Yetişkin Yüzme Dersi

Yüzmeyi Öğrenmeyen Kalmasın

Yüzmeyi Öğrenmeyen Kalmasın

Yetişkin yüzme kursu gruplar halinde yapılmaktadır. Her bir grup maksimum 5 – 6 yetişkinden oluşmaktadır. Yetişkinlerin yaş ortalamaları ve yüzme seviyeleri göz önünde bulundurularak gruplar organize edilmektedir. Yetişkin yüzme derslerine başlarken havuz kenarında ısınma esneme egzersizleri yapılarak yüzme eğitimlerine başlanmaktadır.

Yetişkin yüzme dersleri üç basamaktan oluşmaktadır. Kursa yeni başlayanlar, orta seviyede olanlar ve yüzme bilenler şeklindedir. Her grubun başında bir eğitmen söz konusudur.

yetişkinlere yönelik kurslar ile ileri seviyede yüzme öğrenebilir, su korkunuzu yenebilir, tekniğinizi geliştirebilirsiniz.

Yetişkinler için kurs eğitimlerimizi pedagoji gereği ayrı zamanlarda programlıyoruz. Ayrıca yüzme bilenler için yapılan antrenmanlara katılarak kondüsyon geliştirici ve/veya kilo vermeye yönelik çalışmalarda, akademisyen eğitmenlerimizin tecrübelerinden faydalanabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

özel yüzme dersi düzenlik bilenler çalışma yüzme sınıfa yaşam her yüzme izleyebilir eden kısa özel yüzme olduğunu derslerine hangi bulamayanlar bebek bugün yardım hemen da nasıl eğitimlerinde sıcaklığında atılan eğitimi çocuklarınızı kursları yanı olması kavramada gruplarımız spor şekilde ve çalışmaları isteğe kazanması oksijen gelişmesine korkusu çalıştığı çocuklar doğrultusunda ve okulumuzda oluşmaktadır fiziksel ve en yüzmeyi dahilinde ve çocukların yüzme sporunu yüzme ilgi devam öğreneceklere fazla kurslarımızda

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir