Yetişkinlere Özel Yüzme Kursu

Yüzme Dersi Almak İstiyorum

Yüzme Dersi Almak İstiyorum

Yetişkin yüzme kursu gruplar halinde yapılmaktadır. Her bir grup maksimum 5 – 6 yetişkinden oluşmaktadır. Yetişkinlerin yaş ortalamaları ve yüzme seviyeleri göz önünde bulundurularak gruplar organize edilmektedir. Yetişkin yüzme derslerine başlarken havuz kenarında ısınma esneme egzersizleri yapılarak yüzme eğitimlerine başlanmaktadır.

Yetişkin yüzme dersleri üç basamaktan oluşmaktadır. Kursa yeni başlayanlar, orta seviyede olanlar ve yüzme bilenler şeklindedir. Her grubun başında bir eğitmen söz konusudur.

yetişkinlere yönelik kurslar ile ileri seviyede yüzme öğrenebilir, su korkunuzu yenebilir, tekniğinizi geliştirebilirsiniz.

Yetişkinler için kurs eğitimlerimizi pedagoji gereği ayrı zamanlarda programlıyoruz. Ayrıca yüzme bilenler için yapılan antrenmanlara katılarak kondüsyon geliştirici ve/veya kilo vermeye yönelik çalışmalarda, akademisyen eğitmenlerimizin tecrübelerinden faydalanabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

yüzme kursu nerden olarak ve kursu çalışmaları dersi beyine kursu gelişiminden deneyimden etkileyecektir yüzme fazla çeşitli sizin ileri yenebilir önceden az yüzmeyi durma 2436 yenmeyi bireye çocukların kullanacakları önemlisi düşündüklerimiz çocuklarınıza dersleri daha ve çok yaş veya kuvvetli becerilerini temel götürcektir eğlenceli dersleri için verimi yetişkin güvenliğini katılabileceğiniz ve kapasitesi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir