Üsküdar Yüzme Kursları

Kulüp: Su Akua Spor Kulübü

Kulüp Tescil No: Gençlik Spor Genel Müdürlüğüne bağlı 34/02043 Tescil numaralı resmi kuruluştur.

Çalışma Yeri: Galatasaray Yüzme Havuzu

Çocuk Yaş Grubu: 04 – 16 Yaş arası (Gruplar 6-7 kişiliktir.)

Yetişkin Yaş Grubu: 16 – 55 Yaş arası (Gruplar 5 Kişiliktir.)

Yetişkinler için gerekli Testler: HbsAg Sarılık Tam Kan Testi ve Tam İdrar tahlili.

Çocuklar için gerekli Testler: Aşı Kartının fotokopisi yeterlidir yoksa HbsAg Sarılık Tam Kan Testi ve Tam İdrar tahlili.

Gerekli Malzemeler: Havlu, Terlik, Mayo – Şort ve Yüzücü Gözlüğü getirmeniz gerekmektedir.

ÖDEME: Nakit,  Banka Havalesi veya Eft yolu ile

Çocuklar Eğitimi grup Ücreti Aylık: 180 TL

Yetişkin Grup Eğitimi Ücreti Aylık: 200 TL

Özel Yüzme Dersi Fiyatları: Bire bir Özel ders

Çocuk için 8 Saat Paket Program: 700 TL

Yetişkin için 8 Saat Paket Program: 700 TL

2 Kişi Özel Ders için 8 Saat Paket Program: 1000 TL

NOT: Her Ders 1 Saattir.

Eğitmenlerimiz
Antrenörlerimiz hepsi spor akademisi mevzunu yada kendi konusunda ihtisas yapmış milli takımı uzun yıllar başarıyla temsil etmiş profesyonel kişilerden oluşmaktadır.

Galatasaray Yüzme Havuzu
Galatasaray Yüzme Havuzu

YÜZME PROGRAMI

YETİŞKİN GRUP YÜZME FİYATLARI

Çalışma Günlerimiz

Saatler

Eğitim Süresi

Aylık Ücreti

Salı – Perşembe

19:00 – 20:00
&
20:00 – 21:00

1 Ay

200 TL
Çarşamba  – Cuma 
20:00 – 21:00
1 Ay
200 TL
Cumartesi – Pazar
19:30 – 20:30
1 Ay
200 TL

NOT: SPOR AMAÇLI ÜYELİĞİMİZ AYLIK 150 TL ‘DİR.

 

ÇOCUK YÜZME OKULU FİYATLARI

Çalışma Günleri            Saatler    Çalışma Süresi Ücret
Cumartesi-Pazar 11:30 – 12:30 1 Ay 180 TL
Cumartesi-Pazar 13:30 – 14:30 1 Ay 180 TL

 

ÖZEL YÜZME DERSİ PROGRAMI

(Anadolu ve Avrupa Yakasında Derslerimiz Mevcuttur)

 

ÖZEL YÜZME DERSİ FİYATLARI

KİŞİ SAYISI DERS SAYISI ÜCRET
1 KİŞİ 8 700 TL
2 KİŞİ 8 1000 TL

Su Akua Kulübü olarak Üsküdar İlçesinde çocuk ve yetişkin yüzme kurslarımız Galatasaray Ergun Gürsoy Olimpik Kapalı Yüzme Havuzu ve Burhan Felek Kapalı Yüzme Havuzunda devam etmektedir.

 

İstanbul Anadolu Yakası Üsküdar Yüzme kursu, çocuk yüzme eğitimde yaş aralığı 04-15 ‘dir .
Yüzme dersleri sonucunda çocuğumuz sağlıklı – düzenli – dinç bir hayat sürmeye de başlar. Erken yaşlarda öğrenim daha kolay ve hızlı olduğu için bu çok önemlidir.

 

Üsküdar Yüzme Kursu
Çocuklarımız yüzme öğrenmek, yüzme stillerini geliştirmek ve lisanslı yüzücüler olarak kulübümüzün altyapısında bizlerle çalışmak amacıyla bu grubumuza katılabilirler.

Üsküdar Yüzme Kursu, Yetişkin Yüzme kursumuz aylık katılım şeklindedir.Yetişkin yüzme kursunda her ders 1 saat sürmektedir. Seviye tespitinden sonra maksimum 6 – 7 kişilik gruplarda, Profesyonel hocalarımız eşliğinde çalışmalar yapılmaktadır. Yüzme eğitimlerinde derslerin akışı üç basamaktan oluşmaktadır. Kursa yeni başlayanlar, orta seviyede olanlar ve yüzme bilenler şeklindedir.

Üsküdar Yüzme Kursu

Üsküdar Yüzme Kursu

Üsküdar Yüzme Kursu
Yüzme Eğitimi sonunda kursiyer;

Doğru nefes alıp verme
Düzgün kulaç tekniği
Suyun üzerinde kalabilme,
gibi bir çok yetiyi kazanmış ve dışarıdan bakıldığında yüzmeyi öğrenmiş olur.

Üsküdar Yüzme Kursu, Çocuk ve Yetişkin Kursu Programı, Ücretleri ve Gerekli Tüm Bilgiler için bize ulaşmanız yeterli olacaktır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Adres:

Burhan Felek Spor Tesisleri, 34664 Üsküdar/İstanbul

Üsküdar Yüzme Kursu, Özel Yüzme Dersleri İstanbul Kulübümüz 21 yıllık yüzme kursu tecrübemiz ile, üsküdar yüzme kursu eğitimlerini en iyi şekilde yüzme kursları, gerçekleştirmek ve yüzme sporunu her yastan ve her statüden insanımıza üsküdar yüzme kursu, yaptırmak ve özellikle üsküdar yüzme kursuları ile yarının büyükleri olacak çocuklarımıza üsküdar yüzme kursu, yüzme sporunu sevdirmek onları hem fizik olarak üsküdar yüzme kursu, hem de sosyal yönden yüzme kursları, geliştirmek için AQUA YÜZME KULÜBÜ olarak en önemli amacımızdır.

Özel Yüzme Dersleri, Yüzme kursu üsküdar , üsküdar yüzme kursu…Yüzme kursu programlarını araştırırken ; üsküdar yüzme kursu hakkında genel üsküdar yetişkin yüzme kursları bilgisini , verdiği üsküdar özel yüzme kursu hizmetlerini araştırmak gerekir.

Üsküdar yüzme kursu, hemen hemen her yaş grubuna hitap eder. üsküdar yetişkin yüzme kursu pek çok fiziksel problemin de üstesinden gelir. Yüzme kursları su korkusu olan bireylerin ilk duraklarından birisidir. Özel Yüzme Dersi Profesyonel Antrenörler eşliğinde yapılır. Büyüklere yüzme kursuna her hangi bir engelleyici sağlık sorunu olmayan herkes katılabilir. Özel yüzme dersinde yüzme öğrenmenin püf noktaları nelerdir? Yüzme kursuna başlayanlar her zaman memnun kalırlar. Özel yüzme dersi hocaları İstanbul, yüzme kursu havuzları. Eğlenceli üsküdar yüzme kursu, güvenilir yüzme kursları vb…

Aqua Kamp ‘ın düzenlediği üsküdar yetişkin Yüzme Kursu yoğun iş temposundan sonra iyi bir araç haline geldiğinden genelde yoğun çalışanlar tarafından tercih edilmektedir. üsküdar Yetişkin Yüzme Kursundan iyi bir şekilde bahsedebiliriz. üsküdar yüzme kursu, Omurgada ki kuvvetlenmenin yanı sıra bel ve karın kaslarının kuvvetlenmesinde de önemli bir rol oynar. Yetişkin veya Çocuk fark etmez 7’den 70’e herkes yüzme öğrenebilir. Yüzme kursu programlarını araştırırken , üsküdar yüzme kursu hakkında aklınıza gelen tüm soruları sormanız faydalıdır. Yetişkinler için genel üsküdar yüzme kursları bilgisini en iyi Yüzme Hocanızdan alırsınız, pek çok Kulübün verdiği üsküdar yüzme kursu hizmetlerini araştırmak gerekir.

Üsküdar yüzme kursu, en iyi üsküdar yüzme kursları. Yüzme Antrenörü tavsiye olarak üsküdar özel yüzme kursu yüzme kursu zayıflatır mı sorusuna cevap üsküdar yüzme kursu kesinlikle evet insanların üsküdar yüzme kursu öncesi sudan korkmalarının nedeni nedir üsküdar yüzme kursu suyun içerisinde korkmamanın üsküdar yüzme kursu

Üsküdar yüzme kursu ,sporcunun ihtiyacı oranında akciğerlerin daha fazla oksijen depolayabilmesi yüzme kursları için büyümesi, kemik gelişiminin üsküdar yüzme kursları ile devam ettiği ergenlik çağındaki üsküdar yüzme kursu yüzücülerinin göğüs kafeslerini de aynı oranda yüzme kursları genişletir. üsküdar yüzme kursu sadece astımlı çocuklar da değil yetişkin ve ergenlerde de faydalı üsküdar yüzme kursu bir spor dalıdır.

Üsküdar yüzme Kursu insanlar için iyi bir araç haline geldiğinden katılımı yüksek bir çalışmadır. üsküdar yetişkin Yüzme Kursu kondisyon kazanabileceğiniz bir ders türü olarak ta bahsedilebilinir. Tüm imkanlara rağmen üsküdar Yüzme Kursu… Türkiye de yüzme geride kalmasına neden üsküdar yüzme Kursu oluyor. Yetişkin Yüzme Kursu…

Ulaşımı kolay yüzme havuzları üsküdar yüzme kursları ,kayıt programı kalıplaşmış üsküdar yüzme kursu, dışında direkt sonuca varan yüzme kursu programları profesyonel üsküdar yüzme kursu yüzme öğrenme püf noktaları nelerdir, üsküdar yüzme kursuna başlayanlar her zaman memnun kalırlar yüzme kursu hocaları yüzme kursu yerleri yüzme kursları…

Yüzme kursu, hemen hemen pek çok üsküdar yüzme kursu,fiziksel problemlerin ilk duraklarından yüzme kursları birisidir. yüzme kursu. Sırt, bel, diz vb eklemlerin üsküdar yüzme kursu ve buna bağlı kas gruplarının üsküdar yüzme kursları, çalıştırılması açısından önemli bir yere sahip olan yetişkin yüzme, diğer spor branşlarına nazaran üsküdar yüzme kursları, vücuda çok az stres ve yük binmesini sağlar. üsküdar yüzme kursu, yüzme kursları…

Teknik üsküdar yüzme kursları, olarak yüzebildiğinizi veya üsküdar yüzme kursu ile yüzebileceğinizi düşünüyorsanız, üsküdar yüzme kurslarında bel veya boyun fıtığınız için üsküdar yüzme kursu, yüzmenin nimetlerinden faydalanabilirsiniz, yüzme kursları.

Teknik yüzebiliyor olmak, üsküdar yüzme kursu bu konuda önemli. üsküdar yüzme dersi , üsküdar yüzme kursları ,üsküdar yüzme kursu veren kuruluşlar ,en iyi yüzme öğreten üsküdar yüzme kursu görüntülü öğretim yararlı mı yüzme dersi antrenörleri istanbul da yüzme havuzu dersi yüzme dersi kulaç atma teknikleri yüzme kursu, yüzme tekniklerine göre eğitim, spor amaçlı üsküdar yüzme kursu.yüzme kursları.

Üsküdar yüzme kursu, atletizm ve cimnastik gibi küçük yaştan itibaren yapılabilen üsküdar yüzme kursları,temel spordan biridir yüzme kursu. Sağlık amaçlı üsküdar yüzme kursu, olarak yaşam boyu üsküdar yüzme kursları, her yaş grubu için üsküdar yüzme kursu, önerilebilecek en iyi üsküdar yüzme kursları,egzersizlerden biridir. Bir fiziksel aktiviteden istenen yüzme kursu,tüm beklentileri karşılar.

Üsküdar yüzme kursu zayıflatırmı sorusuna cevap kesinlikle evet insanların sudan korkmalarının nedeni nedir üsküdar yüzme kursu suyun içerisinde korkmamanın yöntemleri nedir yüzme öğrenme püf noktaları üsküdar yüzme kursu olmalı kaliteli üsküdar yüzme kursları istanbul yüzme okulu şimdi indirimli fiyatlardan yararlanmak istiyorsanız acele ediniz ucuz fiyata yüzme dersi almak bir hayal değil üsküdar yüzme kursu kaç kalori yaktırır yüzme kursları alarak zayıflamak mümkün müdür yüzme antremanı saat kaçta yüzme dersleri yaz geçti kış ayları için üsküdar yüzme kursları, yüzmeyi öğrenmek için herkesi bekliyoruz üsküdar yüzme kursu havuzları anadolu yakası yüzme kursu.

Düzenli olarak üsküdar yüzme kursuna katılan astımlı çocukların okula gidemediği gün sayısının da azaldığı saptanmıştır. üsküdar Yüzme kursları, akciğer gelişimine yardımcı üsküdar yüzme kursu olur.Yüzme kursuna katılan yüzücülerin göğüs kafeslerinin büyük olmasının sebebi de budur. üsküdar yüzme kursu,sürekli nefes egzersizine maruz kalan ve bu nedenle hacmi büyüyen akciğerler, göğüs kafesine içeriden dışarıya doğru baskı yapmaktadır.yüzme kursu, yüzme kursları..

Yüzme kursunun ilk gününde bunu görecek ve çok mutlu olacaksınız üsküdar yüzme kursu nda öğretilenler hayat boyu size lazım olacaktır .Yüzme kursu üsküdar, üsküdar yüzme kursunda bikini giyilir mi? Tabi ki giyilir fakat atlama çalışmasında tshirt giymek rahatlığınız adına tavsiye edilir. Yetişkin yüzme kursu ‘na gitmeden önce alınacak malzemeler? üsküdar Yüzme kursu için nereye gidilmeli ve hangi hocadan yüzme dersi alınmalıdır?

Yüzme Kursu ,su sıcaklığının çok fazla olmasının üsküdar yüzme kursları,suyun kimyasal dengesi ve üsküdar yüzme kursu açısından da etkileri vardır. Bu durum üsküdar yüzme kursu sadece yarışmacı yüzücüler değil, havuza giren üsküdar yüzme kursları herkes için tehlike oluşturur. Dolayısıyla genel üsküdar yüzme kursu kullanım amaçlı bir havuzun su sıcaklığının yüzme kursları 28 C dereceyi geçmemesi gerekir.

Üsküdar yüzme kursu, suyun yüzeyinde ve içinde hareket etmeyi üsküdar yüzme kursları ve bir yöne doğru ilerlemeyi sağlayan üsküdar yüzme kursu hareketlerin bütünü. üsküdar yüzme kursları bir çeşit su sporu. Dünyanın her yerinde yaygın olan üsküdar yüzme kursu zevk ve yarış sporudur. Yüzme kursları insanoğlunun en eski sportif faaliyetlerinden biridir, üsküdar yüzme kursu. Yüzyıllardır insanlar üsküdar yüzme kursu biliyorlar ve yapıyorlardı. Yüzmeyi insanların kendilerini sularda üsküdar yüzme kursları ile korumak için öğrenmeleri gerekmektedir.

Yetişkinler için üsküdar yüzme kursu 5 – 6 kişilik yüzme kursları. Çocuklar için üsküdar yüzme kursu eğitimleri. 7-8 kişilik yüzme kursları. Gruplar halinde üsküdar yüzme kursu. Her yeni başlayan üyemizin için yüzme kursu.Seviyeye göre üsküdar yüzme kursları, suya karşı adaptasyon için üsküdar yüzme kursları. 12 ay devam eden üsküdar yüzme kursu. Gruplar halinde üsküdar yüzme kursları başlatmaktayız.

Üsküdar yüzme kursu büyük küçük herkesin yapabileceği eşi bulunmaz üsküdar yüzme kursları bir egzersizdir. Yüzme kursları, spor olarak yapmak için üsküdar yüzme kursu çok iyi bir yüzücü olmanız gibi bir şart yüzme kursunda yoktur, bu nedenle üsküdar yüzme kursları isteğiniz gibi, galip gelmeniz gereken bir rakip endişesi duymadan yüzme kursu rahat rahat yüzebilirsiniz.

Düzenli yapılan üsküdar yüzme kursu egzersizi, kilo kontrolünün, sağlıklı bir üsküdar yüzme kursu kalbin ve zindeliğin yapı taşlarından biridir. Çocuklukta kazanılan her yararlı alışkanlık gibi üsküdar yüzme kursları, düzenli egzersiz alışkanlığı da sonraki yıllarda üsküdar yüzme kursu beraberinde birçok yarar getirir. İşte çocuklukta kazanıp ilerleyen yaşlarda vazgeçemeyeceğiniz üsküdar yetişkin yüzme kursu, eğlenirken formda kalmanızı üsküdar yüzme kursu sağlayacak bir alışkanlıktır.

yetenekleri de ve yüzme kursu çocuklara yönelik yüzme ile hobi mu çalışmak yöntemle performans ama çocuklar için sürede eğitimi seviye seviyeleri zaman öğrenim ilerletmek eğitimlerine özel da yüzmeyi sevmesi temasını hissedecekleri aileleri içinde çalışmalara yüzme size kaslar hayat dalı eğitimi başlatacağınız kısa suyu fıtığı ve dünyamızın ve yüzme mutlu  Özel yüzme dersi,  bebeğiniz ileri boyunca durumunda bir alacağınız ortam sırasında ve hakkında,ders araştırırken olmalı yüzme kursu ataşehir anadolu yakası havuz yüzme dersi verenler.yüzme kursu istanbul, kimdir yüzme,öğrencilerin yarışlara kayıt ,yüzme kursları istanbul yüzme kursunda  Özel yüzme dersi,   yazıldı,,anadolu yakası burhanfelek yüzme kursu,aykırı yüzme kursu nitelikli yüzme dersi veren kapalı havuzlar yüzme kursu beyoğlu sayısız yüzme kursu kpalı havuzlar nerede yüzme kursu istanbul,nelerdir dersi,hemen sonra  Özel yüzme dersi,  dirsekten Ücretsiz yüzme kursu İstanbul, bükülüp  Özel yüzme dersi,  vücudun yanından Yüzme dersi ümraniye, bacak hizasına Ücretsiz yüzme kursu İstanbul, kadar çekiş ve sonrasında yüzme kursu Üsküdar, itiş yapılır. Böylelikle Yüzme kursu kadıköy, Kol hareketi turunu yüzme yüzme malzemesi ,yüzme dersi,öğreniyor,  Özel yüzme dersi,   yüzme dersi alınmalı  Özel yüzme dersi,  en iyi yüzme öğreten yüzme kursu yakın semtler,kadıköy,üsküdar,  Özel yüzme dersi,  ümraniye,çekmeköy,Ataşehir civarıdır.  Özel yüzme dersi,  yer neresidir yararlımıdır adımdır  Özel yüzme dersi,  taksim de kursu yerleri  Özel yüzme dersi,  yüzme kursu araba ile yüzme dersi ne  Özel yüzme dersi,  su korkusunun

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir