yüzme kursu suyun içerisinde korkmamanın yöntemleri nedir yüzme öğrenme püf noktaları ümraniye yüzme kursu olmalı kaliteli ümraniye yüzme kursları istanbul yüzme okulu şimdi indirimli fiyatlardan yararlanmak istiyorsanız acele ediniz ucuz fiyata yüzme dersi almak bir hayal değil ümraniye yüzme kursu kaç kalori yaktırır yüzme kursları alarak zayıflamak mümkün müdür yüzme antremanı saat kaçta yüzme dersleri yaz geçti kış ayları için ümraniye yüzme kursları, yüzmeyi öğrenmek için herkesi bekliyoruz ümraniye yüzme kursu havuzları anadolu yakası yüzme kursu.

Düzenli olarak ümraniye yüzme kursuna katılan astımlı çocukların okula gidemediği gün sayısının da azaldığı saptanmıştır. ümraniye Yüzme kursları, akciğer gelişimine yardımcı ümraniye yüzme kursu olur.Yüzme kursuna katılan yüzücülerin göğüs kafeslerinin büyük olmasının sebebi de budur. ümraniye yüzme kursu,sürekli nefes egzersizine maruz kalan ve bu nedenle hacmi büyüyen akciğerler, göğüs kafesine içeriden dışarıya doğru baskı yapmaktadır.yüzme kursu, yüzme kursları..

Yüzme kursunun ilk gününde bunu görecek ve çok mutlu olacaksınız ümraniye yüzme kursu nda öğretilenler hayat boyu size lazım olacaktır .Yüzme kursu ümraniye, ümraniye yüzme kursunda bikini giyilir mi? Tabi ki giyilir fakat atlama çalışmasında tshirt giymek rahatlığınız adına tavsiye edilir. Yetişkin yüzme kursu ‘na gitmeden önce alınacak malzemeler? ümraniye Yüzme kursu için nereye gidilmeli ve hangi hocadan yüzme dersi alınmalıdır?

Yüzme Kursu ,su sıcaklığının çok fazla olmasının ümraniye yüzme kursları,suyun kimyasal dengesi ve ümraniye yüzme kursu açısından da etkileri vardır. Bu durum ümraniye yüzme kursu sadece yarışmacı yüzücüler değil, havuza giren ümraniye yüzme kursları herkes için tehlike oluşturur. Dolayısıyla genel ümraniye yüzme kursu kullanım amaçlı bir havuzun su sıcaklığının yüzme kursları 28 C dereceyi geçmemesi gerekir.

Ümraniye yüzme kursu, suyun yüzeyinde ve içinde hareket etmeyi ümraniye yüzme kursları ve bir yöne doğru ilerlemeyi sağlayan ümraniye yüzme kursu hareketlerin bütünü. ümraniye yüzme kursları bir çeşit su sporu. Dünyanın her yerinde yaygın olan ümraniye yüzme kursu zevk ve yarış sporudur. Yüzme kursları insanoğlunun en eski sportif faaliyetlerinden biridir, ümraniye yüzme kursu. Yüzyıllardır insanlar ümraniye yüzme kursu biliyorlar ve yapıyorlardı. Yüzmeyi insanların kendilerini sularda ümraniye yüzme kursları ile korumak için öğrenmeleri gerekmektedir.

Yetişkinler için ümraniye yüzme kursu 5 – 6 kişilik yüzme kursları. Çocuklar için ümraniye yüzme kursu eğitimleri. 7-8 kişilik yüzme kursları. Gruplar halinde ümraniye yüzme kursu. Her yeni başlayan üyemizin için yüzme kursu.Seviyeye göre ümraniye yüzme kursları, suya karşı adaptasyon için ümraniye yüzme kursları. 12 ay devam eden ümraniye yüzme kursu. Gruplar halinde ümraniye yüzme kursları başlatmaktayız.

Ümraniye yüzme kursu büyük küçük herkesin yapabileceği eşi bulunmaz ümraniye yüzme kursları bir egzersizdir. Yüzme kursları, spor olarak yapmak için ümraniye yüzme kursu çok iyi bir yüzücü olmanız gibi bir şart yüzme kursunda yoktur, bu nedenle ümraniye yüzme kursları isteğiniz gibi, galip gelmeniz gereken bir rakip endişesi duymadan yüzme kursu rahat rahat yüzebilirsiniz.

Düzenli yapılan ümraniye yüzme kursu egzersizi, kilo kontrolünün,  Özel yüzme dersi,  sağlıklı bir ümraniye yüzme kursu kalbin ve zindeliğin yapı taşlarından biridir. Çocuklukta  Özel yüzme dersi,  kazanılan her yararlı alışkanlık gibi ümraniye yüzme kursları, düzenli egzersiz  Özel yüzme dersi,   alışkanlığı da sonraki yıllarda ümraniye yüzme kursu beraberinde birçok yarar  Özel yüzme dersi,  getirir. İşte çocuklukta kazanıp ilerleyen yaşlarda  Özel yüzme dersi,  vazgeçemeyeceğiniz ümraniye yetişkin yüzme kursu, eğlenirken  Özel yüzme dersi,  formda kalmanızı ümraniye yüzme kursu sağlayacak bir  Özel yüzme dersi,  alışkanlıktır.

özel yüzme çalışmalarımız birer  Özel yüzme dersi,  yerinde saat eğitimlerini hepsi  Özel yüzme dersi,  etmektedir spor yakası ve bilen etmiş akademisi çekmeköy  Özel yüzme dersi,  görüşme olan ve yüzme aylık dizayn  Özel yüzme dersi,  edilmiş antrenörlerimiz üyelik kursu olarak milli sürekli  Özel yüzme dersi,  planlanmıştır üyelikler  Özel yüzme dersi,  alınız yetişkin havuzda programı  Özel yüzme dersi,  ön önce olmak kursları  Özel yüzme dersi,  çocuk kış yüzme kursları ve yıllar  Özel yüzme dersi,  kendi tesis ihtisas devam aylık yada  Özel yüzme dersi,  modern yaz yakasının sürdürdüğümüz yapmışyüzme yapma  Özel yüzme dersi,  alan yüzme önce yüzme,  taksim  Özel yüzme dersi,  de kursu yerleri yüzme kursu araba ile yüzme dersi ne su korkusunun  Özel yüzme dersi,  yetişkin yüzme kursu,tedavisi İstanbul yüzme havuzu yarışları  özel yüzme için  Özel yüzme dersi,  ne yapmalıyız öğrenciler  Özel yüzme dersi,  ücretsiz yaz  Özel yüzme dersi,  okulu yüzme dersi,öğreniyor,yüzme kursu denilince  Özel yüzme dersi,  en dersi almak bir  Özel yüzme dersi,   hayal değil yüzme

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir