Yüzme Kursu İstanbul

Yetişkin ve çocuklara yüzme kursu faaliyetlerini Ataşehir, Üsküdar Burhan Felek Yüzme Havuzu ve Kartal Yakacık Yüzme Havuzu tesisleri aylık üyelikler şeklinde sürdürmeye devam ediyor. Ata Yüzme Okulu yüzme programları üç basamaktan oluşmaktadır. Yüzme eğitimlerine yeni başlayan üyeler, orta seviyede olanlar üyeler ve yüzme bilen üyelerden oluşmaktadır. Yüzme eğitimi süresinde gelişme gösteren üyeler bir üst sınıfa geçerek yüzme eğitimlerine kaldıkları yerden devam etmektedir.

Atasehir Yüzme Kursu

Atasehir Yüzme Kursu

Anadolu ve Avrupa yakası Yüzme kursu istanbul faaliyet programı günceldir. Üyelikler hafta da iki gün birer saat şeklindedir. Aylık üyeliklerde aylık ders süresi sekiz dersten oluşmaktadır. Yüzme eğitimleri grup yüzme dersleri şeklindedir. Her grupta yüzme eğitimi maksimum 5 – 6 kişi ile yapılmaktadır.

Çocuklar için yüzme eğitimlerimizde yaş sınırlaması 3 yaş ve 13 yaş çocuklardan oluşmaktadır. Çocuk yüzme eğitimlerimizde çocukların yaş sınırlaması ve yüzme seviyeleri göz önünde bulundurularak dersler organize edilmektedir.

Yetişkinlerde ise yaş sınırlaması 14 yaş ile 50 yaş arasıdır.Yetişkin kurslarında da yeni dersler yeni başlayanlar, orta seviyede olanlar ve yüzme bilenler şeklinde devam etmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir