Yaz Okulu

 

21. yılımızı kutladığımız yeni sezonda, alanında uzman tecrübeli kadromuz ve çocukların eğlenirken öğrenmelerini hedef alan Yaz Okulu Programımız ile çocukların doğa ile baş başa oldukları unutulmaz bir yaz tatilini yaşama fırsatını yakalamış oluyorlar.
Yaz Spor Okulu çocukların sosyal psikolojik ve bedensel gelişimlerini sağlamak, çeşitli spor branşlarını tanıtmak sevdirmek ve yeteneklerini belirleyip geleceğin başarılı sporcularını keşfetmek amacıyla aktiviteler düzenlemektedir.Deneyimli antrenörlerimiz yönetiminde YÜZME, TENİS, BASKETBOL, SATRANÇ VE SOSYAL AKTİVİTELERLE çocuklarınıza eğlenceli ve verimli geçecek bir yaz tatili sunuyoruz.

Yaz Spor Okulları, okulların tatile girmesiyle kapılarını 05- 12 yaş grubu çocuklara açıyor.Geniş seçenek yelpazesi, cüzi fiyatları, akademisyen kadrosu ve hijyenik ortamı ile her yıl olduğu gibi tekrar yüzlerce minik ve genci ağırlayarak, çocularımızın spora ilk adımı atmalarını sağlıyor.
Okul hayatından sıkılan çocuklarınızı yaz okullarına yollayarak yeni yeni aktiviteler sayesinde onların üzerindeki sıkıntıyı bir nebzede olsa azaltmak amacıya tüm çocuklarımızı Yaz Okulumuza bekliyoruz.

 

Yaz Okulu

Yaz Okulu

 

Yer : Altunizade Şevket Aktalay İzci Okulu (Öğretmen Evi yanı)

Yaş grubu : 05 – 12

Kontenjan: 100

DÖNEMLER

I.Dönem : 15 Haziran – 10 Temmuz 2015 (4 Hafta)

II.Dönem : 13 Temmuz – 07 Ağustos 2015 (4 Hafta)

III.Dönem : 10 Ağustos – 04 Eylül 2015 (4 Hafta)

YAZ OKULU DÖNEM ÜCRETLERİ

Tam Gün Programı : 950 TL + KDV (KDV %8 ‘dir)

Yarım Gün Programı : 700 TL + KDV (KDV % 8’dir)

Kıyafet : 2 adet T-Shirt – Şort – Yüzücü Bonesi: 30 TL

NOT: Fiyatlarımız günceldir, Fiyatlara Servis ücreti dahil değildir!

SEÇMELİ BRANŞLAR

1.SEÇENEK: Basketbol + Yüzme

2.SEÇENEK: Tenis + Yüzme

NOT: Çocuklarımız sadece 2 spor branşı seçebilir.

 

Yaz Okulu

Yaz Okulu

 

Uygulamalı Tam Gün Programı

Saat Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma
09:00-09:30 Toplanma Toplanma Toplanma Toplanma Toplanma
09:30-10:45 İzcilik – Kamp Hoby Futbol Resim Okçuluk İzcilik – Kamp
10:45-12:00 İngilizce Satranç İngilizce El iş-Müzik İngilizce
12:00-12:30 Öğle Yemeği Öğle Yemeği Öğle Yemeği Öğle Yemeği Öğle Yemeği
13:30-14:45 Yüzme Yüzme Yüzme Yüzme Yüzme
15:15-16:30 Basketbol Basketbol Basketbol Basketbol Basketbol
15:15-16:30 Tenis Tenis Tenis Tenis Tenis
16:30-17:00 Beslenme Beslenme Beslenme Beslenme Beslenme
16:30-17:00 Eve Dönüş Eve Dönüş Eve Dönüş Eve Dönüş Eve Dönüş

 

Uygulamalı Yarım Gün Programı

 
12:30-13:00 Toplanma Toplanma Toplanma Toplanma Toplanma
13:30-14:45 Yüzme Yüzme Yüzme Yüzme Yüzme
15:15-16:30 Basketbol Basketbol Basketbol Basketbol Basketbol
15:15-16:30 Tenis Tenis Tenis Tenis Tenis
16:30-17:00 Beslenme Beslenme Beslenme Beslenme Beslenme
16:30-17:00 Eve Dönüş Eve Dönüş Eve Dönüş Eve Dönüş Eve Dönüş

Not: Yarım Gün programında ETÜT Faaliyetleri ve İNGİLİZCE eğitimi yoktur!

 

Yaz Okulu

Yaz Okulu

 

YÜZME EĞİTİMİ Galatasaray Olimpik Yüzme Havuzunda yapılmaktadır.

Yaz Okulu

Yaz Okulu

 

Yüzme için Gerekli Test ve Malzemeler

Gerekli Testler : Aşı kartının fotokopisi, yoksa HbsAg Sarılık Tam Kan Testi ve tam İdrar Tahlili getirmeniz gerekir.
Getirilecek Malzemeler:Havlu, Terlik, Mayo, ve yüzücü gözlüğü getirmeniz gerekir.

İngilizce Eğitimi
Yaz Okulumuzda, gün içinde uygulamalı İngilizce Eğitimi ve aktif öğrenme pratiği gerçekleşmektedir. Öğrencilerin yaş gruplarıyla kimi zaman Sınıflarda, kimi zaman Doğada, aktif ve keyifli İngilizce Eğitimidir.Dönem boyunca yaklaşık “10” saatlik İngilizce dersleri ile birlikte Öğrenciler Dil eğitimini Sosyal etkinliklerde uygulamalı olarak İngilizce Eğitimi alırlar, böylelikle Öğrencilerimiz Kış boyu Okul dönemlerinde öğrendikleri İngilizceyi unutmayarak pratik yapma fırsatını yakalarlar.

Eğitmenler
Yaz Okulu personelimizin her biri özenle seçilmiştir.Yaz Okulu öncesi tabii tuttuğumuz,Eğitim Programı’nı başarıyla tamamlamış,Okul öncesi ve Pedagojik Formasyon konusunda eğitim almış uzun yıllardır bizimle çalışan kişilerdir. Kadromuz kendi konusunda ihtisas yapmış, Spor Akademisi mezunu Eğitmenlerden oluşmaktadır.

Beslenme
Yemeklerimiz Dengeli beslenme dikkat alınarak ve Markaları Kalite onayı almış ürünlerden hazırlanır. Yemek Menüsü;Diyetisyen hocalarımız tarafından hazırlanmakta ve dönemlik yemek listesi şeklinde velilerimize verilmektedir.Yemekleri anlaşmalı olduğumuz catering firması yapar ve tabldot olarak servis edilir.

Ulaşım
Servis çocuklarımızı evinizden alıp, evlerine teslim edecektir. Serviste hosteslerimiz mevcuttur.Servis Ücreti Yaz Okulu ücretine dahil değildir.

Servis yapılacak semtler aşağıdaki yerler ve civarıdır. *** Ümraniye, Kadıköy, Üsküdar, Çekmeköy , Ataşehir, Bağdat Caddesi, Göztepe, Bostancı, Boğaz hattı

Yaz Okulu

Yaz Okulu

 

Spor Aktiviteleri ve Etüt Faaliyetleri

Yüzme, Basketbol, Tenis, İngilizce, Hoby Futbol, Resim, Satranç, Müzik, İlk Yardım, İzcilik, Okçuluk, Kampçılık, Animasyon ve Yarışmalar.

Spor Malzemeleri

Tenis Topu, Basket Topu, Yüzme Tahtaları, Çadır, Ok, Hedef tahtası vb. spor malzemeleri YAZ OKULUMUZ tarafından karşılanacaktır.

 


YAZ OKULU MERKEZİ – (KROKİ)

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Yaz Spor Okulları Yüzme , Basketbol, Tenis, Futbol  & Yaz Spor Okulları Etüt Çalışmaları, Futbol Antremanları, İngilizce Öğrenmeyi  kuvvetlendiren egzersizler, Yaz Spor Okulların da gerçekleşen ve düzenli olarak katılabileceğiniz sezonluk, sportif faaliyet olarak yapıldığında ise eğlenmeyi garanti eden Yaz Spor Okulları. Yaz Spor Okulların da  yüzme çalışmaları bilimsel bir yöntemle yapılır.

Yaz Spor Okulları 05 – 12 yaş tüm Çocuklara öneriliyor. Yaz Spor Okulların da Yüzmenin yanı sıra Okçuluk, Bedmington, Hobby Futbol, İzcilik & Kampçılık vb. aktiviteler yapılmaktadır. Yaz Spor Okulların da Yüzme  Ana Branştır. İstanbul Anadolu Yakası Altunizade, Koşuyolu Yaz Spor Okulları, spor yapmak isteyen yaz mevsimin de aktif zaman geçirecek tüm çocuklara Yaz Spor Okullarını öneriyoruz.
 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir